Sivilceli Ciltler Sivilcelere karşı nadixa krem kullanan var mı ?

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
Bu krem değilde başka bir etken maddeye sahip jel kullandım. Kullanımı çok daha rahat, belli olmuyor. Fiyatı da oldukça makul idi. Ama ben eczanelerde bulamadım, gittigidiyor.com almıştım. Şimdi daha ucuza satan siteler var(örneğin alcamsatcam.com). Oldukça etkili, ismi "zapzyt" . Hepinize sivilcesiz bir yasam diliyorum..

arkadaşlar cilt doktoruna gittim ve bana bu kremi verdi kullananlar
sonuçlarını yazabilir mi??

ben kullandığımda 3. gün etkisini gösterdi sadece akşamları yatarken kullanıyordum gerçektende işe yarıyor fakat yüzü beyazlatıyor nasıl desem sivilce izlerimi yok etti ben beyaz tenliyim biraz daha beyazlaştım siyah noktalarım fln yok şimdi bırakınca tekrar çıkıyor tabi:)

ssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss

bnce cok güzl yüzüm bebek gibi oldu herkes öle yüzümü beğenioki anlatamam bir de masmavi gözlerim var süper bnce alın (sddtt)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

ayy çok güldüm kremle senin mavi gözlerinin ne alakası var şimdi:eek:lmaz:
aşkını da git başka forumlarda haykır canım

bn 17 yansdaym yüzümde önceleri çk fazla sivlce vrdı bnde onları çk fazla sıkmşm sanırım zamnnda..::KK43:
bu yuzdn bisürü iz wr ve cildiyeye gddm bna ilk benzamycn verdi süper ddm snrakı ay nadixa verdi o muhteşemdi gerçektende yuumu bembeyaaz yabtı((bn normalde esmerim)): )
snra aknilox die bi ilaç verdi allahm zorla kullandm onn kokusundan bi ay ara verdm gtmedm şmdiki ay yıne gdcm bakalm bu sefer neverck ama yuzumde cddi deişim wr...

bende nadixa yı kullanmıştım yaklaşık 7-8 ay önce idi çok uzun süreli kullanamadım bende sürekli sivilce çıkattı cildim de aşırı bir yağlanma vardı şinmdi ise cildim çok güzel oldu. 2-3 yıldır her sabah bir sivilce ile uyanırdım denemediğim ilaç kalmadı aknilox benzamycn antibiyotik nadixa sivex adı aklıma gelmeyen bir sürü ilaç. 7 ay önce doktora dedim artık bunları kullanmak istemiyorum 3 yıldır kullandım sonuç yok sonra doktor rouccatene verdi 2 ay sivilce çıktı ama ilk zamanki gibi sık sık değil 2. aydan sonra tek bir sivilce çıkmadı yüzümde şu anda 7. aydayım ve son ayıma girdim inş. bırakıncada çıkmaz görenler hayret ediyor cildime o kadar düzeldiki siyah nokta bile kalmadı yüzümde. eğer sizde uzun zamandır sivilcelerle mücadele ediorsanız tavsiye ederim ama mutlaka doktor kontrolünde olmalı. doktorun vereceği ayrı bir anlaşma kağıdı olmadan satmıyorlar zaten. birde kullanırken sık sık kan tahlili yapıyorsun. benim şu ana kadara değerlerimde hiç sıkıntı olmadı çok şükür.

slm kızlar bende forma yeni katıldım..benimde 6 senedir bitmeyen sivilce ve lekelerim var 3 haftadır doktor tavsiyesiyle sabahları nadixa akşamları eritretin isminde jel kullanıyorum ve 3 haftada muhteşem etkisini gördüm 3 haftadır sivilce çıkmıyor ve lekelerimin çoğu gitti çukurluklarım bile baya iyileşti..bide ben ayrıca koza kükürtlü sabun kullanıyorum ılık suyla yıkanıyo ve sabunun köpüğü 1 dakika civarı yüzünüzde bekledikten sonra bol suyla duruluyorsunuz..ben çok memnunum umarım sizde kurtulursunuz şu illetlerden...

bende kullandım bi ara memnun kalmıştım bikere daha giiitm lekeler için doktor bana madecassol diye bir ilaç verdi çok daha memnunum.

kızlar bu nadixa krem elime geçti,
ancak yüzümde çok çok sivilce yok,
üç beş tane vardır maksimum.
sadece sivilcelerin üzerine mi sürmeliyim yoksa bütün cildime mi sürmeliyim?
tüm yüzüme sürersem sivilce olmayan bolgelerde de çıkarırsa diye korkuyorum

kızlar bu nadixa krem elime geçti,
ancak yüzümde çok çok sivilce yok,
üç beş tane vardır maksimum.
sadece sivilcelerin üzerine mi sürmeliyim yoksa bütün cildime mi sürmeliyim?
tüm yüzüme sürersem sivilce olmayan bolgelerde de çıkarırsa diye korkuyorum

canım sivilceli bölgelerin yanı sıra çıkabilecek yerlere de sürmelisin. Çünkü bu kremin en önemli özelliği deri altında gözükmeyen sivilceleri bile çıkarıp öyle tedavi etmesi.

aslaaa kullanmam bir daha bu kremi..bütün yüzüme sivilcelerin yayılmasına sebep olmuştu..ustelik surdugunde yuzunu yağlı ilaçlı bı sekılde bırakıyor 6 hafta kullanmıştım ve 6 hafta boyunca dogru duzgun yastıga yatıp uyuyamamıştım..geçmeyınce baska bı dra gıttım ve aknilox azitro ve cleocin t verdi ve cok şukur kurtuldum hepsınden..

2 ay kullandım hiç bi işe yaramadı. Çok çok çok kötü. Yağlı bi içeriği var ve sadece sivilcelerin üzerine sürülmesi gerekior.Sakın her yerinize uygulamayın; çünkü oralar yağlanır ve sivilce oluşumuna neden olur.Doktorum uyarmıştı.
SAKINNN!!!!!

aslaaa kullanmam bir daha bu kremi..bütün yüzüme sivilcelerin yayılmasına sebep olmuştu..ustelik surdugunde yuzunu yağlı ilaçlı bı sekılde bırakıyor 6 hafta kullanmıştım ve 6 hafta boyunca dogru duzgun yastıga yatıp uyuyamamıştım..geçmeyınce baska bı dra gıttım ve aknilox azitro ve cleocin t verdi ve cok şukur kurtuldum hepsınden..

aaaaaa:1shok::1shok:tam şuan yüzüme sürdüm eczaneden aldım ben eczacı çok güvendiğim biridir yağlı bi cildim yok ama bi süredir stesten midir nedir küçük küçük sivilceler çıktı sıkılcak içi dolu cinsten sivilceler değil hani iyileşmeye başlayan kuruyan sivilce vardır kırmızı ufak iz kalır öyle ama baya çoğaldılar önce bi iki taneydi nadixa sürdüm daha kötü olmaz di mi ay hayır hayırrr

off bende bir aya yakın süredir bütün yüzüme sürüyorum.
sivilcelerde geçme yapmadı ama daha parlak daha temiz duruyor sanki yüzüm.
bugünden sonra kesiyorum o zaman.
çünkü yüzümde zaten üç beş sivilce vardır, onlar yüzünden yayılma da olmasın.

Cuma günü doktorum verdi..Sivilcelerin üzerine birde leke olan yerlere sürüyorum hafifce yediriyorum..İnş. faydasını görürürm..Yanı sıra EriTretin ve Tetracdox diyede ilaç verdi..1 ay sonra gel dedi..İnç gececek hepsiii:Saruboceq:

arkadaşlar cilt doktoruna gittim ve bana bu kremi verdi kullananlar
sonuçlarını yazabilir mi??

cnm ben kullandm sabahları sürüyodm akşamlarıda isotrex diye bi jel ama pek bi etkisini gördüğümü söyleyemem sadece normalde küçük küçük olan sivilcelerm iltahaplı gibi kocaman çıktılar ama ben inat ettm 4 ay kullandım cildimde döküntüler oluşmaya başlayıca bıraktm bazı ciltler alerjik reaksiyon gösterebiliyomş doktor bana öyle dedi :umursamaz:

X