Sizi Ağlatan Sarkı Veya Sarkılar Hangisi?

Demet Akalın unut beni parçası beni ağlatan parçalardan birisi dinlemenizi tavsiye ediyorum.

UNUT BENİ UNUT KADERİM.SEN MUTLU OL BEN GİDERİM.UNUT BENİ UNUT GÖZBEBEĞİM.

beni eskiden bildiğim şu anda dinlediğim bütün şarkılar ağlatır, o şarkıyı nerede dinlediysem o günler gelir aklıma yine ağlarım:KK43:( eskiye özlem olsa gerek:Roflol:

Beni Ağlatan şarkilar [d.akalin Esmer Yarim Ve Seven Kizin Romani] Bu Iki şarkiya Da Dayanamiyorum Resmen Beni Alip Başka Diyarlara Götürüyor Bece Bikez De Olsa Dinleyin

:1yes2: Slm arkadaşlar,ben bu aralar ferhat göçerden cennet,suat sayından dilek çeşmesi,muazzez ersoydan söyleyin yıldızlar adlı şarkıları dinliyorum

valla millet zıplarken bile ağlayabilirim, yeter ki canım sıkkın olsun kapı gıcırtısı bile yeter sulugöz olmak başa bela..
En çok düş sokagı sakinleri ayrılık..

öyle sarhoş olsamki-tanju okan
ikili delilik-sezen aksu
canımıniçi-izzet yıldızhan
gülme-harun kolçak
seni uzaktan sevmek-e.erdura
:çok üzgünüm: :a015:

canımlarım sızde en cok ız bırakan sarkı nedır?benım barıs manco gulpembe.cunkı babamla dınlerdık cok severdı.tıpkı sarkıdakı gıbı guz yagmurlarıyla bır gun gocup gıttı.her bu sarkıyı duydugumda aglarım.onu cok ama cok osledım.

gonderemedim size ama yazayim,youtube-hatirla sevgili-13.bolum-klip-zor yilar(butun) mutlaka dinleyin...........

"grup Destan Annem "parçasi çok Güzel Dinlemenizi Tavsiye Ederim.
Dertlerin Bitmedi Be Güzel Annem O Güzelim Gözlerin Gülmedi Be Canim Annem
Ağlama Sen Kiyamam Gözyaşina Dayananmam Güzel Annem
Yanarim
Ellerine Tutamam Saçlarina Dokunamam Canim Annem
Seni Bir Kirçiçeği Gibi Koklayamam Sevemem
Kaderin Oyunu Mu? Annem Bir Daha Geri Dönemem
AĞLAMA SEN KIYAMAM GÖZYAŞINA DAYANAMAM GÜL SEN GÜL GÜZEL ANNEM

senağlama Ferhat Göçer yastayım desin başka ne diyim?senağlama

eğer bir masal perisi girerse rüyalarına... öldü dersin gül güzeli...tılsımını kaybetti...süper bi şarkı.sen bunu dinle yeter zaten ama bide sezen den firuze yi dinlesen ozaman nolursun bilmem ben kapsama alanının dışında oluyorum.

Candan Ercetin ANNEM ANNEM SEN ÜZÜLME....
Sezen Aksu GİDEMEM

Bir kac sarkı daha var ama en etkilendiklerim gözyasımı tutamadıgım bu ikisi.

ruh halime göre değişiyo sanırım beni ağlatan şarkılar..
askerde ki kardeşimi özlemişsem hasret kaldımın(m.s dan)melodisini duymam
bile yeter
sanırımbu ara en çok bu şarkı dokunuyo bana:KK43:

ayna ölünce sevemesem seni, sezen aksu ben sende tutuklu kaldim , yildiz tilbe umadim anda,ferdal anil yakin üzülme ve sonuna kadar.celik bu kalb seni unuturmu.

X