Sivilceli Ciltler Sivilcelere karşı ROACCUTANE kullananlar

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
4.günüm bugün önceler her ilacı aldıktan sonra yan etkilerini düşünüp dururdum şimdi ise hiç bir şey düşünmüyorum,nasılsa geçip gidecek hepsi,daha yan etki falan da görmüş değilim zaten çok erken

canım ben lekeler için countractubex kullanıyorum çok iyi geliyo ..leke soyucuların içinde en iyisi bu ilaç ben roaccutane 6 ay kullandım.çok az pembe lekelerim war hala ..yazın güneşten daha kötü olmasın diye kullanmadım bu ay başladım kullanmaya çok etkili diyorlar gerçekten işe yaramaya başladı ..doktoruna sor canım yazsın sana kimyasal peeling işine hiç girme

kaydettim cnaım ilacın ismini acaba ne zaman sonra baslamalıyız bu ilaca benim 16 gunum var işte. Kuzenim yaptırdı kimyasal peeling cok guzel oldu suratı ama bayagı masraflıymıs zaten once ilacları denicem sonra hiç olmadı peeling son cagre :KK43:

kızlar eğer sivilceleriniz hertürlü ilaçla kremle geçmiyorsa bu ilaca başlamadan önce bi kadın doğum doktoruna gidin derim.. cildiyecilere kalsa banada ruacutanne veriyolardı ama her seferinde istemedim
adet sancıları ve gecikmesi nedeniyle kadın hastalıklarına gittim yumurtalıklarımda kist çıktı
bu sivilceleri kistler yapıyormuş yanii.. bazı ilaçlar verdi kullandığında geçer dedi

bence önce bi kadın hastalıklarına gözükmek

slm.benim tedavim bu ay bitti 7 ay kullandım roaccutane.şimdi de tretin kullanıyorum.ilaç kullanırken çok fazla zorlanmadım dudaklarım çok kurudu biraz kızarıklık oldu ama şuan sonuçtan o kadar memnunum ki iyi ki kullanmışım diyorum.eski resimlerimi görünce kendime acıyorum resmen.o zaman çok fazlaymış gibi gelmiyordu ama bu halini görünce gerçekten berbatmış diyorum. kullanmayı düşünenler ya da şuan sadece eziyetmiş gibi görenler hiç korkmayın güzel günler çok yakında:):lepi:

Evet gerçekten güzel günler yaşıyorum bu ilacı kullanırken sivilcelerim bitti lekelerim yok fakat cildimde minik minik çukurlar oldu ve canımı sıkmaya başladı kızlar :KK43:(( İlerde bunlar için ne yapmamız gerekicek bilgisi olan varmı? Doktorumla konuştum kimyasal peeling yada lazer yaptırabilirsin o da 6 ay sonra dedi ve %10luk bi etkisi olur pek bi faydası yok onlarında dedi ben iyice şok oldum bu çukurlar böyle kalıcakmı cildimde :KK43:(

önceden saçı yağlı olup ta bunu kullanan arkadaslar lütfen cevap yazarsa sevinirim. ilaç bittikten sonra saç aynı şekilde yağlı mı olacak?

önceden saçı yağlı olup ta bunu kullanan arkadaslar lütfen cevap yazarsa sevinirim. ilaç bittikten sonra saç aynı şekilde yağlı mı olacak?

evet canım saç eski haline geri dönüyor bugün roaccutane kullanan bi arkadaşımı gördüm eskisi gibi saçlarım çabuk yağlanıyor artık dedi benimde eskiye yavaş yavaş dönmeye başladı hatta ciltte yağlı olmaya devam ediyormuş ilacın bitiminin üzerinden zaman geçince...bilmiyorumkismile

Yan etkilerini azaltmak için kullananlara tavsiye bol bol su,doğal maden suyu için ve bol bol meyve yiyin.Roaccutanın yan etkilerini yok edebilir ayrıca bunları yaptığınız takdirde ve sigara alkol almadığınız takdirde zaten güzel bir cildiniz olacaktır

Roaccutane'ı almaya yeni başladım. Şimdiye kadar birçok başka krem ve antibiyotik denedim. Akne ve Roaccutane hakkındaki deneyim ve bilgilerimi gün gün paylaştığım bir blogum var: roaccutanegunlukleri.blogspot.com
Umarım akne sorununa sahip olanlar için yararlı olur.

arkadaşlar ben o ilacı kullandım kullanmaz olaydım sivilce kalmıyor ama 10 yer hasar görüyor 6 ay kullanmam gerekirken 1 ay kullandım ve hemen bıraktım yan etkileri çok fazla öncelikle göz kuruluğu ve kolestrol yapıyor, göz kuruluğu konjuktivite dönüştü yazık değilmi bana yaa senağlama

bugün bir hafta oldu ve kurumalar azda olsa başladı dudağımın kenarlarında,burnum ve alnımda soyulmaya başladı bu kadar çabuk etki göstereceğini tahmin etmemiştim CADIARZU

dudağına sürekli bepanthen krem kullanman gerekecek ve burun kanamalarında başlayacak bu daha ne ki korkutmayımda bilgin olsun:bbo:

evet sürekli sürüyorum,hatta yetmediğini bile düşünüyorum göze aldım yan etkilerini iyi kötü bitirip kurtulcam bu sivilcelerden

yarın 3. kutuyu yazdırmaya gidicem ve bende ne kuruma var nede sivilcelerim de düzelme 2 . ayı doldurup benmle aynı durumda olan var mı acaba:uhm:

burnumun üstündeki siyah noktalar çoğaldı gibi ve dokunduğumda pütür pütür olduğunu hissediyorum.deneyimli arkadaşlar bu iyi bir şey mi?

ss_ss;yeni kullanmaya başladın değil mi?Siyah noktalar dışarı çıkmaya başlıyor demek bu.Dışarı çıkarlarken çok çirkin bir görüntü oluyor ama yavaş yavaş gidecekler.Yüzün kar gibi olacak inşallah.Ben 1.ayın sonunda kontrole gittiğimde doktor ne kadar güzel olmuş cildin kar gibi beyazlık gelmiş demişti.

bailey_s ;benim saçlarım ilaç kullanırken 4-5 gün dayanıyordu.Normalde anca 1gün dayanabiliyordu.Hemen yağlanıyordu.İlacı bırakalı 4 ay oldu.Şimdi 2 gün dayanıyor.Eskisine göre 1 gün gibi bir fark oldu=)=)

sondu canım az once içtim 2 gun aradan sonra inş bişi olmaz yarın doktora gidicez zaten son 4 tane kaldı 7. ayım canım

aaa inanmiyorum 7. aymi ben 4 yada 5 ay kullanmistim hemde en düsük dozunu kullanmistim..doktorum yeterli dedi kestik .. bi süre cok güzeldi cildim muhtesemdi.. 2 sene falan oldu kullanali.. ya benimki simdi yine eskisi gibi yani zaten cok fazla kötü deildi cildim suandada öyle ayni yani asiri derecede sivilcem yok ama roaccutane kullanirken muhtesemdii hic biryerimde sivilce yoktu..simdi strese giriyorum hemen sivilce cikiyor...gögüs bölgemde falanda cikiyor..

ya yeniden mi baslasam daha fazla kullanmak icin..iste bilmiyordum doktorum birakalim dedi ama ayni oldu.. seninki gibi 7 ay kullansam sonra ömür boyu bi daha cikmazmi ?eger öyleyse yeniden baslamak isterim bende..

X