Soan Suyu Diyeti ve Deneyimlerimiz

ben lahana içiyorum şuan bi hafta içip sonra yeniden bi hafta soğan içicem diyet yapabilen arkadaşlara kesinlikle tavsiye ediyorum çok faydasını göreceksiniz. ayrıca benimde miğdem rahatsız ama hiç bişey yapmadı korkmayın. biraz gaz yapıyo ama salatalık yerseniz bile gazınızoluyo sallamayın yani a.s.

paresss tatlım şimdi okudum cevabını ilgin için tşkler şuan ne kadar verdin kilo merek ettim

paresss tatlım şimdi okudum cevabını ilgin için tşkler şuan ne kadar verdin kilo merek ettim

ben sigarayı bıraktığım hafta 2kg gibi bişey almıştım biraz dikkatli yiyip soğan suyu içerek verdim hemen onu. ama belkide ödemdir o kilodeğildir hala emin değilim yani bişey diyemiyorum o yüzden -tatlicadiarzu- nerdeyse 2 ay öncemiydi neydi tam hatırlamıyorumda :eek:
şimdi dietyapıyorum 2 haftada 2 kilo verdim 2 kilodaha vericem inşallah. hiçbişey mucize değil bunlar olsa olsa destek azıcık az yiyin spor yapın yada hiç değil yürüyüş verirsiniz. yada bahar geldi şöle bi evi silkeleyin sizde silkelenin gider en az iki kilo şutarafagitti

soğan suyu kullanan bayanlar sarı soğan yemeklik soğan mı oluyor yani mora dönük gibi.salata soğanıyla yapan yokmu ve kilo veren merak ettim.

bugün tekrar başladım soğana kızlar
ayrıca yemeklik soğanlardan yapıyorum benn

ay bende yemeklık soganı kaynatıp içiyorumama ne kadar devam etmelıyım onu bılmıyorum

bugun 8 .gunumdeyım yuruyuş yapıyorum yeşıl cayada devam edıyorum azar azar gıdıyor kılolar

bende mi başlasam şu soğan suyuna yardımcı olurmusunuz
kilo veren arkadaşlar

bende mi başlasam şu soğan suyuna yardımcı olurmusunuz
kilo veren arkadaşlar

valla arkadasım ıcıyorum ama daha kılo mılo veremedım ama vucudum sıkılastı sankı banamı ole gelıyo ne ama esımde fark ettı 10 gundur ıcıyorum zaten 2 ay gıbı bı sureden sonra gıdermıs kılolar denıyorum bakalım nolacak en azından masrafsız bısey sogan suyunu kullanmaya baaslamadan once safran zayıflama cayı kullanıyodum daha halende kullanıyorum 3 haftada 3 kılo vermıstım hıc dıyet yapmadan dıkkat edersen daha cok verılıyo ama ben dıkkat ozurluyorum gece kalkıp cıkolatalı ekmek yemesem yasayamam ona ragmen 3 kılo gıtmıstı bebekte emzırıyorum cok sukur bı yan etkısı olmadı ama 2 ayın sonuda gelısmelerı yazacam
ıyı gunler kaydirigubbakcemile3

kızlar bişe sorucam soğana e k olarak 1-2 yaprak beyaz lahana bi de 5-6 dal maydonoz eklense ne olur acep
bi de limon sıksak içineee
bu konuda bilgili olanlardan acil cevap bekliyorummm

arkadaslar bu soğan suyu gercekten mucize.. denemediğim ilaç kalmadı hepsi fasa fiso. para tuzağından baska bişey değil. bizlerin ancak cüzdanlarını zayıflatıyorlar. ben 34 yaşındayım hergün spoar yapıyorum ve 1 aydır da soğan suyu içiyorum inanın sıkı diyet yapmadım sadece aksamları biraz daha dikatli yedim. yani normal yemeğimi yedimde şu tv karsısında otururken yediğim kuru yemişler tatlılar falan vardı onları kestim. soğan suyu iştahımı önemli ölçüde azlttı. ben devam edeceğim soğan suyuna. mucize bişey bu:)

kızlar bişe sorucam soğana e k olarak 1-2 yaprak beyaz lahana bi de 5-6 dal maydonoz eklense ne olur acep
bi de limon sıksak içineee
bu konuda bilgili olanlardan acil cevap bekliyorummm

canım ben dediğin gibi yapıp denedim ama lahana beni cok şişirdi cok gaz yaptı ben rahatsız oldum o yüzdende bir daha denemedim. bence soğan suyu yeterli gerek yok yani

mrb arkadaslar bende soğan suyu iciyorm 10 gündür bazen 1 2gün ara veriyorm ama 1 haftadır yemeğide bayağı azalttım 65 kiloydm suan 62. 600 gibi cıkıyorm ama sadece soğan suyu yetmiyo yemeğide kesmek lazım bir anda verilmiyo 1 kac ay sürebilir kilo verme isi

arkadaslar ayrıca ben yemekten öncede içmedim sabah ac karnınada icmedim icememde zaten kokusu cok ağr midem kaldırmaz genelde günde 1 bardak içtim bazen 2 bardağa cıkardım ayrıca soğan suyunun faydalarınıda unutmamak lazım

ayrıca yazmayı unuttum sekersiz cay içiyorm 10 gündürde asırı ağır tatlıları yemiyorm fazla

X