Soan krn deneyipte sonu alan veya almayan var m acaba?Buradan paylaalm...

dimi canım ya ben de anlamadım birden polikistik dedi kaldım baktım yüzüne. ameliyat filan olucam sandım kist filan geçiince :) fsh lh oranlaması mı ne varmış benim o değerlerimde sorun olduğunu söyledi. canım sen soğan kürünü uygularken ilaç kullandın mı?

dimi canım ya ben de anlamadım birden polikistik dedi kaldım baktım yüzüne. ameliyat filan olucam sandım kist filan geçiince :) fsh lh oranlaması mı ne varmış benim o değerlerimde sorun olduğunu söyledi. canım sen soğan kürünü uygularken ilaç kullandın mı?

yok kullanmadım canım ama sakıncası oldugunu sanmıyorumm..yinede sen bilirsin.

İyi geceler hanımlar
Bende bugün başladım soğana .Fakat sabah akşam yada öğle akşam uygulamam mümkün değil acaba günde 1 kez etkisi olurmu çok merak ediyorum.
Yalnız kokusu fena etti bugün beni hala içim bir tuhaf oluyor
Allah yardımcımız olsun .Bebek için içenlerede vesile olsun inşallah

İyi geceler hanımlar
Bende bugün başladım soğana .Fakat sabah akşam yada öğle akşam uygulamam mümkün değil acaba günde 1 kez etkisi olurmu çok merak ediyorum.
Yalnız kokusu fena etti bugün beni hala içim bir tuhaf oluyor
Allah yardımcımız olsun .Bebek için içenlerede vesile olsun inşallah

hayatım aynı soğan yemiş gibi oluyosun tadı çok kötü değil içerken çok sıcakta çok soğukta olmasın ılık iç ben burnumu kapatıp bir dikişte bitiriyorm hemen ağzıma naneli firstlerden atıyorum pek bi midem bulanmadı hiç cnm bu arada 12 saatte bi içmeye alıştır kendini

bu arda kızlar benimde acayip akıntım var tahret alırken resmen leim akıntı oluyo bide günlük pedii günde 3 4 kez değişiyorum hatta akıntı bazen yoğun aktığı zaman pedin yanlarındanda akıp iç çamaşırımı ıslatıyo bende bayağı bi değiştiriyorum yalnız 2 kez içemedim unuttum içmeyi oda biri akşam biri sabah oldu içemediğim ama ayrı ayrı günlerdeydi.:icecream:

burnumuda tıkadım aslında ama nedense hala yeni içmişim hissi var
birde ben soğanı hiçç sevmem onunda etkisi var galiba ne kokusunu nede tadını .ama bebeğim için denemediğim şey kalmasın istiyorum elimden geleni yapmaya çalışıyorum.
sendeki akıntı iyiye işaret olmalı .neticede iltihabı atıyor soğan suyu.
benim normaldede akıntım olur adet döneminde yakın biter.bakalım soğan bunu değiştiricekmi.
bekliyorum sabırsızlıkla

evt cnm pkos hastasıyım yumurtlamada yok ama klomenle yumurtlama sağlanmıştı ama fazla gelişmemişti yalnız benim her dönem adetten önce sonra tüm ay boyunca akıntım olurdu ama günde 1 kere değişirdim günlük pedi şimdi çoğaldı hemde kokulu ve turuncuya yakın sarı

ay be şimdi bunları yazarken arada gittim içtim suyumuya tadını çok beğeniyom bide hep yiyeceklerim soğanlı salata bol soğanlı patates kavurması filan

ohh soğanın hastasıyız diyosun yani:) maşallah
banada geçen yıl pcos dediler fakat hepsi eridi kistlerin adetlerim arada bozuluyor ama yinede düzenli şu aralar.inşallah senin kistlerde gider soğan işe yarar .
yumurtlama içinde inciri uygularsın belki inşallah oda vesile olur .
bende soğandan sonra inciri düşünüyorum bakalım hayırlısı

Merhaba arkadaslar! Sogan kurun onceden kist oldugu icin 3 defa kullandim.Tabii hidrosalpenks vardi dr gittigimde yok dediler.Faydasi galiba rahim ici baya temizlendi diye dusunuyorum. Malesef hamile kalamadim.Zaten kendiligimden hamile kalirsam buyuk bir mucize olurdu. Bu sene sogan kurun ictigim icin tekrarlamaya korkuyorum belki sonbaharda deneyecegim...

Ins sizlere yardimi olmustur.Allah hepimize yardimci olsun!

teşekkür ederim cn bilgin için inş hepimiz hem bu iltihap illetinden hemde kısırlık ve kistlerden kurtuluruz.

slm bende soğan kürüne başlayacağım adetimin geçmesini bekliyorum bende kist yok ama 3,5 cm bir miyomum var acaba onada etkili olurmu ve ben i.saraçoğlundan dinlemiştim sabah-akşam ya da öğlen-akşam uygulayamıyorsanız akşam yemeklerden 15 dakika önce ve gece yatmadan önce de uygulanabilirmiş bu şekilde düşünüyorum bende uygulamayı bakalım sonuç ne olacak.

bugün sabah içtim ve kürüm bitti.şimdi bekleme zamanı bakalım 2 ay olmayan adetim 3 gün içinde olcakmı

kasıklarımda aşırı bir ağrı var ve durmadan tatlı çikolata cnm istiyo inş olurum kızlar nolur dua edelim birbirimize adet olursam bal çörekotu tarçına baklıcam

arkadaşlar bu soğan kürü yumurtanın gelişmesinede yardımcı oluyormuş i.saraçoğlunun sitesinde öyle yazıyo onun için kullanan yok mu?

hayatım ben pkos için iltihap için kulandım ama hla adet olmadım bakalım hayırlısı artık inş tez zamanda adetolurum ya

hayatım ben pkos için iltihap için kulandım ama hla adet olmadım bakalım hayırlısı artık inş tez zamanda adetolurum ya

inşallah olursun canım bende 3 aydan sonra bugün oldum şimdi yumurta gelişimi için bu kürü kullanıcam.Ama araştırmalarımda kistleri tamamen yok ediyor ve vücuttaki bütün iltihabı atıyor diyor.Umarım yardımcı olur sanada....

X