Bölgesel İncelme Silikon Kalça Hakkinda ???

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler
arkadaşlar yeni incinin ürününü merak edenler için resmini ekliyorum.bu arada bazı arkadaşlar internetten satışını bulamamışlar.belki yeni incinin sitesinde vardır.bir baksınlar

1214367yeniincipopupsli.jpg

ya arkadaşlarrrr bende istiyorumm :))) benimde vücudum göğüslerim gayet normal ama bacakalrım ince olduğu için kalçam hiç yokmuş gibi duruyoooo nerden bulabilirm hem nasıl sölicezz böle bişeyii adamaaaa gülerler yaaaaa :KK70:hihoyyyt

bende taksım ıstıklal cadesınde taksım meydanına yakın olan collezıon magzasının hemn yanında sırın aksesuardı sanırım adı ordan laıyorum 20 tl ıstıklalde bıdgıım ıkı tane sırın var oyuzden taksım meydanına ykın olandan temın etceksın

taksimde de varmış bak yani bulamman imkansız.buralara gelirsen muhakkak bulursun ama eminim kadıköyde de vradır saten bir yer

valla bakcammm bugünnn ağrı falannn oluyo muuu kaşıntı yapıyo mu rahatsızlık hissi var mı bide ben sürekli string giyorum of ya alışması zor olur heraldee :KK70::KK70:D:

TAKSIMDEKINDE KESIN VAR cnm ugrasma bosuna arama yanı kadıkoyden bın taksım otobuslerıne 1 saatte gelırısn ısde tasıme ugrasmadan alve kurtul poposuzlukdann yuppıııı ben cok benımsedeım bunu 2 sen oldu nereyse kullnalı harıka hıssedıyorum kendımı ben bırde pentıden aldım yapısıyo tenıne sılıkon oda cok guzel ama ınce ya

ya yok yaa sonucda normal ıc camasıeının uzarıne gıyıceksın bunu ben ole yapıyorum en azından kasıntı yok agrı neden olsun kı onuda anlamadım ama oturdugun zman rahat bıle edıyosun sılıkon suncer var ıcersınde

oooo çok sevindim yaaa ne bilim sonuçta yine de vücuduna yapışan bişi belki kaşındırır diye düşünmüştümm :KK70::KK70::KK70: ama yoksa bişi ii olcak şimdi hangisini önerirsinn yeni inci mi penti mi ortalama fiyatları nasıll :KK70:

VALLA BEN yenı ıncı kullanıyorum sadece gece yatrken cıkartıyorum :) okadar yanı
alıstım kıkardıdımda bos hıssedıyorum kendımı
pentının kınıde aldım dugun ozel gıyındıgım zaman aldım kuncu abıye vucudu saran bı kıyafettı yenı ıncı bıraz ırı duruyo pantolonda falan ıı de ama elbıse dusun vucu daran heryer ınce popo bıraz ırrıce kalıyo o gıyımlerde kotlarda folan pentı ıı ama ben yenı ıncı derım abıye flan olayın ıs dolyısıyle ne bılım ozel aksam yemeklerın flan sık deılse yenı ıncı tavısyem cunku pentı cok ınce bı ped ya sımdı oldugundan aynı kalınlıgından ıkı tane olsa kullanırım kullanıslı tenıne yapısıyo ama yenı ıncı uzunlafınkısası

yeni inci diyosunuz yani tamam bende alcam o zaman; ama normal küloda hiç alışık değilim hep string giydiğim için inş.alışırım yaaaa :KK70::KK70::KK70:

Valla okadarı senın sorunun cıcım ben bılgılerımı verdım sana ben kullnıorum senın kullanıp kullnanmamn sana klmıs

X