Soğan Kürü Kullananlar, Kanama Oldu mu?

slm arkadaşlar soğan kürü 3 gün uyguladım, daha önceden de yazdığım gibi geçen ay adet olmamıştım küre başlayalıda 3 gün olmuştu adet oldum, o kadar mutluyumki umutsuzluklarımdan kurtulucam galiba, bu soğan kürüne gerçektende inanmaya başladım :) umarım sizlerde olumlu sonuçlarla karşılaşabilirsiniz. ama sabredip sonuna kadar düzenli olarak uygulamayı da unutmayın ...

ben devam ettim 15 gun boyunca neden adet olmadım kiii :KK50:herkes kullanırken ve kullandıkdan sonra olmuş bende tık yoookk:KK50:

arkadaşım bende adet oldum 3 gün kullandım. 5 dk. kaynatıp 10 dk. altı kapalı bir şekilde demlendiriyorum. istersen sende öle deneyebilirsin... dualarım sninle inşallah kısa zamanda olumlu sonuca ulaşırsın

arkadaşım bende adet oldum 3 gün kullandım. 5 dk. kaynatıp 10 dk. altı kapalı bir şekilde demlendiriyorum. istersen sende öle deneyebilirsin... dualarım sninle inşallah kısa zamanda olumlu sonuca ulaşırsın
sağol canım Rabbim herkesin şifasını versin içlerinde bizimde..
canım bende öyle denemiştim ama bir sonuç görmedim hayırlısı bakalım bu ay ne çıkacak

soğan kürüne bende başlayacam.. Adetim 3 gün sonra başlayacak.. bugün soğan kürüne başlasam bi sorun olur mu acaba :26: Adetim çok ağrılı, sancılı ve bulantılı geçiyor. İş yerinde de çok zor oluyor. o yüzden bugün aksam başlasam ağrıda azalma olur mu:26:

arkadaşlar soğan suyuna başladım ama 3.günü idrarımdan kan gelmeye başladı bazı arkadaşlar kanamaları olduğunu yazmışlar ama benim kanamam yada akıntım yok sadece idrarımdan kan geliyor bu durum beni çok korkuttu lütfen yardımmm

teşekkür ederim cevap verdiğin için bugün dr gittm biraz iltihap var dedi sanırım benim ki soğan suyundan kaynaklandı çünkü bıraktım şikayetlerimde azaldı galiba bende ters tepti :KK43:

Bugün başladım az önce içtim soğan kürünü benimde yumurtalığımda kist var 3 cm inşallah yok olur valla burnumu tıkadım bir anda içtim aslında ağız da bıraktığı tat çokta iğrenç gelmedi bana sanki soğanlı kıymalı poğaça yemiş gibi hissettim :) Allah hepimize şifa versin inşallah işimize yarar bu kür.

soğan küründe 5.günüm bitti 10 gün daha yapacam sonra ara verip ikinci küre başlayacam 2.reglime 10 gün kala falan ben yumurtalık kistim geçsin diye uyguluyorum bu kürü ama nice faydaları varmış meğer okudum da...ayrıca 5 günde 1 kilo verdim hani kilom normaldir şikayetim yoktur fitliği seviyorum direk yağları da yakıyormuş bu soğan kürü 1-2 kilo vermekte güzel olur aslında fitlik açısından

İlk kez kullandığım kür ve 10.günü de devirdim kaldı 5 gün inşallah yumurtalık kistim geçer yada geçmiştir :S umarım işe yarıyordur bu kür

merhaba arkadaşlar pko hastasıyım soğan kürünü bu ay bende uyguladım bittii şimdi adetimi bekliyorum içtiğimin 2. gününde kahverengi akıntılarım oldu ama sadece peçeteye geldi öyle uzun uzun akıntım olmadı
kaç gün sonra adet olunuyor bilen var mı arkadaşlar

merhaba kızlar

soğan suyu sarımsı soğanla mı yapılıyor?

şu an reglim devam ediyor 4. günündeyim, şimdi başlasam olur mu?

bir de regl dönemi dışında kullanıldığında lekelenmesi olanlar, pko hastaları mı?

yani adet görmeye devam etmek için, erken menapoz için kullananlarda lekelenme olmuyor değil mi?

merhaba kızlar

bende soğan suyunu yapıyorum 4. günümdeyim ama ne bir akıntı ne de bir kan falan yok :KK43: acaba bende işe yaramadımı yaa yada ben yanlış mı yapıyorum çok üzülüyorum deneyip yararını gören arkadaşlar lütfen yazsın..

ben 2 yıl önce ,sadece duyum üzerine acaba bende de kist varmıdır yapımda temizlensin diye yaptım söylendiği şekilde uyguladım ve adet kanamamla birlikte karnımda dayanılmaz ağrı sancı oldu.gece 3 gibi 2 tane 4 gibi 2 tane 5 gibi de 1 tane kist düşürdüm şok olmuştum.hamile kalamıyordum ve hiç bilmeden kalmışım 3 ay sonra hamile oldğumu anladım.soğan kürünü bence yılda bir yapmalı hemde büyümeden düşer en azından.ameliyata gerek kalmaz

ben 2 yıl önce ,sadece duyum üzerine acaba bende de kist varmıdır yapımda temizlensin diye yaptım söylendiği şekilde uyguladım ve adet kanamamla birlikte karnımda dayanılmaz ağrı sancı oldu.gece 3 gibi 2 tane 4 gibi 2 tane 5 gibi de 1 tane kist düşürdüm şok olmuştum.hamile kalamıyordum ve hiç bilmeden kalmışım 3 ay sonra hamile oldğumu anladım.soğan kürünü bence yılda bir yapmalı hemde büyümeden düşer en azından.ameliyata gerek kalmaz

canım çok geçmiş olsun

kist dediğin nası bişiydi yani acabadüşük mü yaptın? belki kist sanmışsındır?

ben de bugun başladım da, merak ettim

yalnız çok zahmetli iş bu soğanı kaynat filan ıyyy bıktım ilk günden ama içicem

sen kaç gün içmiştin?

yok canım daha önce düşük yaptığım için düşük değildi.5 düşük yapamamki bir anda ki eşim yanımda değildi o dönemde görevdeydi.ilşkim yoktu.yuvarlak top şeklinde ,rengini tam hatırlamıyorum çünkü adet kanamamla geberiyordum resmen attım.ve şimdi hatırladım benim adetim gecikmeye başlamıştı.acaba kist iltihapmı var diye yapmıştım.

X