Bölgesel İncelme Silikon Kalça Hakkinda ???

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler
valla bakcammm bugünnn ağrı falannn oluyo muuu kaşıntı yapıyo mu rahatsızlık hissi var mı bide ben sürekli string giyorum of ya alışması zor olur heraldee :KK70::KK70:D:

canım sert bişey değilki.sünger koymuşlar.yumuşak yani.ağrı batma kaşıntı flan olmuyo ama yazın belki biraz ter yapar

yeni inci diyosunuz yani tamam bende alcam o zaman; ama normal küloda hiç alışık değilim hep string giydiğim için inş.alışırım yaaaa :KK70::KK70::KK70:

güzelim bunu çıplak tenine giyme.çabuk kirlenir.iç çamaşırnın üzerine giyeceksin.ben kışın çorap üzerine bile giydim.öyle rahat yani.sen yine giyersin sitringini

valla öle alışınca başka iç çamaşırları zor oluyoooo :):):) bu arada dn gittim aldım ve çok güzel bişi fakat o kadar byük duuryo ki ya da gözün alışmadığı için bana öle geliyoo evde öldüm gülmekten :KK70::KK70::KK70:D: ama yinede çok güzel bişi şimdi ofisteyim ve ayağa kalkmak istemiyorum :KK70: etek giydim allahtan bol yani yoksa koskocaman :KK70::KK70::KK70:

arkadaşlar meraba bende silikonlu kilot ararken yazışmalarınızı okudum yardım alabilmek için hemen üye oldum benmde çok ihtiyacım var bu kilotlara ama rahatsız edermi terleme yaparmı terledikçe iyice küçülmesin sonra popomuz bir türlü kilo alamıyorum one a day kullanıyorum 1,5 aydır ama bi faydasını göremedm henüz millete su içse yarıyo bizde tefeuratlara ihtiyaç duyuyoruz çok canım sıkılıyo bu duruma :çok üzgünüm:

aa kızlar mavinin kotları var öyle hip-up diye yani kalçalar yukarı anlamında :) böle kotun içinde popo kısmında silikon gibi bişi var internetten arastırın ya da mavi mağazasına gidin görürsünüz çok güzel

arkadaşlar meraba bende silikonlu kilot ararken yazışmalarınızı okudum yardım alabilmek için hemen üye oldum benmde çok ihtiyacım var bu kilotlara ama rahatsız edermi terleme yaparmı terledikçe iyice küçülmesin sonra popomuz bir türlü kilo alamıyorum one a day kullanıyorum 1,5 aydır ama bi faydasını göremedm henüz millete su içse yarıyo bizde tefeuratlara ihtiyaç duyuyoruz çok canım sıkılıyo bu duruma :çok üzgünüm:

slm cnm valla terleme yapıyo ama sole bısey terleyıne kuculuyomu bılmıyorum ama benım popo buıyumuyo

aa kızlar mavinin kotları var öyle hip-up diye yani kalçalar yukarı anlamında :) böle kotun içinde popo kısmında silikon gibi bişi var internetten arastırın ya da mavi mağazasına gidin görürsünüz çok güzel

bende duydum cnm bu pantolonları ama yanı modelını belkı beyenmıcez ıcınde sılıkonu var dıyedde gıyınmek ıstemem yanı modelı cırkın olanı bıurde hep aynı pant lamı gezcez sılıkonlu kılot en mantıklısı

mavinin o kotlarından denedim ben. modeli çok kötü, kalça güzel duruyodu ama bi orantısızlık tuhaflık vardı valla. ayrıca kızlar ben bursada oturuyorum. buralarda var mıdır acaba sizce? istanbul dışında yani... bir bilen varsa yardım acil lütfen. acil diyorum çünkü hemen o görünümü elde etmek istiyorum :KK43:

evet arkadaşlar ben de aldım sonunda bu kalçalardan ve gerçtekten muhteşem seksi görünüyor. herkese tavsiye ederim. tabi bi yandan kalça hareketleri yapmayı ihmal etmeyin gün aşırı. ömür boyu bunlar giyilecek değil ya :)

arkadslar yazdklarınızı ilk sayfadan itibaren okudum we bu konuda inanın ben de cok dertliym:) boyum 170 kilom 85ti bir zamanlar rejim yaptıım 48 kiloya düstüm we benim kemiklerim cok incedir hortlak gbi oldm wucudum tahmn ettignz gbi deforme oldu we cok üzüldm:KK43: popom düzlesti eskiden cok güzeldimafoldumben
cok zayf oldgumu herkes söleince ben de 57-58 kiloya cktm we smdi normalim we bu halmden memnunum böyle kalıcam. cok zayf degilm ama yine de popom düz:KK43: silikonlu kulotlar tabi ki cozum ama gecici olarak ben gecici olmasını istemiorum kalıcı olsun:KK43: kalcama yag enjekte ettrmek istiorm ama korkagm birazck acıycak die.. actibreast die bi krem war bu arada arastırıorm sürekli kalcaya da uygulanabiliomus yag oranını artırıomus wucuttaki o sekilde sisiriyor yani bilmem bi cozum olur mu szce? yardmlarınızı bekliorm arkadslar

bunlardan mı

Eklentiler

• $silikonkilotef3.jpg
    $silikonkilotef3.jpg
    13,7 KB · Görüntüleme: 1.052
  • $silikonkilot2ic6.jpg
    $silikonkilot2ic6.jpg
    17,4 KB · Görüntüleme: 303
aa bunuda ilk kes görüyorum yaaa şok oldum Allahtan benimki doğal bide bu sıcakta onu giymek çok zor olurdu çünki

bir de arkadaşlar pilates yapıyorum 1 yıldır. popom inanılmaz değişti. yüzüstü yatın arkadan dizlerinizi büküp topuklarınızı birleştirin ve poponuzu sıkarak yukarı kaldırmaya çalışın. azar azar yapmakla başlayın sonra arttırın. aynı hareketi ayaklar paralelken yapın. sonra bacakları birbirine yapıştırarak yapın. en son hareket bacak içlerindeki yumuşamayı da alır. sonra kedi gibi ellerinizin ve dizlerinizin üstünde durun. tek bacağı geriye doğru uzatın ve yukaru kaldırın. sonra yan yatın dizleri biraz kendinize doğru çekin (fazla diil) dizlerinizi bir lastikle birbirine bağlayın. sonra aşağı yukarı hareket ettirin bacağınızı. bu hareketler inanılmaz bir değişim yarattı bende. popom dümdüzdü şimdi seda sayan silikon yaptırdı ya poposuna onun gibi yani zenci poposu gibi oldu. mutlaka hergün ya da en azından haftada 3 kez yapın

bence bu uğraşılarak olcak bişi deil yapı meselesi ben mesela çok zayıfım ama cocuklugumdan berı popom sivridir cunku popomun ustunde fazla bi et olmamasına ragmen sipsivri kemiklerim elime geliyo dısarıya dogru acaip çıkık birazda etlendiği zaman j.lo poposu oluyo,işte bence o kemik yapısıyla alakalı olan bi durum kimisinin kemikleri düz tepsi popo yapcak fazla bişi olduğunu sanmıyorum

X