Soğan Kürü Kullananlar, Kanama Oldu mu?

Bende reglimin 5. Gunu basladim bugun 7. Gunum cunku pko oldugum icin bir sonraki adet tarihimi bilmiyorum ne zaman gelecegi belli degil gelene kdr yapmayi dusunuyorum bu ay
Tadina gelince bi elimle burnumu kapatip digeriyle dikiyorum kafama tek iciste bitiriyorum ama bir kac damla limonda sikilabilir icemeyen arkadaslara tavsiyem guzel oluyo

Bende reglimin 5. Gunu basladim bugun 7. Gunum cunku pko oldugum icin bir sonraki adet tarihimi bilmiyorum ne zaman gelecegi belli degil gelene kdr yapmayi dusunuyorum bu ay
Tadina gelince bi elimle burnumu kapatip digeriyle dikiyorum kafama tek iciste bitiriyorum ama bir kac damla limonda sikilabilir icemeyen arkadaslara tavsiyem guzel oluyo

slmlar canım benden tavsiye asla içine birşey katma...saraçoğlundan dinledim etkisini bozuyormuş..içine bişey katılsaydı belirtirdim dedi..sade soğan suyu canım aklında bulunsun...sağlıklı günler..

canım bende kullanıyorum benim 3. günü başladı kanamam bugun ve devam ediyoum korkulcak bişey yok bence bugun 5.gün 10 günüm var daha benim devam edicem pko var bendede

ben de kullandım soğan kürünü canm benimde 13. gün kanamam başladı korktum bıraktım 3 gündür de devam ediyor senin kaç gün sürdü kanaman? bir de işe yaradı mı?

Soğan suyunu kist ve adet düzensizliği için 2 ay önce sadece 8 gün kullanabildim. Kullanmaya başladıktan 3 gün sonra kanamam oldu. 8.güne kadar damla damla geldi kanama.İki aydır adet kananam çok güzel:nazar:, Allaha şükürler olsun. Doktora gittim kistler neredeyse tamamen temizlenmiş. Sağ overde birkaç küçük kist kalmış dedi doktor. Şimdi adetimin bitmesini bekliyorum, bittikten sonra tekrar başlamayı düşünüyorum soğan suyuna.:1rolleyes:

merhaba kızlar bende kullandım soğan kürünü13.gün kanama oldu kanamadan sonra ne zaman adet oldunuz kanamanın olduğu tarihte mi yoksa başlamadan önceki tarihte mi?

ben de kullandım soğan kürünü canm benimde 13. gün kanamam başladı korktum bıraktım 3 gündür de devam ediyor senin kaç gün sürdü kanaman? bir de işe yaradı mı?

bende dün başladım soğan kürüne umarım başarılı olur pko var ondan dolayı cocukla ilgili problemler var.umarım hersey yoluna girer arkadaslarım

kızlar ben kure baslayalı yaklasık 6 gun oldu ve bugun belım cok agrıdı ardından kanamam oldu ben kıstım ıcın kullanıodum ve sımdı korkup bıraktım sızde de oldu mu??

canım ben daha baslamadım bılmıyorum ama kıstın gecmese zaten adet olmazsın bence bırakma bende baslıyacagım ınsallah bugün :) allah tüm bebek ısteyıpte sahıp olamayanlara yardımcı olsun bızede amın

arkadaslar nedır bu sogan kuru ne ıse yarar nasıl yapılır

canım önce suyu kaynatıyrsun ıcıne 1 soganı dörde bölüp atıyorsun 5 dakıka kaynatıkta sonra ılımaya bırakıp ıcıyorsun ögle ve aksam yemeklerınden 10 dakıka önce ıcıyorsun cocuk sahıbı olmak ısteyenler ıcın tavsıye edılıyor bıde kıst olanlar :)

kızlar bende su soğan suyu olayını hep duyardım ama pek inanmazdım bazende bi gaza gelip başlar 3 4 gün sonra bırakırdım
bu sefer sizlerin yorumlarında baya bi güç aldım ve denedim
adetimden 7-8 gün sonra baladım 9 gün içtim adet oldum
biraz yoğun geçti
ama suan hamileim galiba test yaptım gebelik var .kan tahlili vrdım saat 2 de kan tahlillimı alıcam
benm kistlerime akıntıma çok iyi geldi
çocuk isteyenler mutlaka deneyin

kızlar bende su soğan suyu olayını hep duyardım ama pek inanmazdım bazende bi gaza gelip başlar 3 4 gün sonra bırakırdım
bu sefer sizlerin yorumlarında baya bi güç aldım ve denedim
adetimden 7-8 gün sonra baladım 9 gün içtim adet oldum
biraz yoğun geçti
ama suan hamileim galiba test yaptım gebelik var .kan tahlili vrdım saat 2 de kan tahlillimı alıcam
benm kistlerime akıntıma çok iyi geldi
çocuk isteyenler mutlaka deneyin

cok sevindim hayirlisiyla kucagina alirsin ins.bende bebek dusunuyorum bikac sorum olacak yardimci olabilirmisin.. Bu sogan.kurune ne zmn basliyorsun adetten once mi sonrami...su kaynadiktan sonra mi sogani atip 5dk kaynatiyosun.. Birde ben bazen 28bazende 32gunde bir adet goruyorm sizce duzensizmi ilerliyo henuz muayeneye hic gitmedim korktugumdan yardmci olursan sevinirm.

cok sevindim hayirlisiyla kucagina alirsin ins.bende bebek dusunuyorum bikac sorum olacak yardimci olabilirmisin.. Bu sogan.kurune ne zmn basliyorsun adetten once mi sonrami...su kaynadiktan sonra mi sogani atip 5dk kaynatiyosun.. Birde ben bazen 28bazende 32gunde bir adet goruyorm sizce duzensizmi ilerliyo henuz muayeneye hic gitmedim korktugumdan yardmci olursan sevinirm.

biraz googledan araştırırsan bulursun daha net bilgiyi ben adetimden sonra başladım
başlamaktanhiç korkma kesinlikle bi zararı yokmuş bu kürü yaptıktan sonra adetin biraz daha yoğun olabilir benimki öyle geçti çünkü
ama temizlenmişim demekki
su temiz içme suyu olsun yazıyo kürün anlatımında soğanın kabukların soy 4 -5 böl (kahverengi soğan )kaynasın 5 daka filanılık ılık aç karnına içtim

biraz googledan araştırırsan bulursun daha net bilgiyi ben adetimden sonra başladım
başlamaktanhiç korkma kesinlikle bi zararı yokmuş bu kürü yaptıktan sonra adetin biraz daha yoğun olabilir benimki öyle geçti çünkü
ama temizlenmişim demekki
su temiz içme suyu olsun yazıyo kürün anlatımında soğanın kabukların soy 4 -5 böl (kahverengi soğan )kaynasın 5 daka filanılık ılık aç karnına içtim

Anladim canim cok saol hemen basliycam.sen test sonucunu aldin mi..

arkadaşlar bende 2 gün önce soğan kürüne başladm. bendede polikistik over hastalığı var. geçen ay adet olamadım. bu ayda hala adet olmadım dediğim gibi 2 gün öncede başladım soğan kürüne. kürü içtikten sonra kasıklarımda hafiften bir sancı oluyor ama hala bir adet belirtisi yok. sizce nasıl doğru yolda mıyım yani küre hala devam edeyim mi 15 gün boyunca?

arkadaşlar bende 2 gün önce soğan kürüne başladm. bendede polikistik over hastalığı var. geçen ay adet olamadım. bu ayda hala adet olmadım dediğim gibi 2 gün öncede başladım soğan kürüne. kürü içtikten sonra kasıklarımda hafiften bir sancı oluyor ama hala bir adet belirtisi yok. sizce nasıl doğru yolda mıyım yani küre hala devam edeyim mi 15 gün boyunca?

küre mutlaka devam et adet olursan bırakırsın zaten adet olmazsan 15 iç

ben devam ettim 15 gun boyunca neden adet olmadım kiii :KK50:herkes kullanırken ve kullandıkdan sonra olmuş bende tık yoookk:KK50:

X