Popüler Konu Soğan kürü kullanıp hamile kalan var mı?

Ama böyle hemen evlenip hamile kalanlara çok seviniyorum doğal yolla hamile kalmak çok cazip ve güzel Rabbim bana ve tüm bekleyenlere nasip etsin

Ben gurbetteyim eşimin mesleği çok ağır evde tek olduğum için umudum olur diyorum yA[/QUO gurbette değilim ama seni anlayabiliyorum.inan beklemek çok zor.kötüsünü düşünmemeye çalışıyosun ama yine de aklına kötü şeyler geliyo.o yüzden önce kafanı rahat tut.herşey önce beyinde başlar

İnş.rabbim önce sana sonra bana versin.şöle diyim cnm ben dedim ya 2 sene sonra hamile kaldığım için her ay test yapıyodum nerdeyse psikolojim bozulmştı.o yüzden belirtilerimin farkında bile değildim.

İnş.rabbim önce sana sonra bana versin.şöle diyim cnm ben dedim ya 2 sene sonra hamile kaldığım için her ay test yapıyodum nerdeyse psikolojim bozulmştı.o yüzden belirtilerimin farkında bile değildim.

Güzel duaların için teşekkür ederim
O testler beni maf etti geçen ay bi tanesi pozitif çıktı doktor yanlış çıkmış deyince ağladım resmen nasip artık

Benim adetime 6 gün var akıntım oluyor arada sağ kasığım çok ağırıyor adet olcam sanırım bakalım nasip
Benimde 7 gün var canım.benimde göğüsler sertleşiyor gibi hissediyorum.pek olmazdı bende.zaman geçmiyor sanki.kasik ağrıması hamilelikte de oluyor canım erken umutsuzluğa kapilma

X