Sobalı evlerde yasayanlar bakabilir mi?

Ya kopekler deme bana ben hepsi ile kanka oldum orda bebislerimi özledim.😭😂
İyi yapıyorsun elektrikli ocak mantıklı her an köyde tüp değiştirmek zor. Araba varsa sorun olmuyor gerçi de.
Kaloriferli evde de insan kolay kolay yüksek ayar açamıyor haha kazakla oturuyorum yine ama dengeli bir sıcaklık var 😂 duş yapinca banyodan odaya koşarak kaçmıyorsun enazından hahahah
Koepgimiz iki tane var, iyi ki varlar 😍 bir tanesinin cenesi cok dusuk ama cok tatli 🤣

Araba var olmasa yapamazdim zaten burada. Ilce uzakda degil ama tam yemek yaparken bitiyor zalim 🤣 gidip degistireyim desen 5 te dukkan kapatiyor tupculer malum nerdeyse herkes konteynerda kaliyor isleri kesat.

Banyo demeyeydin iyiydi dun aksam dondum resmen. Cocuklarin da son banyosunu legen de soba basinda yaptirdim ✌️ tam koy hayati eskiye bi dönüs. Istemeden vintage yasiyoruz 🤣

Dogalgazli evden sobali eve gecince uyum zor yukarda da yazdim. Mesela lavabo buz gibi baska oda buz gibi sobali odada oldugun taktirde sicaktasin.
Bir odanın fazla ısınması da etkiliyordur kapı yı açıp diğer odalara dağılsın sıcaklık sobalı odada hırkasız durup çıkarken giyin

Bir odanın fazla ısınması da etkiliyordur kapı yı açıp diğer odalara dağılsın sıcaklık sobalı odada hırkasız durup çıkarken giyin
Asiri sicak olmuyor zaten oda buyuk ve amerikan mutfak. Tek sıkıntı diger taraflar acayip soguk. Bende oyle yapmaya basladim. Sicaklik farki hasta etmesin diye.

Arkadaslar merhaba sobali evde yasiyorum ve 3 gundur bembeyaz bi akintim var. Zaman zaman da kasiklardan bacak arasina arkasina dogru agri oluyor. Usutuyor muyum acaba bu durumu yasayan var mi? Bu arada adet donemim yakin degil. Simdiden tesekkurler
ayaklarımı sıcak tutmadığım zaman bende de oluyor evim sobalı değil bu arada,üşütmekten oluyor eğer akıntı ile birlikte kaşıntı ve koku varsa doktora görünün derim.

ayaklarımı sıcak tutmadığım zaman bende de oluyor evim sobalı değil bu arada,üşütmekten oluyor eğer akıntı ile birlikte kaşıntı ve koku varsa doktora görünün derim.
Tesekkur edrim. Adet donemim basliyor bitince yinede gidecegim. Koku yok ama kasinti var ama kuru tenliyim o yuzden de kasinti olabilir.

Arkadaslar merhaba sobali evde yasiyorum ve 3 gundur bembeyaz bi akintim var. Zaman zaman da kasiklardan bacak arasina arkasina dogru agri oluyor. Usutuyor muyum acaba bu durumu yasayan var mi? Bu arada adet donemim yakin degil. Simdiden tesekkurler
Bende sobalı evde yaşıyorum ve ara ara benimde kasıklarımda batmalar ağrılar oluyor sıcak soğuk yapıldığı için üşütüp soğuk alıyoruz korse yap beline pamuklu olması önemli terletmez ayaklarını sıcak tut terlikleri eksik etme belinde omuzlarında en azından yelek ceket bir şey olsun.
Eğer akıntıya kötü koku ağrı batma eşlik ediyorsa fitil alabilirsin kesiyor dediklerimi de yaaprsan kesilicektir. Sobalı odada hep bir ceket bırakırım sıcak sıcak giymek için giyicegim kiyafetleride ısıtirim giymeden önce
Koku ağrı yoksa beyaz kremsi akıntı normal bir alıntıdır yumurtlama ağrısı da olabilir doktora gitmek en iyisi tabi

Bende sobalı evde yaşıyorum ve ara ara benimde kasıklarımda batmalar ağrılar oluyor sıcak soğuk yapıldığı için üşütüp soğuk alıyoruz korse yap beline pamuklu olması önemli terletmez ayaklarını sıcak tut terlikleri eksik etme belinde omuzlarında en azından yelek ceket bir şey olsun.
Eğer akıntıya kötü koku ağrı batma eşlik ediyorsa fitil alabilirsin kesiyor dediklerimi de yaaprsan kesilicektir. Sobalı odada hep bir ceket bırakırım sıcak sıcak giymek için giyicegim kiyafetleride ısıtirim giymeden önce
Koku ağrı yoksa beyaz kremsi akıntı normal bir alıntıdır yumurtlama ağrısı da olabilir doktora gitmek en iyisi tabi
Tesekkur ederim 🙏 dikkat etmeye calisiyorum artik. Dogalgazli evden sobali eve gecince daha fazla etkilendim onu fark ettim. Sicak-soguk farkindan oliyor galiba ama bacak agrim ve kasik agrim devam ediyor cumartesi gidecegim doktora insallah birsey yoktur

Tesekkur ederim 🙏 dikkat etmeye calisiyorum artik. Dogalgazli evden sobali eve gecince daha fazla etkilendim onu fark ettim. Sicak-soguk farkindan oliyor galiba ama bacak agrim ve kasik agrim devam ediyor cumartesi gidecegim doktora insallah birsey yoktur
Umarım en kısa zamanda kurtulursun o ağrılardan zor oluyor bende neyden dolayı diye hiç düşünmeden aldırış etmeden yemek bulaşık temizlik derken kendimi Sağlığımı hiçe saydım üşütüm 2 ayda zor kurtuldum o ağrılardan çocuk yapamadık
Umarım hemen iyi olursun
Doğalgazdan sobaliya bizde yeni geçtik bünye yeni yeni alışıyor 🌸🌸

Umarım en kısa zamanda kurtulursun o ağrılardan zor oluyor bende neyden dolayı diye hiç düşünmeden aldırış etmeden yemek bulaşık temizlik derken kendimi Sağlığımı hiçe saydım üşütüm 2 ayda zor kurtuldum o ağrılardan çocuk yapamadık
Umarım hemen iyi olursun
Doğalgazdan sobaliya bizde yeni geçtik bünye yeni yeni alışıyor 🌸🌸
Ayni durumdayiz desene. Sen gittin mi doktora. Enfeksiyon olustuysa gebe kalmanda zorlasmistir muhakkak. Senin nerelerde agrin vardi? Ay damdan duseni bulmusken birakmayayim 🤣 siz neden sobali eve gectiniz peki

X