Lekeler, Çiller Sivilce ve akne izleri için kullandığımız ürünler ve tedaviler

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
ben moosunkını kullanmıstım
eger memnunsan ve sana ıyı gelıyorsa degıstırme ama memnun degılsen degısstırebılırsın nıghwıshcım

canım ben aktardan aldığım karden yosun sabununu kullanıyorum..ama değiştirmeyi düşünüyorum..belki moos daha iyi gelir..watsonsda moosun ısırganlı ve kükürtlü sabunu vardı yosunlusu yoktu :1no2: bulursam alcam sağol canım...

kızlar merhaba bende sizinle aynı şikayetlerdeyim.aktardan kudret narı aldım kavonozun içinde zeytinyağıyla karışık ezip onu sürdüm yüzüme 1 ay boyunca ve gerçekten iyi geldi eğer derin değilse tabi gözenkleriniz lekeleriniz malesef benimkiler derin yine de faydasını gördüm bir araştırın isterseniz

kudret narıda ne olaki?
aktardan alıp zeytinyağıyla karıştırıp sürcezz..deneyelim bakalım.teşekkürler..

kudret narıda ne olaki?
aktardan alıp zeytinyağıyla karıştırıp sürcezz..deneyelim bakalım.teşekkürler..

zeytinyağının içinde bekletilmiş olarak satılıyor.kudret narının faydaları çok fazla ve cilt hastalıklarında çok iyi.
orgubahcesi_kudret2.jpg

Bioderin Dali Salyangoz Kremini duydum kullananlar çok memnun olduklarını yazıyorlardı
bu kremi kullanan var mı? Yardımcı olur musunuz?

merhaba arkadaşlar gündüzleri nemlendirici ve güneş kremini nasıl kullanabilirm?önce nemlendiricimi sürmeliyim.nemlendiriciyi sürünce ne kadar beklemeliyim.?

ben daliyi kullandım 2 gün sürdüm 3. gün cildim soyulmaya başladı lekeler açıldı cildim soyulduğundan şimdi ara verdim bende yeni aldım zaten kutusunda 3 günde bir kullan denmesinin nedeni soyucu etkisinden sanırım ben memnun kaldım soyulma geçince yine başlayacağım yanlız cildin kuru ise olmaz yağlı ve karma ciltlere daha uygun ben lekelerde bayağıaçılma gözlemledim al derim ama dikkatli kullan 3 günde bir geceleri

merhaba arkadaşlar walla bütün yazdıklarınızı okumaya çalıştım çok güzel şeyler war bende bıktım artık şu çukurlardann yaa iyiki yazmışsınız yaz sonu kimyasal peeling yaptırıcaktım çok teşekkürler hepinizee

Zeytinyağı içinde bekletilmiş kudret narını bana da önermişti aktardaki adam,araştırmadan almıyım demiştim bende,bence öncelikle bir cilt doktoruna görünmek kızlar,önereceği kremlerin yanında bunları da sorarsınız ki ben de öyle yapmayı düşünüyorum:)

bende yıllardır geçmeyen sivilce izlerinden dolayı sürekli cildiyeye gidiyordum. çok abartı kötü bir görüntüsü yok yüzümde ama yinede rahatsız edici işte. ama geçen aylarda internette araştırırken ismi suna idi fakat soyadını hatırlamadığım bir kadının sitesinde okudum. sivilce izleri için kızıl kantaron yağı diye.. Benim ev aktarcıdan farksız olduğu için dolabımda vardı, bir aydır kullanıyorum gözle görülür bir şekilde kurtuldum izlerden. yüzümdeki o pütür pütür görüntü kayboldu nerdeyse.
birde açık gözenekler için, salatalık ve elmayı rendeleyip üzerine maden suyu döküp, buz kalıbına boşaltıyorum bu karışımı ve her gün bir tablet yüzümde gezdiriyorum.
onunda çok faydasını gördüm. Valla ne varsa y:sm_cool:ine doğada varmış.

madecassol
Lokal deri ülserleri, meme başı çatlak ve yaraları , küçük cerrahi müdaheler, perine yırtılmaları, epizyomotiler ve sünnet sonrası yara iyileşmesinde, yüzeysel 2. derece yanıklarda,radyoterapi sonrası görülen radyo-epidermitis tedavisinde, bağ dokusu oluşumunu hızlandırır.
BEN BURDA İZLERE DAHİL BİR YAZI BULAMADIM LÜTFEN DORU BİLGİ VERELİM ARKADAŞLAR:eek:klava:

ben ve 2 bayan arkadasım da madecassol kullanıorz yuzumuze.gercekten gayet faydalıdır izlere.ozellıkle yanık ızlerıne karsı etkılı.ama yuzu cok kurutur.ve gelısıguzel surulmemeli.sadece ızın oldugu bolgeye.yanlıs bır bılgı degıldır.....catlak tedavısınde de cok onemlı rol oynar.

arkadaşlar bende sivilce sorunu ile uğraşıyodum takiii bi arkadaşımın önerisi üzerine denedim ve hala kullanıyorum elma sirkesi cilt lekelerine ve sivilceye karşı (elme sirkesini ya yarı yarıya sulandırın yada ilk önce yüzünüzü ıslatın sonra sirkeyi pamukla yüzünüze sürün sabaha kadar yüzünüzde kalsın ) her derde deva bütün güzellik uzmanları bile bunu kullanıyo deneyin kısa sürede sonuç alıcaksınız mutlu günler dileğiyle

kızlar bencede elma sirkesini sulandırın ılıksuyla yüzünüze pamukla sürün sabaha kadar yüzünüzde kalsın sabahta yüzünüzü yıkayın gül suyu ile temizleyin ben 2 gündür kullanıyorum çenemde kocaman sivilceler vardı ucları bile yoktu sivilcelerin bugun kurudu sivilceler kabuk baglamıs tavsiye ederim ben hergece kullanıcam aynı zamanda sirkeyi sulandırıp açkarınada sandaloz sakızıyla birlikte içiyorum bu sayede midemde de büyük rahatlama var

Merhaba bende yüzümdeki iz ve lekeler için tretin kullanıyorum.Arada Sıradada madecassol.Madecssolu hergün kullanamıyorum malesef, çünkü siyah noktalarda artış yapıyor.
Bakalım zamanla düzelme görülecek mi?

sivilce ve akne izleri için neredeyse tüm güzellik enstitülerinde leke tedavisi yapılıyor üstelik kısa sürede iyi sonuçlar alınabiliyor. çok fazla araştırınca işin içinden çıkılmaz bence güvendiğiniz bir estetisyenin veya doktorun ellerine bırakın kendinizi :)

Gözeneklere ben de takık durumdayım arkadaşlar, cildimin pürüzsüz olmasını istiyorum,bu konuda acayip hassasım ama bazı sivilce izleri zor geçiyor,geçsede ardında deforma olmuş bir cilt bırakıp gidiyor(bööle genişlemiş gözenekler falan)yağlı ciltttenn nefret ediioooruuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuummmmmmmmmmmmmm....
sırtımda da çok waurşakkıdı

bende de eskiden sivilce sorunu vardı doktora gittim finacea isminde jel verdi günde iki defa kullandım birkaç ay sonra sivilceler ve sivilce lekeleri azaldı

Gözeneklere ben de takık durumdayım arkadaşlar, cildimin pürüzsüz olmasını istiyorum,bu konuda acayip hassasım ama bazı sivilce izleri zor geçiyor,geçsede ardında deforma olmuş bir cilt bırakıp gidiyor(bööle genişlemiş gözenekler falan)yağlı ciltttenn nefret ediioooruuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuummmmmmmmmmmmmm....
sırtımda da çok waurşakkıdı

cnm benim kuzenimde de bu sorun vardı sonra sabun kullandı ( resimdeki )
14343855fn8.png

http://www.pak-el.com/urunler.php ( detaylı bilgi için adresi )
ve kurtuldu .

Ben yağlı bir cilde sahibim bana yogurt ve limon suyu karışımı çok iyi geliyor haftada 1 kez gece yatarken uyguluyorum . + olarak bal ile limon karışımıda çok iyi geliyor özellikle bal dudaklarda mükkemmel sonuç veriyor :)

X