Sivilceli Ciltler Sivilcelere karşı ROACCUTANE kullananlar

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
canım hosgeldin öncelikle

1. roacutane lekeleri geçirmez sivilceleri geçirir.

2. yüzün için 15 factor kesinlikle yetmez daha pastırma sıcakları var onumuzde sana tavsiyem 50 faktorluk yagsız bir gunes korucu alman lazım. önerebilirim bütcene göre.

3. 1 ayda hemen psikolojik yan etkiler olmuyor o yuzden endişelenme canım öyle düşnürsen öyle olur

4. evet kızarıklar cok oluyor kocaman kırmızı gibi oluyor bende mesela ben bugun 50 faktor surdum cıktım ama 10 dk sonra gene kızarmıstım ama gecici kızarıklar yani bende geçiyor belkide güneş kremi sürdüğüm için

hmm o kızarıklıklar güneş kremi sürünce oluyor evet ben tüm yaz kremle gezdiğim için biliyorum, ilaçtan değildir belki de o zaman? ben izler için istiyorum yaa, özellikle doktora da söyledim ama bu yüzü soyuyor zaten, lekenin eskiliğine göre bi sürede etki eder dedi.buralarda da görüyorum şimdi lekeler için direk başka kremler öneriyorlar, gerçi benimde sivilcelerim çıkıyor dediğim gibi o yüzden yine de kullanayım diyorum ama madem ki iz için başka merhemler filan var neden ondan vermedi ki direk?Hani benim asıl sorunum lekeler..KAfam karıştı yahu :1no2:

cevap için de çok teşekkür ederim :eek:
çok pahalı olmayan hangi koruyucu var acaba?

canım sigortan varsa karsıllıyor 3 tl ödüyorsun devlete doktor hemen yazmıyor burdada

evet bi git bakalım doktora neler dicek burda paylasırsın canım merak ettim durumunu.
Dogum kontrolu sanırım hamile kalmaman için söyledi ki bu cok onemli allah korusun hamile kalırsan sakat olabiliyor bebek veya baska sorunlar cıkıyor aman diyim

suan öyle bi sorunum yok hamile kalma gibi dogum kontrol hapida kullanmiyorum oyzden bende su isi bi halletsem iyi olucak.. emin olsam bu sefer tam dozunda kullaninca bir daha hic cikmicagina hemen kosucam ama emin olamiom yine ayni olursam diye :KK43:( baslayinca hemen buraya yazarim kac dozluk verdi fln diye egerki yazarlarsa :)
birde roaccutane kullandiktan sonrami oldu bilmiyorum ama dudaklarimin bittigi yerde yani köselerde koyumsu izler var ama neden oldu bilmiyorum ya roaccutane den olabilirmiiii ? baslik yok böyle bi konuda biliyorum cesaret edipte acamadim kimse ilgilenmicek diye acaba ondanmi oldu bi caresi yokmu yaaa

hmm o kızarıklıklar güneş kremi sürünce oluyor evet ben tüm yaz kremle gezdiğim için biliyorum, ilaçtan değildir belki de o zaman? ben izler için istiyorum yaa, özellikle doktora da söyledim ama bu yüzü soyuyor zaten, lekenin eskiliğine göre bi sürede etki eder dedi.buralarda da görüyorum şimdi lekeler için direk başka kremler öneriyorlar, gerçi benimde sivilcelerim çıkıyor dediğim gibi o yüzden yine de kullanayım diyorum ama madem ki iz için başka merhemler filan var neden ondan vermedi ki direk?Hani benim asıl sorunum lekeler..KAfam karıştı yahu :1no2:

cevap için de çok teşekkür ederim :eek:
çok pahalı olmayan hangi koruyucu var acaba?

sebamed iyidir tatlım doktorlarında önerdiği marka fiyatıda cok orta karardır canım kullanıcagın en düşük krem bu olmalı bence.

canım sivilceler karacigerdeki birşey yüzünden çıkıyormuş yag sanırım tam bilmiyorum ama roactane tamamen karacigerdeki yağı cekiyor sivilce cıkmaması için yani bilmiyorum roacutane kullanıp sivilcesi geçen çok ama herkes lekelerinden şikayetci ki bende 8.ayımdayım bitmek üzere tedavim ama bende leke var hala.

suan öyle bi sorunum yok hamile kalma gibi dogum kontrol hapida kullanmiyorum oyzden bende su isi bi halletsem iyi olucak.. emin olsam bu sefer tam dozunda kullaninca bir daha hic cikmicagina hemen kosucam ama emin olamiom yine ayni olursam diye :KK43:( baslayinca hemen buraya yazarim kac dozluk verdi fln diye egerki yazarlarsa :)
birde roaccutane kullandiktan sonrami oldu bilmiyorum ama dudaklarimin bittigi yerde yani köselerde koyumsu izler var ama neden oldu bilmiyorum ya roaccutane den olabilirmiiii ? baslik yok böyle bi konuda biliyorum cesaret edipte acamadim kimse ilgilenmicek diye acaba ondanmi oldu bi caresi yokmu yaaa

canım bilmem ki acaba roacutane mı yaptı dicem ama sen zaten dogru düzgün doz almamıssın yani etki edicegini sanmıyorm

hmm peki sebamed alayım o zaman teşekkür ederim:)
peki senin izlerin kaç yıllık mesela, çok uzun yıllardır mı var?hiç birimine mi etki etmedi yoksa derinler mi kaldı?bazı resimler gördüm böyle baya kötü hem lekeler var hem irinli sivilceler nerdeyse hepsini silmiş.o yüzden umutlanmıştım, benim bazı yerler derin gibi, ama çok ağır gibi gelmiyor genel olarak, son bi iki senedir varlar bazırları.çok eski olmadıkları için deri yenilenince gider diyorum belki.ama kullanan pek çok kişi memnun, en azından yeni sivilceler ve lekeler olmaz inşallah değil mi?yüzüm bebek gibi oldu filan diyorlar bembeyaz çok güzel geliyor kulağa:) o yüzden kullanıcam.olumlu düşüneyim lekelere de etki etsin inşallah hihoyyyt

hmm peki sebamed alayım o zaman teşekkür ederim:)
peki senin izlerin kaç yıllık mesela, çok uzun yıllardır mı var?hiç birimine mi etki etmedi yoksa derinler mi kaldı?bazı resimler gördüm böyle baya kötü hem lekeler var hem irinli sivilceler nerdeyse hepsini silmiş.o yüzden umutlanmıştım, benim bazı yerler derin gibi, ama çok ağır gibi gelmiyor genel olarak, son bi iki senedir varlar bazırları.çok eski olmadıkları için deri yenilenince gider diyorum belki.ama kullanan pek çok kişi memnun, en azından yeni sivilceler ve lekeler olmaz inşallah değil mi?yüzüm bebek gibi oldu filan diyorlar bembeyaz çok güzel geliyor kulağa:) o yüzden kullanıcam.olumlu düşüneyim lekelere de etki etsin inşallah hihoyyyt

inş canım. benim lekelerim cıkardıgı sivilcelerden kalanlar önceden lekem yoktu. evet cok kotu ciltleri bile bebek gibi yapıyor. ama sadece leeke içinde kullanma derim

arkadaşlar öncelikle yeni başlayanlar korkmadan bu ilaca başlayabilirsiniz.zaman çok hızlı bi şekilde geçiyor.bi bakmışsınız ki bitmiş hiçbirşey kalmamış.ben 5. ayımı bitirdim.tahlilimi yaptırdım.kolesterol 212 çıktı hiç bu kadar çıkmamıştı.şimdi son ayımda doktorum ilaç yazmazsa diye çok korkuyorum.sizce yazar mı?bir de 5 gün oldu ilacım biteli yani 5 gündür içemiyorum.çalıştığım için gidemedim son ayda sorun çıksın istemiyorum.sizce doktora ne söylemeliyim?

kızlar yeni üye oldum burdan edindiğim bilgilerle dün rouccutane e başlamış bulunuyorum. bana 20 mg lık werdi doktorum ama sabah akşam içicem sizin de mi öyleydi.yani günlük 40 mg. kilom ise 50.
bünyeme ağır gelicek diye korkuyorum 6 ay boyunca kullanıcaksın dedi yan etkilerinden biraz bahsetti ama ben çok ikna olmadım sanki wücuduma zarar weriomuşum gibi hissediyorum.yardımcı olun tecrübeli arkadaşlardan cwp bekliorummm

kızlar yeni üye oldum burdan edindiğim bilgilerle dün rouccutane e başlamış bulunuyorum. bana 20 mg lık werdi doktorum ama sabah akşam içicem sizin de mi öyleydi.yani günlük 40 mg. kilom ise 50.
bünyeme ağır gelicek diye korkuyorum 6 ay boyunca kullanıcaksın dedi yan etkilerinden biraz bahsetti ama ben çok ikna olmadım sanki wücuduma zarar weriomuşum gibi hissediyorum.yardımcı olun tecrübeli arkadaşlardan cwp bekliorummm

canım forumumuza hoşgeldin öncelikle. bende 40 la başladım. bünyene ağır gelicek diye korkma zaten ağır gelince vucudun tepki veriyor cok uyuyorsun cabuk yoruluyorsun ki bende öyleydi sonra tahlil yaptırdım doktorum obur ay 30 ay dusurdu panik yapma yani o sıra hergün maçım vardı kursum vardı acayip yorgun oluyordum geceleri uyuyamıyorum doktorum söyledi uykusuz kalıyormusun diye zaten, tahlili görünce bünyene agır gelirse dozu düşürüyorlar zaten o yüzden merak etme.

evet 6 ay kullanıcaksın ama cabuk geçiyor kışın başladıgın için sanslısın gunesten korunman gerekiyordu cunku.

yan etkileri var evet prospektüstede okuyabilirsin ama bu yan etkiler herkeste olucak diye birşey yok her ay duzenli tahlil yaptır canım benim doktorum bir ay oncesinden yaptırdıgımda bu ay yaptırma diyordu ama ben gene istiyordum her ay aksatmadan yaptırdım.

belki doktorun bahsetmemiştir diye söylüyorum ilacı kullanırken agda yasak lazer yasak, kese yasak aklıma gelenler bunlar. Dudaklarınız çok kurucak bunu alıştırın kendinizi şimdiden ama BEPANTHEN MERHEM çok iyi geliyor sürekli sürerseniz bu yan etkiyi ortadan kaldırırsınız sacınızda cok az yaglanmaya başlıcak. Burun kanaması yasayan arkadaslar var benim 8 ayda 2 kere kanadı herkeste olucak diye birşey yok. içini ferah tut 6 ay sonra cok guzel bir cildin olucak..

lucifern
cevabın için sağol ama aklıma takılan şey ağda nasıl yok yani yüzümüze mi yok ağda? yoksa hiçbiyerimize mi yapmıcaz anlamadım yoksa o şekilde dolaşmam mümkün değil mafoldumben
bi de benim şu aralar işe başlama durumlarım olucak tam da ilaca yeni başladım ilk zamanlarda daha fena yapıomuş di mi cildi ??
gözle görülür düzelme kaçıncı ayda başlıo bi de yüzde kızarıklık we kuruluk ilacı kullandığımız süre boyunca hiç gitmio mu ??

lucifern
cevabın için sağol ama aklıma takılan şey ağda nasıl yok yani yüzümüze mi yok ağda? yoksa hiçbiyerimize mi yapmıcaz anlamadım yoksa o şekilde dolaşmam mümkün değil mafoldumben
bi de benim şu aralar işe başlama durumlarım olucak tam da ilaca yeni başladım ilk zamanlarda daha fena yapıomuş di mi cildi ??
gözle görülür düzelme kaçıncı ayda başlıo bi de yüzde kızarıklık we kuruluk ilacı kullandığımız süre boyunca hiç gitmio mu ??

yüzüne ip bile vursan cok acıyo ve kaldırıyo dirke derini hiç tavsiye etmem. agda tüm vucuda yok zaten cildin cok hassaslaşıyor.

evet dipte kalan sivilceleri cıkırıyor. ben bile o resimlere bakınca nasıl sokaga cıkıyormusum diyorum ama o gunler geride kalıyor ve cabuk bitiyor :) ben o gunler fondoten sürüyordm

kimine göre dğişiyor benim 3.ayda düzelme basladı geneli 3.ay. kızarıklıgı ve kurulugu 3.aydan beri kullandıgım kremle götürüyorum hiç bırakmadım kremi o yuzden kacıncı aya kadar devam ediyor hiç bilmiyorum

inş canım. benim lekelerim cıkardıgı sivilcelerden kalanlar önceden lekem yoktu. evet cok kotu ciltleri bile bebek gibi yapıyor. ama sadece leeke içinde kullanma derim

hmm o kendi çıkardığı lekeler tedavi bittikten sonra geçiyormuş galiba öyle okudum ama ne kadar doğru bilmiyorum.herkes o kadar çok şey yazmış ki efsanevi ilaçlar malum kaydirigubbakcemile3 ama herkeste etkisi farklı oluyor, şimdi cilt yenilenecek ya ben hep yenilenince o izler gitcek diyorum kendime, zaten bilinçaltımı devreye sokmaya çalışıyorum boshayallersmile
benim de sivilceler çıkmaya başladı, 4. günüm bugün.dirseğimde çok acıyan bi sivilce var şu an :roflol: yüzümde de çıkıyo kabarık kabarık oldu burnumun yanı.

aman allahım ağdasız nası olucak yaa 15 güne bir ağda yapıyorum ben çok üzüldüm şu an aldığım bu habere:KK43::KK43::KK43:

aman allahım ağdasız nası olucak yaa 15 güne bir ağda yapıyorum ben çok üzüldüm şu an aldığım bu habere:KK43::KK43::KK43:

ben bacagıma denedim cok feci kızarıyor ve cok acıyor istersen sen doktoruna gene bi sor benim doktorum oyle dedigi için oyle dedim sanada

wazgeçmem an meselesi şu ilaçtan :KK1: sivilce yumağı haline dönücem önümüzdeki haftalarda demek ki kaydirigubbakcemile3

X