Sivilceli Ciltler Sivilcelere karşı ROACCUTANE kullananlar

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
24 yaşındayım ve yaklaşık 5 senedir sivilce problemim var. Dönem dönem artıyor azalıyor. Geçen sene gittiğim bir doktor roaktan yazıcaktı istemedim zararlarını bildiğim için. İmex sabun falan verdi. Geçici olarak gayet güzel bir sabun tavsiye ederim. Fakat tamamen geçmedi dönem dönem çıkmaya devam etti. Bu sene yine dayanamadım ve cildiyeye gittim monodoks hap ve özel bir karışım maske ve tonik verdi isimleri yok eczanede bir karışım yapıyorlar. Neyse monodoks 2 kutu kullanıcaksın ilk kutu her gün, ikinci kutu gün aşırı dediler. Bugün tüm hapların bitti ve sonuç çok kötü. Roaktana başlicam ve şu an diyorum ki keşke en başında kullansaydım korkmasaydım. Zamanıma da parlama da yazık. Çevremdeki herkes kullandı roaktanı ve hepsinin yüzü bebek gibi. Bence korkmayın ve kullanın. İnsanlar o kadar korkutuyor ki insan ilacı kullanmaya çekiniyo doktor yazdığı halde.

Kızlar merhaba size danışmak istiyorum.
5 sene önce bu roaccutane başladım 1 ay kullanıp özel sebeplerden devam edemedim.
Şuan yurtdışındayım bu ilacı almak çok zor.türkiyeden eşim getirdi 10mg ve 20 mg 2 kutu yani.

Kızlar günde kaç tane kullanıyorsunuz?
Kaç mg kullanıyorsunuz?

Kızlar by ilacı kullanırken yanaklarında yanma ateş basması yaşayan oldu mu? Cayır cayır yanıyor sıcak bir ortama girince ya :KK43:

Kızlar merhaba size danışmak istiyorum.
5 sene önce bu roaccutane başladım 1 ay kullanıp özel sebeplerden devam edemedim.
Şuan yurtdışındayım bu ilacı almak çok zor.türkiyeden eşim getirdi 10mg ve 20 mg 2 kutu yani.

Kızlar günde kaç tane kullanıyorsunuz?
Kaç mg kullanıyorsunuz?
Doktorunuza danışmadan kendiniz dozunuzu belirlemeyin bence
Ben 30 mg sabah 10 akşam 20 kullanıyorum. Ya sizde de oluyor mu bu ateş basması. Her gün neredeyse oluyo çok korkmaya başladım:KK43:

Ben 30 mg sabah 10 akşam 20 kullanıyorum. Ya sizde de oluyor mu bu ateş basması. Her gün neredeyse oluyo çok korkmaya başladım:KK43:
Burda doktorlar bu ilacı çok zor veriyor.
5 sene önce bu ilaca başlayıp hemen bırakmak zorunda kaldım özel sebeplerden. Ne kadar kullanıyordum unuttum.

2 gündür benim de yüzümde kızarıklık ateş oluyor yanıyor böyle.
Yoğurt sürdüm iyi geldi.
Gündüz bol bol yıkıyorum ben.
Birde buzluktan elime ne geçerse biraz pres yapıyorum.
Bir arkadaşıma sordum. Oluyor bende de olmuştu dedi.

Ara ara birbirimize burdan destek olalım bari :)
Pek güncel değil malesef konu..
Ama ben sık sık kadınlar kulübüne giriyorum.
Umarım çok çabuk atlatırız.

Doktorunuza danışmadan kendiniz dozunuzu belirlemey
Burda doktorlar bu ilacı çok zor veriyor.
5 sene önce bu ilaca başlayıp hemen bırakmak zorunda kaldım özel sebeplerden. Ne kadar kullanıyordum unuttum.

2 gündür benim de yüzümde kızarıklık ateş oluyor yanıyor böyle.
Yoğurt sürdüm iyi geldi.
Gündüz bol bol yıkıyorum ben.
Birde buzluktan elime ne geçerse biraz pres yapıyorum.
Bir arkadaşıma sordum. Oluyor bende de olmuştu dedi.
Ay dikkat edin sıcaktan kaçının çok etkiliyor. Ara ara giriyorum mutlaka irtibatta kalalım :)

Kuzenim kullandı. Gözlerinde kuruluk yaptı o ilaç. Doktor göz için damla, dudak ve cilt için avene nemlendirici vermişti. Şimdi çok iyi cildi. Bide her gün bol bol su iç demişti doktor
Teşekkür ederim.
Bende sürekli dudaklarıma sürüyorum.
Yani yüzüme komple bio oil kullanıyorum.

Orada bulur musunuz bilmiyorum ama refresh kullanıyorum ben göz damlası olarak
Yani doktora gideceğim bu hafta umarım..
Bende günde 1 kez 10 mg hap kullanıyorum kesin az kullanıyorumdur.
Umarım sorunsuz şu ilaçların devamını alırım burda.
Türkiye’den 2 kutu getirmiş eşim.
Ki oda yetmez yani ..

Yani doktora gideceğim bu hafta umarım..
Bende günde 1 kez 10 mg hap kullanıyorum kesin az kullanıyorumdur.
Umarım sorunsuz şu ilaçların devamını alırım burda.
Türkiye’den 2 kutu getirmiş eşim.
Ki oda yetmez yani ..
Doktor daha iyi bilir ama 10 mg az gerçekten.yine de doktora gidene kadar yanlış bir şey yapmamak adına düşük doz kullanmanız daha iyi olur. Muhtemelen doktor kan testi isteyecektir

X