Sivilceli Ciltler Sivilceler için Benzamycin krem

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
çok sevdıgım bı tanıdıgımız var 33 yas cıvarı bıldım bılelı yuzunde gecmeye sıvılceler vardı hle bıtanesı vardıkı tam yanagında kıst sklınde bı ınıyor bı kabarıyor acayıp bsydıı en son ısrarımla doktora gıt dedım belkı hap verır dedım neyse gıtmıs krem falan vermıs.. 1 ay falan olmustu bı baktım yuzu duzelmeye baslamıs sonra gun be gun ıyıce sondu sıvılcelerı bugun ıftardaydık oturuyorduk dur bı dedım bı baktım o kıstten eser yok ve cıkan sıvılcelerı ız bırakmadan yok olmus coguu baya baya puruzsuz olmustu yanagı sonra dedım ne kullanıyorsun baya duzelmıs yaa o kreme devam dedı dedım neymıs ya o krem dedı boyle beyaz bır sey hemen aklıma benzamycn geldı dedm getır bakayım :KK70: bı baktım o benımde bu ara acayıp arttı sııvılcem dedm azcık ver de kullanayım bakalım bu gece sureyım ıns bende de guzel sonuclar dogurur..

Kullanmaya başladım kızlar 2 hafta falan olduu sıvılceyı kurutma bıtırme konusunda gayet süperr bır de su ızlere ıyı gelırsee baska bır sey ıstemem kullanmamda artık bundan baskaa.. hıc sıvılce bırakmadı keske daha onceden kesfetseydım dıyorum

kızarıyorsa kötü yahu okul vs :/

Son düzenleme:
Yok canım kızarma olmadı ben de benım cılt ne ılaclar gordu :KK70: artık alıskın kızartsa da etkı etmemıstır :KK70:
ama haatımda kullandıgım en guzel ılac cıktı benzm.sıvılce cıkmasını yuzde 98 azalttı yemın ederım.. cıksa da ertesı gun kurutuyordu ama bayadır yok sukur 1 gun benz. 1 gun acnelyse kullanıyorum sımdı benzm.den sonen sıvılcelerıde acnelyse soyarak goturuyorr

Yok canım kızarma olmadı ben de benım cılt ne ılaclar gordu :KK70: artık alıskın kızartsa da etkı etmemıstır :KK70:
ama haatımda kullandıgım en guzel ılac cıktı benzm.sıvılce cıkmasını yuzde 98 azalttı yemın ederım.. cıksa da ertesı gun kurutuyordu ama bayadır yok sukur 1 gun benz. 1 gun acnelyse kullanıyorum sımdı benzm.den sonen sıvılcelerıde acnelyse soyarak goturuyorr

sen devam ediyodun di mi acnelyse e
cok uzun zamandır kullanıyosın sen hala gecmedi mi kızarık lekeler

subatta baslamıstım 6 ay falan kullandım basta guzel soyuyordu sıvılceyı basta azdırdıgı ıcın onun ızlerı az bırsey sıldı ama bı sure sonra etkısı azaldı hatta soyulmamaya basladı o yuzden bıkac ay ara verdım ıste suan ara ara suruyorum soyulmayalarım tekrar basladım =)

kızlar bende kullanmıştım cok memnun kaldım.. ama cildi kuruttuğu için nemlendirici sürmekte lazım :KK66:

Banada doktorum benzamycin vermisti artı olarak yanında tetra diye bi hap vermişti geceleri kremi sürüyordum.
Sabah aksam ise hapı içiyordum.
Gercekten kısa bir sürede yüzümdeki sivilce komedon vs. geçmişti.
Ta kii regl olana kadar.
Sonra tekrar suratım aynı seklini aldı.
Kalıcı bir çözüm degil.
Kullanmayı bıraktıgın an yüzün tekrar eski halini alıyor.
İki kutu bitirdim ben ilk kutudan cok güzel sonuclar almıştım.
Daha sonra galiba yüzümdeki sivilceler bu kreme alıstıgı icin hic bi faydasını göremedim.

Son düzenleme:
ben akşam kullandım ama yarım saat yüzümde tutup yıkadım.. sabaha kadar tutmaya cesaret edemedim... birde bir yerde 20-30 dk tutun yıkayın diye okumuştum ona dayanarak böyle birşey yaptım....

sabaha kadar durması gerekiyor bende kullanıyorum doktor sür yat dedi ...

arkadaşlar doktor banada bu ilacı verdi 1 haftadır kullanıyorm ama sanırım bilinçsiz kullanıyorum :S:S şimdi sorularıma cvp verirsenin çok sevinirm :)
1-bunu akşam sürdükten sonra yıkamadan mı yatacağız?
2- sabaha kadar bekleteceksen bunu yıkayacak mıyız? bunu soruyorm çünkü kimileri yıkanmayacak diyor::S
3-sürdüğümüz zaman miktarı ne kadar olmalı ? yani maske şeklide yoğun görünüm mü olmalı yoksa şeffaf görüntüsü olacak şekilde mi olmalı??
şimdiden teşekkürler...

ince bi tabaka halinde sürüp yatıosun yıkamak yok sabah yıkıosun ...

bugün doktor bana benzamiyn verdi bakalım faydası olucakmı buraya yazarım bikaç gün sonra yanındada tetradox hap onun bi faydası olucağını sanmıyorum ama bakalım

bugün doktor bana benzamiyn verdi bakalım faydası olucakmı buraya yazarım bikaç gün sonra yanındada tetradox hap onun bi faydası olucağını sanmıyorum ama bakalım

benimde doktorum bana bunları vermişti bir de sivex losyon ama onu bi iki kere kullandım ve cildimi çok kuruttuğu için bi daha kullanmadım. hap ve benzamycinden de başlarda çok memnundum fakat artık cildim alıştığı için galiba bi etkisi kalmadı hapta aynı oldu ilk başlarda süperdi ama şu an cildim tedaviye başlamadan önceki gibi. ben 31 aralıkta tedaviye başladım yani nerdeyse 3 ay oldu ocak sonu şubat başı gibi sivilcem çıkmıyordu cildimde yağlanma yoktu. nisanın 15 gibi kontrole gideceğim bakalım. inşallah sen istediğin sonucu alırsın.

Ben de benzamycin kullanıyorum yaklasık 4 aydır.Öncesinde 19 aylık bir eritretin tedawisi görmüştüm .25 imde sivilce çıkarmaya başladım diyebilirim bu benim geç ergenliğe girmemle we okulumun yarattıgı stresle alakalı bir durummuş.herhangi bir hormon bozuklugunuz falan warsa doktorlar kesinlikle önermiyor zaten.eritretin ilk başlarda iyiydi kurutuyordu sivileceleri ama çok soyuyordu yüzümü ve cilt tipi hypoatopik oldugu için incelmişti artık eritretin kullanmaktan.en sonunda doktorum geçmediği için roaccutane a başlarız dedi ama ona da annemle babam izin wermedi.En sonda Adanaya gittiğimde babam bir cilt doktoruna götürdü o da bana benzamycn önerdi.ve gercekten işe yaradı.regl dönemlerinde artışı olıyor sıwılcelerin ama benzamycin gerçekten mukemmel.geceleri sürüyorsunuz.zaten üzerinize ya da yastıgınıza değerse beyazlatıyor.ben de sürekli yastık örtüsü deişitriyorum.ha diyeceksiniz ki içindeki kimyasala yastıgı bile beyazlatıyorsa bizim cildimize nasıl zarar verece tanrı bilir tabi orasını :KK1: tabi benim cildim kuru oldugu için nemlendirici de kullanıyorum.Avene in atopik ciltler için olan nemlendiricisi inanılmaz başarılı.hem kaşındırmıyor hem yagsız hem de cildi agırlaştırmıyor.benzamycin kullananlar gündüz dışarı cıkarken yaz kış fark etmez mutlaka ince bir tabaka halinde gunes kremi kullanmalı.tabi ki yazın kullandıgınız güneş kreminin faktörü kışın kullandıgınızdan daha yüksek olmalı.
Benzamycn in olumsuz tek yani olarak (belki de beni cildim için öyledir:) kırmızı izler bırakıyor olması işte ben de onun için araştırıyorum acaba ne almalıyım die ya da doktoruma hangisi için başvurmalıyım diye. bakalım sivilce izlerini de hallederseem sanırım daha güzel olacak.:KK24:

bende kullanıyorum ancak bıraktığım an yenıden sivilce çıkıyor.

bende kulandım cook faydasını gordum ama suan yenıden cıktı stresten oluyo hep bunalr

Ben Bu İlacı Lisedeyken 1. Yılımda Kullanmıstım. Doktor Yazınca 15Lira Kendin alınca 30liraydı. Gece Sürüp Yatıyosunuz. Sabah Kalkıp Yıkıyosunuz. Benim Derimde Kurudur Ama Bir Rahatsızlık Vermedi. Zaten Dudaklarımı Herzaman Nemlendiriciyle Koruduğum İçin Bir Problem Yaşamadım.

Bildiğim Kadarıyla İlaç 3 Aylık. 3 Ay İçerisinde Bitmeli.Ben Kullandım. Hemen Etki Gördüm. İlaç Biteli 1 sene Olduğunda Cıkdı Sivilceler.(Bu Piyasadaki Bir Çok Ürüne Göre Oldukca Uzun Bi Zaman) Cok Etkili Bence. Yeniden Almayı Planlıyorum.

(Hormanel Bozukluklar İçin Değil, Ergenlik Sivilceleri İçin Birebir..)

Son düzenleme:
ya kızlar burda yazmamışsınız ama ben jeli yeni aldım krem gıbı bişey bu yüzüme yedirerek mi sürücem yoksa sadece dokundurucak mıyım hiçbişey anlamadım valla 4gündür kullanıyorum ama pek degısıklık yok gibi :44:

X