Sivilceli Ciltler Sivilcelere karşı ROACCUTANE kullananlar

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
ben çalışıyorum üstelik ama allahtan işyerinde pek kimseyi görmüyorum.arkadaşlarıma bile gidemiyorum beni böyle görsünler istemiyorum.bendede yanağımda 3 tane yanyana çıkmıştı bende sen gibi yaptım ondan sonra her yanıma dağıldı.geçecek inşallah ama sabretmemiz gerek.günlükkaç doz kullanıyorsun ben 30 kullanıyorum.
Çok zorlu bir süreç aslında bu ama sonrasında herşeyin güzel olduğunu biliyorum çevremdeki herkes kullandı ve aradan 3 sene geçmesine rağmen ciltleri hala mükemmel , tabi dayanamayıp bende başladım 4.ayım şuan ve 80 doz kullanıyorum 20+20 sabah akşamda aynı şekilde , şuanlık bir problem yok tabi her ay kan veriyorum baktırıyorum birde hastane de çalıştığım için artı ayda bir olmasa da 20 günde baktırıyorum normali ise zaten 2 aydır , özellikle bende olan kısmı bel agrısı , burun kanamaları , ve aşırı bir şekilde dudak çatlaması oldu doktorun verdiği HEMATEN diye bir krem var hem yüze hemde dudağa sürüyor çokta ucuz birşey alabilirsiniz , blistexte çok iyi 🙏 umarım bu acıların sonunda işe yarayacak , sivilce için kullanmıyorum ben bu ilacı tabi herkesin cildi ayrı iz için kullanıyorum

Valla kızkardeşim muadili olan aknetrend'i kullanıyor. Çok zor dudakları bile pul pul dökülüyor. Çok cilt kuruması yaptı ayrıca ruhsal olarakta daha sinirli bir yapıya büründü. Doktor bunun ilacın geçici etkileri olduğunu söyledi

Geçici tabiki bende aknetrend kullanıyorum , ama geçene kadar zorlukları çok dudak kuruluğu için günde 2,5 litre en az su içmesi gerekiyor eğer çok içerse dudak çatlaklıkları da azalıyor

Ben de düşük dozda kullandım yalnızca siyah noktalarım için. Yanlış hesapladığım için fazla aldığım ve son kullanma tarihi hala geçerli bir buçuk kutu ilacım var. İletişime geçmek isteyen mesaj atabilir.

Ben 1 bucuk ay kullandim cok sivilcemde yoktu olanlarida hemen temizledi erkek kardesimde kullaniyordu kan degerleri cok dustu losemiden supheleniyordu ilactan olmus annem ilaci banada biraktirdi.biz kucuktuk ama ben 16 kardesim 14 yasindaydi.sivilceler uzerinde cok etkili bir ilac

Ben 3.ayımdayim ve stres, depresif hal gibi kötü yan etkilerini hiç görmedim. Dudaklarım çok kuruyor sadece. Güneş kremi olarak da la roche Posay i kullanmanızı tavsiye ederim.

Ben 1 bucuk ay kullandim cok sivilcemde yoktu olanlarida hemen temizledi erkek kardesimde kullaniyordu kan degerleri cok dustu losemiden supheleniyordu ilactan olmus annem ilaci banada biraktirdi.biz kucuktuk ama ben 16 kardesim 14 yasindaydi.sivilceler uzerinde cok etkili bir ilac
Geçmiş olsun. Tekrar etti mi sonra?

Arkadaşlar, cildimdeki hatta bütün vücudumdaki sivilceler için bi kaç doktora gittim... İlk gittiğim doktor ikinci kontrolde bu ilacı önerdi ama bilindiği gibi çok fazla zararı var... İntahara kadar götürdüğü söyleniyo ama benim çevremde kullanan çok insan var hala yaşıyolar..
Neyse, ben kullanmayı reddedip başka doktorlara gittim ama tedavimin sonu hep bu ilaca çıkıyo..
Aranızda kullanan var mı? Öneren- önermeyen....
Kesinlikle tavsiye ediyorum. Sivilcelerin başka çözümü yok maalesef.. ilacı doktor kontrölünde kullandığın sürece hiçbir yan etkisini görmezsin. Kullan ve cildin bebek gibi olsun 😊ben yaklaşık 15 sene önce kullanmıştım.

yok canım kırmızı değil artık kahverengi gibi artı çukurlarda var bana doktorum sende iz kalmaz dedi ama ben inanmıyorum çünkü yüzümle çok oynadım
Merhaba ben 2 ci ayımı yeni bitirdim 40 mg kullanıyordum 50 mg çıkardı doktorum yüzümde sivilceler bitti diyebilirim doktora gitmeden bir gün önce iltihaplı küçük 2 tane sivilcem çıktı onun için antibiyotikli krem verdi kapatıcı özelliği' de var hemen kuruttu sürekli nemlendirici ile iyi gidiyor daha dudaklarım çatlak oluşmadı kimden duyduysam sonucu çok güzel oluyormuş çukurluklar hariç sivilce izlerinin geçtiğini biliyorum benim hatta yavaş yavaş etkisini görüyorum

slm bende kullandım 4 ay sonuç muhteşem.ever kızarıklılar oldu ama sonrasında yine bi krem tedavisi var zaten en azından benim doktorum öle yaptı 4 günlük bi kremdi muhteşem ötesi bi hal aldı suratım dehşet düzeldi ya. zaten her ay tahlillerimi oldum ben pek yan etki görmedim ama 4. ayda bıraktım iyi olmşuştu çünkü suratım..ama kesinlikle tahlilsiz kullanmayın her ayt düzenli olması lazım... korkulacak bi yan etkisi olamdıgını biliyom sadece hamileler kullanmıyom.bide içki yaglı yicekler yasak.. antibiyotik ilaç almamakta lazım zorda kalmadıkça.doktorunuzla sürekli iletişim halinde olursanız hiç bi sorun çıkmaz..ama sonuç gerçekten çok güzel..ayrıca gatada abim bu ilacın tedavisini gördü..kan alınmıyo felan yazılmış...ben halen her ay düzenli kan tahlili oluyo merhaba

Kesinlikle tavsiye ediyorum. Sivilcelerin başka çözümü yok maalesef.. ilacı doktor kontrölünde kullandığın sürece hiçbir yan etkisini görmezsin. Kullan ve cildin bebek gibi olsun 😊ben yaklaşık 15 sene önce kullanmıştım.

slm bende kullandım 4 ay sonuç muhteşem.ever kızarıklılar oldu ama sonrasında yine bi krem tedavisi var zaten en azından benim doktorum öle yaptı 4 günlük bi kremdi muhteşem ötesi bi hal aldı suratım dehşet düzeldi ya. zaten her ay tahlillerimi oldum ben pek yan etki görmedim ama 4. ayda bıraktım iyi olmşuştu çünkü suratım..ama kesinlikle tahlilsiz kullanmayın her ayt düzenli olması lazım... korkulacak bi yan etkisi olamdıgını biliyom sadece hamileler kullanmıyom.bide içki yaglı yicekler yasak.. antibiyotik ilaç almamakta lazım zorda kalmadıkça.doktorunuzla sürekli iletişim halinde olursanız hiç bi sorun çıkmaz..ama sonuç gerçekten çok güzel..ayrıca gatada abim bu ilacın tedavisini gördü..kan alınmıyo felan yazılmış...ben halen her ay düzenli kan tahlili oluyom öle bişe yok..
Merhaba bende uzun zamandır kadınlar kulübünü takip ediyorum fakat yeni üye oldum benimde 3. ayımdayım tek tük sivilceler çıkmaya devam ediyor sivilce izleri var 4 günlük bir krem kullandığını söylemişsin adını söyleye bilirmisin izleri geçmezse doktorumuza danışıp yazdıra biliriz teşekkürler.

X