Soan Suyu Diyeti ve Deneyimlerimiz

günde kaç defa ve yemeklerden öncemi sonramı içilecek .soğan suyu içen arkadaşlar yazarsanız sevinirim .ilk kez deniyecem de

Ben sabah kahvaltıddan önce içtim günde bir defa sadece kahvaltıdan önce iştahımı kesti ve bağırsak faliyetimi arttırdı tuvalete çıkamıyordum çok şükür kullandığıktan sonra düzene girdi artık içmiorum çünkü sorunum kalmadı ben 10 kilo verdim 60 kilo olmuştum şimdi 50 kg. düştüm

Ben sabah kahvaltıddan önce içtim günde bir defa sadece kahvaltıdan önce iştahımı kesti ve bağırsak faliyetimi arttırdı tuvalete çıkamıyordum çok şükür kullandığıktan sonra düzene girdi artık içmiorum çünkü sorunum kalmadı ben 10 kilo verdim 60 kilo olmuştum şimdi 50 kg. düştüm

10 kiloyu ne kadar süre içinde verdin.:1rolleyes:

evet kızlar bende bır ara sogan suyu ıctım ve bır haftada acayıp gobeyım gıttı aslında sımdıde yapmak ıstıyorum ama emzırıorum acep bı zararı olurmu aranızda ıcen varmı ben sabah ları ac karnına bır su bardagı ıcıyordum emzırme konusuna cevap ıstıyoooooom

Soğan suyunu bende duymuşrum zayıflamada etkisi var diye... Emzirmede sorun olacağını sanmıyorum soğan ve sarımsak için tanrının eczanesinin en iyi ilacı diye tabir ederler... Ama gaz yapabilir o ayrı tabii...

canım sabırlı olursan verirsin birde yemekyerken bol su iç mesela bir kaç yudum yemek yedin yarım bardak su iç faydasını görürsün karnın doyuyor hemen

tavsiyilerin için teşekkür ederim artık başarmak istiyorum.sıkıldım bu kilolardan.alışverişe gidip kıyafet bile almak istemiyorum o decece yani.:1no2:

ben ıcım ya ozaman valla evet tadı berbat bır su bardagına da su koyuyodum hemen arkasında su ıcıyodum ve azımdan kokusu gıdene kadar genzımı kapatıyodum ıı taktık bence dene canım

evet kızlar bende bır ara sogan suyu ıctım ve bır haftada acayıp gobeyım gıttı aslında sımdıde yapmak ıstıyorum ama emzırıorum acep bı zararı olurmu aranızda ıcen varmı ben sabah ları ac karnına bır su bardagı ıcıyordum emzırme konusuna cevap ıstıyoooooom

Arkadasım tam aksine emzikli kadınların sütü soğan ile çoğalır ki soğan suyuyla neden çoğalmasın dolayısıyle zararı olmaz kanısındayım....a.s

kirazın sapı mısırın püskülü soğanın suyu maydonozun yaprağı elma sirkesi bal su bu allahm ne zor bu işş zayıflamakk gözüm korkuyoo vermem gereken çok kilo var oysakii hepsini bir arada kaynatıp içsem ölürmüyüm acaba ayrı ayrı şeyleri tek bi yerde toplsamm :))

canım ya bişey sorucam ben bebiş emziriyorum gerçi soğan süt yapıyomuş diye duydum fakat senin dediğin gibi yapıp içsem çocuğa dokunurmu yani sonuçta süt sıvı gıdalar içersen oluyo katı gıdalarda zannetmiyorum fikrinizi alabilirmiyim arkadaşlar

canım ya bişey sorucam ben bebiş emziriyorum gerçi soğan süt yapıyomuş diye duydum fakat senin dediğin gibi yapıp içsem çocuğa dokunurmu yani sonuçta süt sıvı gıdalar içersen oluyo katı gıdalarda zannetmiyorum fikrinizi alabilirmiyim arkadaşlar

evet canım sogan sut yaparmıs buyuklerımız hep soyler bence zarar yerıne faydası vardır

ben basladı ama devam edemedım arkadaslar o yuzden yazmadım bısı yenı okuyan ve basladım dıye yazanların sonucunu mrk eden arkadaslar ıcın yazayım dedım

bu soğan suyu olayı doğru
bizim bi komşu felaket kilo vermişti bu yöntemle
ama ne kadar doğru onu bilemem

X