Slimlipo Yaptırdım bayanlar :)

ben de bu forumdaki yazılardan slimlipo hakkında çok şey öğrendim ve 1 ay önce dr. coşkun levent taşçıya slimlipo yaptırdım. bana 1 seans yaptırırsam memnun kalacağımı, 2 seansta da mükemmel sonuca ulaşabileceğimi söyledi. ancak sayesinde 1 seansta mükemmel sonuca ulaştım:) ödemler büyük ölçüde azaldı. albüme 3. gün fotolarını koydum. doktor şu an sonucun çok iyi olduğunu,6 ay sonra daha da güzel görüneceğini söyledi. şimdiye kadar taahhüt ettiği herşeyi yerine getirdi. umarım bir kaç ay sonra da burada memnuniyetimi dile getirmeye devam ederim.

bende dusunuyorum basenden .. durumunuz nasıl biraz anlatır msınz?

geçmiş olsun.sevindim sonuçtan memnun olmanıza.darısı başıma inşallah.bu liposaction konusunda kafam karıştı iyice hücreyi patlatıp yağı akıtmak falan.normal liposaction...biraz daha araştırayım.ban karın kalça bacak ve kol istiyorum.ne kadara patlar acaba?

konu sahibi arkadaş lütfen yardımcı olur musunuz sizin gelmenizi bekliyorum inşallah siteye gelirsiniz tekrar saygılar

basen bölgesinden öncesi ve sonrası fotolarını koyacaktınız?neden vazgeçtiniz?
yine olsa yine yaptırır mısınız?
kilo aldınız mı? aldıysanız çukurlaşma vs oldu mu?

şimdiii...mesajların hepsini okuyamadım ama büyük bi çoğunu okudum canlarım..bende istiyorum ama komplemi ve biraz fazla tutacak sanırım :)

Ben de kolum için düşünüyorum ;ama kimisi memnun kimisi memnun değil forumda baktığım kadarılya.. Lazer lipo(smart lipo)istememin nedeni kolumda elastikiyet kaybı var smart lipo da sıkılaştırıyomuş aynı zamanda...Bir de işe başlıycam ve havalar da ısıncak 2 ay korse giymek istemiyorum:KK61:

Ben de kolum için düşünüyorum ;ama kimisi memnun kimisi memnun değil forumda baktığım kadarılya.. Lazer lipo(smart lipo)istememin nedeni kolumda elastikiyet kaybı var smart lipo da sıkılaştırıyomuş aynı zamanda...Bir de işe başlıycam ve havalar da ısıncak 2 ay korse giymek istemiyorum:KK61:

merhaba ebediyyen_sevmek. bende kollarım için düşünüyorum. ben 2 yöntem içinde yani smartlipo ve vaser için doktorlarla görüştüm. benim kollarımda da sarkma var. en çok endişelendiğim durum içi boşalınca daha da sarkması. gerçi smartlipo da sıkılaştırma da yapılabiliyormuş. bu yüzden epeydir düşünüyorum karar veremedim. ben uzun zamandır araştırıyorum. smartlipo daha mantıklı geldi bana. smartlipo da 2 ay korse giyilmiyor. sadece bikaç gün giyiliyor. sen araştırdın mı hiç? özelden mesaj atamıyorum. detayları konuşmak isterim.

çok gaza geldim bende yaptıracam basen diilde popoda küçültürmü ki acep benim popo cok çıkıntılı ve düşük sanırım daha önce olmustum korkuyorum o ağrıyı bi daha cekmeyeceksem bunu deniyebilitrim.bizi bilgilendiren tüm arkadasları sevgiyle kucaklıyorum allah razı olsun içim kıpır kıpır oldu bak şimdii:))

tecrübeli arkadaslar bişi daha sorayım eylülde düğün var beim göğüslerde büyük sütyen bulamıyorum göğüstende yağ alırmı kii bu smartlipoyla.accık küçülse fena olmaz :83:

tecrübeli arkadaslar bişi daha sorayım eylülde düğün var beim göğüslerde büyük sütyen bulamıyorum göğüstende yağ alırmı kii bu smartlipoyla.accık küçülse fena olmaz :83:

Ben göğüslere de yapıldığını okumuştum canım, sorunsuz şekilde hem de. Dilersen internetten araştırma yapabilirsin. Bir de şimdiden Allah tamamını erdirsin...

X