Sizce Bu Nedir? :))

alkislamak istiyorum seni cok yaraticisin tbr ederim veee bardaklara deniz kabuklarini yapistirma fikri cok guzel bunuda calmak istiyorum sendenvereliniortak, neyle yapistirmak lazimki, normal yapistiriciyla tutarmiki, ayriyetten yikarken sorun olurmukikafamçokkarıştı

alkislamak istiyorum seni cok yaraticisin tbr ederim veee bardaklara deniz kabuklarini yapistirma fikri cok guzel bunuda calmak istiyorum sendenvereliniortak, neyle yapistirmak lazimki, normal yapistiriciyla tutarmiki, ayriyetten yikarken sorun olurmukikafamçokkarıştı

teşekkur ederim canım

bak anlatırım ama benden önce yapıp nisbet atmak yok tamammı :eek:lmaz:

şaka bi yana;
kabukları iyice temizledikten sonra guzelce vernikleyeceksin, tavsiyem sprey vernik kullan
sonra al eline slikon tabancasını ve yapıştır.. yıkasanda paklasanda bişeycik olmaz yerimseniben

süper olmuş ya ilk resimlere bakarken buda nedir diyodum
valla süper bi fikir şahane olmuş
emeğinize elinize sağlık

teşekkur ederim canım

bak anlatırım ama benden önce yapıp nisbet atmak yok tamammı :eek:lmaz:

şaka bi yana;
kabukları iyice temizledikten sonra guzelce vernikleyeceksin, tavsiyem sprey vernik kullan
sonra al eline slikon tabancasını ve yapıştır.. yıkasanda paklasanda bişeycik olmaz yerimseniben

canim ya ben hazir kabuk almistim gecenlerde dekor icin, onu kullansam olmazmiki, yikamaya verniklemeye gerek kalmaz sanirim, surahi ve bardak takimi yapayim ben en iyisi, telif hakkinida senden alip yayinlayayim:lepi:

süper olmuş ya ilk resimlere bakarken buda nedir diyodum
valla süper bi fikir şahane olmuş
emeğinize elinize sağlık

çok teşekkur ederim canım
şaşırtmak guzel bir duygu, ayrıca beğendiğine çok sevindim opuyorumnanaktan

canim ya ben hazir kabuk almistim gecenlerde dekor icin, onu kullansam olmazmiki, yikamaya verniklemeye gerek kalmaz sanirim, surahi ve bardak takimi yapayim ben en iyisi, telif hakkinida senden alip yayinlayayim:lepi:

tatlım vernik kısmı kabukların pırıl pırıl durması içindi.. istersen yapmazsın tabiki, öylede olur
ama yapmışken tam olsun demi.. şöyle şıkır şıkır fena durmaz hani

eh kolay gelsin şimdiden süprizzzzz

Sondaki resmi görene kadar peçetelik olduğunu anlayamamıştım.
Çok değişik ve orijinal olmuş.alkisalkisalkis

süpersin sen kuşum ya maşallah ne beceriklisin sersoyum.....

allah seni ne etmesin emi kısssssss sen dahisin ya dahi maşallahhhhhhhh.bende bön bön bakıyorum ne diye.

kiz sersoy kendine bir dur de yaaa : ))

cok hos olmus canim ;ilk bakista tahmin edemedim ama olsun : )

kiz sersoy kendine bir dur de yaaa : ))

cok hos olmus canim ;ilk bakista tahmin edemedim ama olsun : )

zeppcim bu DUR! demiş halim zaten kıs.. coştum yine bu gunlerde... kenarda duran yapılmış bitmiş projeler var, kalbinize oturur diye yayınlamıyorum aha böyle duruyorum delikafadulden

zeppcim bu DUR! demiş halim zaten kıs.. coştum yine bu gunlerde... kenarda duran yapılmış bitmiş projeler var, kalbinize oturur diye yayınlamıyorum aha böyle duruyorum delikafadulden

:roflol:alemsin valla
valla oturmaz hic birsey olmaz dikcik gibiyim kaydirigubbakcemile3
devamini bekliyorum dortgozle :1shok:eek:puyorumnanaktan

ınanmıyrm ya bende nıkah sekerı felan dıodum hıc aklıma gelmemıstı bı peçetelık kaydirigubbakcemile2
ellerıne sağlık

X