Sizi Ağlatan Sarkı Veya Sarkılar Hangisi?

Elifay'cim Bi Yakininmi Şehit Oldu.benimde Amca Oglum Sehit Oldu.nickni Görünce Içim Ciz Ettide Canim

Canım mesajını yeni gördüm,kusura bakma.Şehit yakınım yok her şehitle bir parçam toprağa gömülüyor sanki,hepsine ayrı ayrı gözyaşı döküyorum.Allah hepsinin mekanını cennet eylesin inşaallah,onlara "Vatan" borçluyuz.
Başınız sağolsun canım,ne diyeceğimi bilemiyorum çok zor bir durumdur eminim,gözlerim dolu dolu oldu yine,allah sabır versin.öpüyorum.

Rastlarsan gözleri yaşlı yavruna
Suçuna bağışla sarıl boynuna
Biz bize yaşarken geldik oyuna
Eller kadir kıymet bilmiyor Annem
Senin kadar kimse sevmiyor Annem

Bir yar için seni terkedip gittim
Vicdanıma bir sor ne acı çektim
Kendimi ben sana emanet ettim
Eller kadir kıymet bilmiyor Annem
Senin kadar kimse sevmiyor Annem....

ah ah bu sarkiyi duydugumda gözyaslarim sel olur iste..

NİLÜFER seni beklerimöptügün yerde süper bi şarkı.bide anne ve gurbetle ilgili şarkılar çok duygulandırır beni.

seni beklerken duydum annemden
saklarmış veda mektubunu benden
evlenmişsin şimdi bir esmerle
en çokta burası etkiler beni dinlemediyseniz dinleyin derim.geceler albümünde(Seni beklerim öptügün yerde şarkının ismi)

En cok duygulanarak dinledigim ve agladigim sarkilar

Allihan Bu Kadin Neden Agliyor
Niran Unsal Giderim
Kibariye Nerdesin
Sezen Aksu Gidemem
Muazzez Ersoy Kalbimi Kira Kira
Ebru Gundes Anlatamam Gormen Lazim
Gulben Ergen Yalnizlik
Kibariye Annem
Nede cok agliyoruz hepsine aglarimda o anki durumuma gore ama en cok bunlar beni etkiliyor

gökhan kırdar_üstüme basıp geçme yarrr bu bizim şarkımızdı hep aklıma ogelioo bi de aynanın şarkılarında..

BUNU UNUTUM BAK BU PARÇA BENİM SÜREKLİ DİNLEDİGİM VAZGEÇEMEDİGİM ESKİMEYENİMDİR

öldü dersin gül güzeli tılsımını kaybetti
serin bir sonbahar akşamında söz istemiyorsan giderim giderim kuruttuğum essiz gülleri aldım senin için senden geçerim geçerim tuttuğun kalem olsa yüreğin ellerim bir defa daha yazsa BEBEĞİM BEBEĞİM BEBEĞİM
diye devam eder

Yol Arkadaşları (grup yol) SEBEBİM SENSİN - KAR YANIĞI
Belkıs Özener SEVEMEDİM KARAGÖZLÜM

ben sezen aksunun sende benim kadar gerçekleri biliyorsun(biliyorsun)
ahh istanbul
ve kaçak bunları her dinlediğimde ağlıyorum nedense?????

murat gogebakan ay yuzlum
nesat ertast kendim ettim kendim buldum
kivircik ali gurbet

sahsenem soluyor harika bi sarki sozlerini biraz yazim..sevdim seni sevmiyorsun aska kiymet vermiyosun vefa nedir bilmiyorsun..cennet olsam cehennemsin gunahdan gayri nemsin maksat ayni yurek ayri
anladim anladim bitsin anladim benim degisin anladim gonlun sevinsin olmayiz senle gayri yolumuz ezelden ayri anladim yarim degilsin..gulun olsam soldurursun kulun olsam oldurursin yarin olsam kandirirsin basim one egdirirsin beni ele guldurrusun yol tek olsa tek olsa hedef ayri..ANLADIM ANLADIM ANLADIM BITSIN ANLADIM BENIM DEGILSIN ANLADIM GONLUN SEVINSIN ANLADIM....!!!

sezen aksunun perişanım şimdisi
yastayımm ilk aklıma gelenler ama daha çok var şarkılarr beni kolayca ağlatabiliyo:)

Ferhat Göçer yasta yım
Nilüfer = Al peni sarıl bana beni koru kollarında korkuyorum,içimde yılgın rüsgarların ayak sesleri sende daha yeni yeni kavak yerleri

X