Sizce bu cümle ne anlama gelir

gamzeln

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
13 Aralık 2023
2
0
30
Merhaba hanımlar. Ben boşandım. Severek ayrilma oldu çünkü sevgi herseye yetmiyormus. Sözde onunda sevgisi vardı ama bilmiyorum gerçi olsaydı sonumuzda böyle olmazdı diyorum. Sonuç olarak büyük olaylarla ayrıldık. Ama insan bazı şeyleri merak etmiyorda degil Özet gectim size
Sorum şu ' Doya doya yasayamadigim her duygunun dusmaniyim ' ne demek. Ve ne anlamda söylenmiş olabilir .

Merhaba hanımlar. Ben boşandım. Severek ayrilma oldu çünkü sevgi herseye yetmiyormus. Sözde onunda sevgisi vardı ama bilmiyorum gerçi olsaydı sonumuzda böyle olmazdı diyorum. Sonuç olarak büyük olaylarla ayrıldık. Ama insan bazı şeyleri merak etmiyorda degil Özet gectim size
Sorum şu ' Doya doya yasayamadigim her duygunun dusmaniyim ' ne demek. Ve ne anlamda söylenmiş olabilir .
Kocanizmi söyledi herhalde biryerlerden alinti yapmiṣdir özlu söz söylüyicem diye saçmalamiş.😵‍💫

Nerde söyledi hangi konunun üzerine söyledi saat kaçta söyledi bütün detaylar önemli 😂

Wp durumunda yazıyor boşandık 1 hafta geçti. Sözde yuvayida ben yikmisim hep böyle diyordu. Bunu yazmis durumuna bende sizden fikir almak istedim

Ay hiçbirşey demek değil. Saçma sapan olayı dramatize etmek. Gerçekten seven erkek bir şekilde yürütüyor.

Bende düşmanım.Sevselerdi bizleri mücadele ederlerdi.Etmeliler.

Olumsuz:
Sizin yuzunuzden erteledigi seyler var ve bunlari yapmadigi icin pisman.
Olumlu:
Baskalari sebebiyle sizinle yasayamadigi hersey icin pişman.

En olumsuzu: ozlu soz yazanlar genelde cok amacsizca sadece o an hoslarina gittigi icin yaziyorlar, ustunuze alınmayin. Kamyon arkasi edebiyati iste.

Yani buradaki hala seni seviyor seninle doya doya yasayamamıs ve yaşayamadığı hersey için pişman dusman, simdi olsan seni doya doya yasardım demek istemiş desek, hemen wp durumuna cevap mı vereceksin benden mi bahsediyorsun diye? 😀 ve birbirinizin durumlarını görecek kadar takşpte ve iletişimdeyseniz sizle alakalı bir pişmanlıgı vs olsa illa ki döner yazardı bi şekilde.

Onun yaşayamayi cok isteyipte yasayamadiklarini, baskalarin yasadigini gordugundeki sitemini dile getirmesi gibi birsey de, boşanmıssınız zaten neden önemli ki ?

Yani wp durumuna yazmis ama size kinayenmi yazmis? Ayol belki baska birine gönderme yapiyordur.

Iyyy 🤮 ex geldi aklıma.
Yaa evli bir insan yıllarca, her canı sıkıldığında tüm sosyal mecralardan durum paylaşır mı?
Tabi boşanırken bunu iyice abarttığını da hesaba katın.

Sizinki de şapkasını önüne alıp düşünmek yerine, böyle ergence işlere girmiş ve suçu ona buna size atıyor...!

Aşkı sevdayi doya doya yasayamadigim icin aşka sevdaya düsmanim demek
Kendinin bile cok kafa yordugunu sanmiyorum bu söze
Tartisip evleri ayiran bir cift olsaniz bir nebze uzerinde dusunmeyi mantikli bulabilirdim ama artik resmi olarak bosanmissiniz ne yazarsa yazsin silin nosunu da su saatten sonra

Kocan ergenlikten çıkamamış demek. Doya doya yaşayamadığı duygu neymiş senin bilmen lazım aslında

Sorunlar ne doğru düzgün oturup konuşulmuyorsa. Düzelmeyecek problemler varsa. Boşa edebiyat yapıyorum demektir.

X