Sobalı evlerde yasayanlar bakabilir mi?

-SWEET MOM-

All is well...
Kayıtlı Üye
20 Ocak 2019
2.922
2.665
32
Arkadaslar merhaba sobali evde yasiyorum ve 3 gundur bembeyaz bi akintim var. Zaman zaman da kasiklardan bacak arasina arkasina dogru agri oluyor. Usutuyor muyum acaba bu durumu yasayan var mi? Bu arada adet donemim yakin degil. Simdiden tesekkurler

Pardon yanlis yazdim. Fazlasiyla sicak soguk degisimi oluyor ya hani tum ev esit isida olmayinca demek istedim. Gecen yila kadar dogalgazliydi evimiz ama simdi sobali gecis donemi gibi birsey mi yasiyorum H Hatike

Pardon yanlis yazdim. Fazlasiyla sicak soguk degisimi oluyor ya hani tum ev esit isida olmayinca demek istedim. Gecen yila kadar dogalgazliydi evimiz ama simdi sobali gecis donemi gibi birsey mi yasiyorum H Hatike
Üşümüz olabilirsiniz. Doğalgazdan sobaya geçme dönemine adapte olmanız birazzaman alabilir o yüzden dikkatli olun özellikle ayaklarınızı ve belinizi sıcak tutmaya bakın

Üşümüz olabilirsiniz. Doğalgazdan sobaya geçme dönemine adapte olmanız birazzaman alabilir o yüzden dikkatli olun özellikle ayaklarınızı ve belinizi sıcak tutmaya bakın
Sanirim oyle oldu tek basina akinti bilemezdim ama farkli bi agri da mevcut

X