Sivilceli Ciltler Siyah noktalara en iyi gelen Mısır unlu maskenin tarifi burda

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
bukadar ballandıra ballandıra anlatırsanıs dayanamam yaparımben de:)) şimcik yüzümde bekliorummm..ay ama bu çok fena kokuyoooo...ağzımdan nefes alıyorum kokusunu duymamak için:)) sırnaşık şey

azıcıcık bi siyah noktam wardı şimdi yok:) bide burnumun üstü pürüssüs süper oldu..yüzümde kızarıklık war ama o da doğal sanırım dimi,yeni yaptım daha sonuççta?? bide mskeyi çıkardıktan sonra gülsuyuyla sildim cildimi..kadife gibi oldu...çok mersi bilgecimmm.. :1hug:

ya bu katı kek kıvamı demişsin de sıvık bulamac gibi oldu yaa ben mi yanlıs yaptım acaba anlamadım :KK43:

biras daha karıstırıp sürdüm ben cnm artık sıvı mıvı verdigi tarifi koyalım bu seferlik bakalım ilk 10 dk bitti kurudu iice yüsümde kuruduktan sonra işe yarıo herhalde ... hiç de bilmem bu işleri :S

aynen canım. ben de sürdüm şimdi. kurudu benimkide..
yıkarken ovalayarak yıkayacakmışız..
yalnız beceriksiz miyiz neyiz bi maskenin bile kıvamını tutturamadık.

slm kızlar bende dün akşam denedim bu tarifi çoktandır yapacam diyordum hep kalıyordu sonunda yaptım ve hoşuma gitti işe yarıyor gibi bilgecim sanırım sen vermişsin bu tarifi sagol ya inan çok makbule geçti burnum ve gözeneklerime dikkat ettim özellikle rengi açılmıştı siyah nokta yok gibiydi.ve iş arkadaşımada tavsiye ettim oda deneyecek..sevgiler

bu arada arkadaşlar benim ki de cıvık oldu ama ben azıcık mısır unu daha ekledim.akar yüzümden diye riske atmadım.tam kurumadan ovalamak daha iyi sanırım ben tam kuruduktan sonra sanırım yarım saat olmuştu çıkarayım dedim taş gibi dondu yüzümde ovalamak zor olcaktı diye elimi ıslatarak yüzüme sürdüp birazcık yumuşadı öyle ovalayarak çıkardım ama ben memnun kaldım bu maskeden sagol.

haklısın princess bi kıvamı tutturamadık :)))
hem ben elimi ıslatıp ovalamıstım yaw susuz mu ovalayarak cıkarcaktık.. :S bak o da yanlıs oldu o zaman ama cok kurumustu baska türlü olmaz die hiç gelmedi aklıma..
yüzüm aydınlandı sanki ya pırıl pırıl oldu burnum da pütür pütürdü aynen bi arkideşin dedigi gibi pürüzsüz oldu nasıl olduysa :)
bakalım bi 2.de daha iyi olucak sanırım bu seferkinde dogru düzgün yapamadım sanırım :) tavsiyen icin tesekkurler bilge..

aynen ya yüzüm pırıl pırıl oldu. parlıyor resmen.canlandı gibi oldu.
çok teşekkürler gerçekten tarif için.

bu arada ben de suyla ovarak cıkarmıştım.

azıcıcık bi siyah noktam wardı şimdi yok:) bide burnumun üstü pürüssüs süper oldu..yüzümde kızarıklık war ama o da doğal sanırım dimi,yeni yaptım daha sonuççta?? bide mskeyi çıkardıktan sonra gülsuyuyla sildim cildimi..kadife gibi oldu...çok mersi bilgecimmm.. :1hug:

evet zuzuucum o kızarıklık normal,sonuçta üst derin soyuldu,insanın cildi rahatlıyor..sana daha KADİFEMSİ günler diliyorum..:teytey:

KIZLAR EĞER ÇOK CIVIK OLDUYSA,BİRAZ DAHA MISIR UNU KATIN,YUMURTANIN BÜYÜKLÜĞÜNE GÖRE SULANABİLİYOR..ARTIK GÖZ KARARI KENDİNİZ KEK KIVAMI AYARLAYIN...BU ARADA DENEYİPTE BEĞENDİĞİNİZE SEVİNDİM..İYİ SİYAH NOKTASIZ GÜNLER...:)

Bende bugün deneyeceğim sonucu bildiririm bilge herkes memnun bu tariften baştan sona okudum kesin bendede işe yarayacaktır .....saol paylaşımın için

Dün akşam denedım canım gerçektende güzel yüzüne parlaklık aydınlık katıyor sürekli kullanımda emınım çok işe yarayacaktır.Benım siyah nokta gibi bir sorunum yoktu yüzümde kabarcıklar oluşuyor gerçektende iyi geldi tabi hemen anında gitmesi imkansız 1.denemede hiç bir şey olamaz her şey için geçerli 3 gün sonra tekrar yapıcam.Birde bu ısırgan çayını içmeye başlamayı düşünüyorum kalanınıda yüzüme sürcem deneyenler gerçekten memnun aldım ısırgan çayını benı beklıyor akşamaa.s. paylaşım için çok tşk.ler

Dün akşam denedım canım gerçektende güzel yüzüne parlaklık aydınlık katıyor sürekli kullanımda emınım çok işe yarayacaktır.Benım siyah nokta gibi bir sorunum yoktu yüzümde kabarcıklar oluşuyor gerçektende iyi geldi tabi hemen anında gitmesi imkansız 1.denemede hiç bir şey olamaz her şey için geçerli 3 gün sonra tekrar yapıcam.Birde bu ısırgan çayını içmeye başlamayı düşünüyorum kalanınıda yüzüme sürcem deneyenler gerçekten memnun aldım ısırgan çayını benı beklıyor akşamaa.s. paylaşım için çok tşk.ler

[/COLORkızlar bugün başka deneyen yooooook muuu???:tomato:]

X