Popüler Konu Soğan kürü kullanıp hamile kalan var mı?

Soğan kürünü o kadar araştırdım dr tavsiyesi alanı görmedim hiç.ne güzel ki. onaylamış doktrnz
76 gün adet olmadım pco var sanıyordum doktor bana baktı olamazsın dedi soğan kürünü uygulasam olur mu dedim uygula soğanın ne zararı varki dedi uyguladım hemen adet oldum 3 günü hormon testi yaptı değerlerin çok iyi dedi hızlandırmak için klomen folikasit verdi merakla bekliyorum

Estağfurullah canım bende klomeni yeni öğrendim yumurtanın büyümesini ve çatlamasını sağlıyan ilaç yumurta çatlamazsa iğne yapıyorlar ben sadece hap kullandım
Anladım cnm.inş hiç bunlara gerek kalmaz.ben böle bişi yaşamadığım için bilmiyorum.3 sene doğım kontrl hapı kullandım 8 aydır bıraktım.doktra gttm yumurtalıklar temiz sıkıntı yok.ama bebiş de yok.çok şükür bi oğlum var.annelik duygusunu bi kere tattım neden ikinciai olmasın ki

Anladım cnm.inş hiç bunlara gerek kalmaz.ben böle bişi yaşamadığım için bilmiyorum.3 sene doğım kontrl hapı kullandım 8 aydır bıraktım.doktra gttm yumurtalıklar temiz sıkıntı yok.ama bebiş de yok.çok şükür bi oğlum var.annelik duygusunu bi kere tattım neden ikinciai olmasın ki

Ben daha birincisini almadım Allah bizlerde nasip eder inşaAllah

X