Bölgesel İncelme Silikon Kalça Hakkinda ???

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler
aynen canım bende artık onsuz yapamıyorum..isterse anlasın napayım..ben çok direndim ve söylemedim..çorap var altımda dedim..tutturmuş bebek bezi mi var diyo :))..ay bu şimdi her gidişimde vurursa napıcam bilmiyorum :)) en iyisi söylemek mi ne :))

ya söyleme tabiki çok kötü bi durum.sen bence s bedenini kullanki daha sıkarsa boşlukda olmaz okadar ses gelmez

kızlar bende ilk defa alıcam popom düz benım de yeni inci mi alsam penti mi 1.64 49 kiloyum lutfen bana da yardım edin cok ta buyuk durmasın bu yenı ıncı arkamda koca bır toto:) dikkat cekmek ıstemıyorum sadece etek ve elbıse gıydığımde bıraz cıkıklık ıstıyorum kapalıyım bır de ben yardım edın:KK43:

kızlar OKUYUN!!! bugün gidip yeni incinin silikon kalçasını denedim tam bır facia sakın denemeden almayın hani yasemincede bir karakol sahnesi vardı gülüzar diye aynı onun gibi o kadar yapay durdu ki bende takma popo:) şimdi pentiden alıcam o daha doğal duruyormus yani denemeden almam onuda ben söz de elbise giymek ıstıyorum onun için alacağım ama ben paylaşayım dedım denemeden almayın şimdide penti arıyorum bilen var mı nerde satılıyor?

ya cok tuhaf durdu uzerimde elbide vardı darda değildi belkı pantalonlarla falan ıyıdır ama benım hosuma gıtmedı cok buyuk bunların daha doğal olanı varmı bılıyormusun yardım:)

ben yeni inci aldım kullandım biraz ama terletti beni sıkıldım hem popomda büyüdü ihtiyacım kalmadı penti yi görmedim onu dene madem belki daha doğaldır

Yorumların cogunu okumadım ama herkese uygun bir ürün oldugunu sanmıyorum. Basen ve kalçası düşük biri sırf büyük görünsün diye kullanırsa tepsi gibi bir şey cıkar ortaya sanırım...
Arka bacakları çalıştırıp sıkılastrın ki,kalça yukarda dursun.:82:

ben bugün pentiden s bedenini aldım.ve gerçekten çok güzel.çok hafif sıktı ama.mesela çok dar elbiselerle giyilmez belli olur sıktığı.ama sortlarla pantalonlarla çok güzel oldu.tavsiye ederim.şimdi yüzde 25 indirimdeymiş hemde.

Kızlar benim popom tam 90 cm. Brezilya kalçası istiyorum. 100 fln. Yeniincinin small olanı kaç cm büyütüyor, ölçecek olan var mı ya?

merhaba arkadaşlar,
yeni incinin pop-up slibi bende de var internetten almıştım bir alana bir bedava şeklinde ten rengi ve s beden. birini bikaç kez kullandım zayıfken ama şimdi ihtiyacım olmuyor evlendikten sonra büyüdü kalçalarım:) diğerini hiç kullanmadım. isteyen olursa kullanılmamış olanı kargoyla gönderebilirim. kargo ücreti size ait tabi ki:KK66: isteyen olursa özelden mesaj atsın.

merhaba arkadaşlar,
yeni incinin pop-up slibi bende de var internetten almıştım bir alana bir bedava şeklinde ten rengi ve s beden. birini bikaç kez kullandım zayıfken ama şimdi ihtiyacım olmuyor evlendikten sonra büyüdü kalçalarım:) diğerini hiç kullanmadım. isteyen olursa kullanılmamış olanı kargoyla gönderebilirim. kargo ücreti size ait tabi ki:KK66: isteyen olursa özelden mesaj atsın.

hala kilot sendeyse bana gönderebilirsin :) özelden msj atamıyorum :KK43:

Arkadaşlar konunun tamamını okumadım ama bilmiyorum biliyor musunuz pentininde var bu silikon kalçadan fiyatı da 40-50 civarı bir şeydi sanırım çok sert gerçekten...

kızlar kalça sütyenini duydunuz mu ?

nasıl göğüsleri sütyen kaldırıp dik gösteriyorsa buda öyle bir şey
internetden sipariş veriliyor ama telefon falan yok
nasıl temin edilebileceği konusunda bilgisi olan varsa yazarsa sevinirim

kızlar kalçayı doğal yöntemle büyütemiyormuyuzbunada bi kür yok mu:KK43::KK17::KK1::emir_bebek:

kızlar sılıkon kalcalı camasırı pentı ve yenı ıncı de duydum .ama pıyasada bulamıyorum .sız nereden alıyorsunuz ?
ozel mesajla bıldırısenız sevınırım .
ayrıca nasıl duruyor yapay mı dogal mı ? dar elbıseler de ve pantolanlar da durusu nasıl ?

arkadaşlar yeni incinin ürününü merak edenler için resmini ekliyorum.bu arada bazı arkadaşlar internetten satışını bulamamışlar.belki yeni incinin sitesinde vardır.bir baksınlar

1214367yeniincipopupsli.jpg

tavsiye etmiyorum aldım birisi size şaka yaparsa hemen belli oluyor :KK52::KK52::KK52:
ben çaktırmadan aldım giydim pantlonla süper oluyo eşim bende öyle kalcayı ilk defa görünce el şakası yaptı ve o ne ya öyle sündermi var orda o senin kalcan değilmi dedi çok utandım :26:
pot diye ses gelmişti tavsiyem silikon olursa en azından dokunma hissi verir daha gerçekci olr bende almak isterim elbiseler için özellikle

X