Popüler Konu Soğan kürü kullanıp hamile kalan var mı?

hayır canım kalamadım çünkü 2 tüpümde kapalıymıs HSG cekimi yapıldı cumartesi günü birini açtılar diğeri hala kapalı. gebe kalamama sebebim böylece anlaşılmış oldu. Arkadaşlar boşuna 12 ay beklemeyin doktorunuz istemese bile siz ısrar edin tüm tahlillerinizi yaptırın.Ben bu zmana kadar beklediğim için çok pişmanım aylarca kapalı tüplerle gebe kalmaya çalışmışım.:sinirli:
Çok geçmiş olsun.bende geçen ay çekindim hsg .16 aydır korunuyoruz ama hala hamile kalamadım.hsg temiz cıkti tüplerim acikmis.hsg çekinenler hemen hamile kalıyormuş o yüzden bu aydan umutluydum ama bugün adet oldum

hayır canım kalamadım çünkü 2 tüpümde kapalıymıs HSG cekimi yapıldı cumartesi günü birini açtılar diğeri hala kapalı. gebe kalamama sebebim böylece anlaşılmış oldu. Arkadaşlar boşuna 12 ay beklemeyin doktorunuz istemese bile siz ısrar edin tüm tahlillerinizi yaptırın.Ben bu zmana kadar beklediğim için çok pişmanım aylarca kapalı tüplerle gebe kalmaya çalışmışım.:sinirli:
Inşallah hemen hamile kalırsın.bazen nedeni buymuş demekki diye düşünmek bile insanı çok rahatlatiyor

Kızlar bu ay soğan suyu denedim 4 gün önce bitti..

Adetime 3 gün kaldı bu sabah akıntıyla birlikte çok hafif kan geldi .. adet oluyorum sandım ama kesildi.

Benim adetten önceki günler hiç leke gelmezdi.. o gün sökülürdüm. Şuanda da olacakmışım gibi hissediyorum kasık ağrım var.

Soğan kürü yapar mı böyle bir şey?

Çok geçmiş olsun.bende geçen ay çekindim hsg .16 aydır korunuyoruz ama hala hamile kalamadım.hsg temiz cıkti tüplerim acikmis.hsg çekinenler hemen hamile kalıyormuş o yüzden bu aydan umutluydum ama bugün adet oldum
inşallah bende kalırım ama ben ilaç tedavisine başladım bu ay koruncaz çok ilaç kullandığım için tek tüpümün hala kapalı olması beni çok üzüyor 2 tüpü açık olanlara göre şansım düşüyor. Senin başka sorunun var mı canım ? sebebsiz mi?

Kızlar Ankara da önerebileceğiniz psikolok var mı ben psikolojik olarak düşünüyorum artık hamile kalamama sebebimi başka sebep yok çünkü bir psikoloktan destek almaya karar verdim bildiğiniz bu konuda yardımcı olabilecek bi psikolok tanıdığınız vs var mı yardımcı olur musunuz

Kızlar Ankara da önerebileceğiniz psikolok var mı ben psikolojik olarak düşünüyorum artık hamile kalamama sebebimi başka sebep yok çünkü bir psikoloktan destek almaya karar verdim bildiğiniz bu konuda yardımcı olabilecek bi psikolok tanıdığınız vs var mı yardımcı olur musunuz
Kac senelik evkisinkz

Uzun süre uğraştan sonra bu ay soğan kürü ile kaldim.. Valla Allahımın mucizesi resmen.
Enfeksiyon sorunu olanlar mutlaka denemeli

X