Soğan Kürü,İncir Kürü Kızlar eltim tarafından denendi ve olumlu sonuç alındı 2 aylık hamile

Rabisscyln

Bu göbüşde de artık bir bebiş büyüyoooor :D
Kayıtlı Üye
19 Aralık 2016
4.369
2.659
Kızlar 11.aydan beri bebiş istiyorum doktorada gidiyorum soğan kürünüde incir kürünüde hiç uygulamadım eltim uyguladı ve hamile şuan, eltimin kardeşide hamile kaldı bu şekilde...

Soğan kürü
Adet döneminde uygulanmasının hiçbir sakıncası olmayan soğan kürünün gebe kalmak isteyenler tarafından adet bitiminden sonra 7 gün içinde başlanmalıdır.

Kür uygulandıktan 2.adetinizi görmeden 10 gün önce tekrar 5 gün veya 7 gün bu soğan suyu kürünü uygulamalı ve soğan su kürünün bitiminde incir kürü başlamalısınız..

İbrahim saraçoğlu soğan suyu kürünün faydalarından yararlanmak isteyenlere bu kürü 15 günden fazla önermiyor.Aynı zamanda soğan kürü için muhakkak beyaz soğan kullanılmalı kesinlikle mor yada kırmızı soğan kullanılmamalı.Soğan suyu kürünün hazırlanışı ;

°1 orta boy kahverengi kabuklu soğanı 4 e böl 2 su bardağı suya bölünen soğanlar eklenir ocakta laynatılır.İçine herhangi birşey eklenmeden öğlen ve akşam yarın saat yemeklerden önce aç karnına içilmelidir.

İncir Kürü yumurta sayısı yeterli olmadığı için hamile kalamayan bayanlara yumurta sayısını artırarak hamile kalmasını kolaylaştırır..

Yarım litre "2.5 su bardağı" kaynayan suya 8 adet kuru incir ilave ederek 20 dakika ağzı kapalı olarak kaynatıp , 20 dk sonra ılımasını bekleyip suyunu süzerek 15 dk sabah ve akşam olmak üzere aç karnına iki ye bölerek içiniz.

Yumurta Çatlatmak İçin;
Kuru inciri 6 dakika kaynatıp içine orta boyda taze havuç dikimleyip 4 dakika kaynatıp içiyoruz.

Yumurta boyutunda soğanı ince ince doğrayıp 1 yemek kaşığı sumak serpip yemekden 10 dk önce yiyoruz
..

Kızlar kesinlikle denemenizi tavsiye ederim kendimde 2 gün sonra denicem elimizden geldiğince herşekilde bebek sahibi olmak için çabalıyoruz bu kürler bizden önceki teyzelerimiz ninelerimizin kullandığı kürler...

Denicekler olursa başladıkları gün bildirsinler topiğimizde isimlerini yazalım olumlu sonuçlananları görelimmm..

Peki biz bu soğan kürünü adet bitiminde 7. Gün uyguladığımızda yumurtlamaya denk geliyor ? Rahim duvarını incelttiği için bebek düşebilir. Sıkıntı olmayacak mı ? Benim adet bitimime göre ben yumurtlamadan sonra 6 gün daha içmiş oluyorum problem olmuyormu bu şekilde

Peki biz bu soğan kürünü adet bitiminde 7. Gün uyguladığımızda yumurtlamaya denk geliyor ? Rahim duvarını incelttiği için bebek düşebilir. Sıkıntı olmayacak mı ? Benim adet bitimime göre ben yumurtlamadan sonra 6 gün daha içmiş oluyorum problem olmuyormu bu şekilde
Bnde iciyorum ama adet olamadm 2 aydir olmuyorum

Kızlar 11.aydan beri bebiş istiyorum doktorada gidiyorum soğan kürünüde incir kürünüde hiç uygulamadım eltim uyguladı ve hamile şuan, eltimin kardeşide hamile kaldı bu şekilde...

Soğan kürü
Adet döneminde uygulanmasının hiçbir sakıncası olmayan soğan kürünün gebe kalmak isteyenler tarafından adet bitiminden sonra 7 gün içinde başlanmalıdır.

Kür uygulandıktan 2.adetinizi görmeden 10 gün önce tekrar 5 gün veya 7 gün bu soğan suyu kürünü uygulamalı ve soğan su kürünün bitiminde incir kürü başlamalısınız..

İbrahim saraçoğlu soğan suyu kürünün faydalarından yararlanmak isteyenlere bu kürü 15 günden fazla önermiyor.Aynı zamanda soğan kürü için muhakkak beyaz soğan kullanılmalı kesinlikle mor yada kırmızı soğan kullanılmamalı.Soğan suyu kürünün hazırlanışı ;

°1 orta boy kahverengi kabuklu soğanı 4 e böl 2 su bardağı suya bölünen soğanlar eklenir ocakta laynatılır.İçine herhangi birşey eklenmeden öğlen ve akşam yarın saat yemeklerden önce aç karnına içilmelidir.

İncir Kürü yumurta sayısı yeterli olmadığı için hamile kalamayan bayanlara yumurta sayısını artırarak hamile kalmasını kolaylaştırır..

Yarım litre "2.5 su bardağı" kaynayan suya 8 adet kuru incir ilave ederek 20 dakika ağzı kapalı olarak kaynatıp , 20 dk sonra ılımasını bekleyip suyunu süzerek 15 dk sabah ve akşam olmak üzere aç karnına iki ye bölerek içiniz.

Yumurta Çatlatmak İçin;
Kuru inciri 6 dakika kaynatıp içine orta boyda taze havuç dikimleyip 4 dakika kaynatıp içiyoruz.

Yumurta boyutunda soğanı ince ince doğrayıp 1 yemek kaşığı sumak serpip yemekden 10 dk önce yiyoruz
..

Kızlar kesinlikle denemenizi tavsiye ederim kendimde 2 gün sonra denicem elimizden geldiğince herşekilde bebek sahibi olmak için çabalıyoruz bu kürler bizden önceki teyzelerimiz ninelerimizin kullandığı kürler...

Denicekler olursa başladıkları gün bildirsinler topiğimizde isimlerini yazalım olumlu sonuçlananları görelimmm..

Sogan suyu 15 gün kullandım dün bitti simdi incir kürünün hangisini yapmam lazim bi havuclu yaziyo bi sadece incir olan var bu sumak falan iyice kafam karıştı:63: 15 gün ictim ya bi daha ki adetime 10 gün kal bi 7 gün daha icicem galiba sogan suyu sonra mi incire baslicam kuzum

Sogan suyu 15 gün kullandım dün bitti simdi incir kürünün hangisini yapmam lazim bi havuclu yaziyo bi sadece incir olan var bu sumak falan iyice kafam karıştı:63: 15 gün ictim ya bi daha ki adetime 10 gün kal bi 7 gün daha icicem galiba sogan suyu sonra mi incire baslicam kuzum
Merhaba canım yardımcı olayım sana
Soğan kürünü 15 gün yapıp bitirdiysen adet olmayı bekle adet olunca adetin 2.gün incir kürüne başla ben yaklaşık 6 adet inciri 2,5 su bardağı su kaynadıktan sonra elimle bölerek tencere atıyorum ve 15 dakika ağzı kapalı olarak kaynatıp ılıtıp süzüp içiyorum. 10 gün bu şekilde devam ediyorum. 11. gün yine 6 adet inciri bir kapta kaynatıp ayrı bir kapta da yine kaynayan 2,5 bardak suyun içine 2 adet havucu elimle bölerek atıyorum ağzı kapalı olarak 20 dakika kaynatıyorum. Ilıyınca havucun ve incirin suyunu birleştirip sabah ve akşam yatarken içiyorum. Yani 10 gün sadece incir suyu 11. günden itibaren 25.güne kadar incir ve havuç suyu içiyorum sonra bir 7 gün ara veriyorum yine adet olunca tekrar 10 gün incir suyu 11.gün den 25.güne kadar incir ve havuç suyu içiyorum. Buarada bu kür 25 gün yapılıyor 7 gün ara ve sonra tekrar 25 gün yapılıyor ve sonra bitiriliyor. Şifa olsun canım :KK15:

Canım benim bildiğim soğan kürü kist varsa temizliyor incir kürü yumurta geliştiriyor incir+havuç kürü yumurta çatlatıyor :super:
Incir kuru yaramadi bana ya .adetimin duzenini bozdu .kucuk kist olusuyor surekli ben de her adet doneminde o yuzden sogan kuru yapiyorum .

Arkadaşlar merhaba ben 7 aydır tedavi gördüm 3 kez klomen ile çatlatma iğnesi oldum. Bı sonuç alamadım doktor aşılama sanırım diyo. Yumurtam büyümüyor büyüyende catlamiyor. Bu durumda ben sadece incir kuru mü uygulamam gerekiyor yoksa havuçla birlikte mı kullanmam gerekiyor? Bu durumda hamile kalanlar varsa ne olur cvp verin çok mutlu olurum

Ben bu ay incir kürü denedim ayın 12 inde adet oldum 2 gün sonra tekrardan Başlayacağım inşallah ay sonunda hamile kalırım

Merhaba peki nasil uyguladiniz sadece sogan kurumu yaptiniz
prolaktinim yüksekti bu halk arasında süt hormonu olarak geçiyormuş hamile kalmayı engelleyen bi hormonmuş bunun için önce 15 gün günde 2 bardak testere dişli aslan pençesi içtim bi dahaki tahlilde sonuç ortalamaya düşmüştü.
sonra soğanı kaynatıp koca bardak suyunu içtim 15 gün sonra hamile haberimi aldım :-)

ibrahim saraçoğlunu dinlemiştim.

X