Popüler Konu Soğan kürü kullanıp hamile kalan var mı?

Merhaba bendede sürekli enfeksiyon oluyor bu ay ilk defa sogan kurunu denicem inşallah bendede ilk ayda tutar 2 sene olucak evliliğimize sürekli herkes soruyor çocuk yokmu benden sonra evlenen herkes hamile cevremde ;(( bu siteyi kuran kişiyede çok tskederim umut ışığı arayan herkese bir umut ışığı oluyor

Off sogan kürü bende işe yaramicak gibi sanki çok umutsuzum ya of biktim valla kaç doktora gittimse hiç birseyden anlamıyorlar ya enfeksiyon var diyorum antiniyotik verip gönderiyor yaramıyor b3nde bir ise yaramiyor afedersiniz ama idrarım çok koyu vede çok kötü kokuyor 5 aydır ilaç kullanmama rağmen aynı neyapicagimi kime gideceğimi hiç Bilmiyorum biktim ya 😭😭😭 kimseyede anlatılmıyor kusurabakmayin buraya yazdım icimdekileri 😭😭😭

Tabiki de hamile felan deyilim biliyordum zaten Yani daha yumurtam çatlamamış ama sağ tarafimda yumurta olurmuş orasida kapalı ya şans olmadı gi için yine olmadı önümüzde ki ay küçük bi operasyon la kanallarıma bakicaklar sorunun ne olduguna hayırlısı artık 😭😭😭

Oncelikle hayirlisi olsun. Allahım en hayirli bi sekilde nasip etsin.Sogan kurunun baska acidan faydasi olmus .üzülmee kalbini ferah tut :)

Oncelikle hayirlisi olsun. Allahım en hayirli bi sekilde nasip etsin.Sogan kurunun baska acidan faydasi olmus .üzülmee kalbini ferah tut :)
Hayırlısı aynen allahım nezaman nasip ederse ama iste insan her doktora gidisinde bi hevesleniyor laparoskopi yapıcaklar bana ne sorunum var diye sadece dedi doktor şaşkınlıktan sormayı unuttum acaba sorun varsa müdahale ederlermi laparoskopi olup hemen çocuk sahibi olan varmı ???

Sogan kürü maalsef bende işe yaramadi :KK43:
Laparoskopi internetten araştırmışsındır belki ama kamerayla yumurtaliklarina felan bakıyorlar tüplerine ne sorun var diye ona göre müdahale yapıyorlar ve hangi tedavi yapılması gerekse yapıyorlar cunki soğan kürünün ise yaramicagini biliyordum bende bence başka bir sorun var enfeksiyonla ilgili cerrahi tedavi lazım bir senedir herşeyi denedim olmadı doktorumu degistirdim adam çok hızlı geçen ay tüplerinin birisi kapalı dedi ikinci sefer gidişimde tüplere ilaç uyguladı sorun varmı diye bu gidisimdede laparoskopi yapalım sorun ney hemen öğrenelim dedi cunki 3 sefer klomifen kullandım bir ise yaramadı hayırlısıyla bu gelecek ay sorunum tam olarak ney bulur ve tedavi eder inşallah 5 ayada hamile kalmış oluyormussum bide allah mutluluktan bilmiyorum naparim allahım o duyguyu her kadına yaşatsın 🙏🙏

Merhaba bende yeni üyeyim malum herkes gibi araştırınca yolumuz buraya çıkıyor. 10 aydır deniyoruz henüz olmadı gebelik bu ay bende soğan kürü denedim ve bugün adet günüm ama henüz olmadım olcam diye çok da korkuyorum 😔 normalde hep 1-2 gün erken olurdum hatta geçen ay 5 gün erken olmuştum.benimde enfeksiyon sorunum var kronik değil henüz ama olmasından korkuyorum.yalnız ben soğan suyunu yemeklerden 1-2 saat sonra içiyordum Yine de etkisi olmuş mudur ?

Merhaba bende yeni üyeyim malum herkes gibi araştırınca yolumuz buraya çıkıyor. 10 aydır deniyoruz henüz olmadı gebelik bu ay bende soğan kürü denedim ve bugün adet günüm ama henüz olmadım olcam diye çok da korkuyorum 😔 normalde hep 1-2 gün erken olurdum hatta geçen ay 5 gün erken olmuştum.benimde enfeksiyon sorunum var kronik değil henüz ama olmasından korkuyorum.yalnız ben soğan suyunu yemeklerden 1-2 saat sonra içiyordum Yine de etkisi olmuş mudur ?
Olmustur idrarının rengi ve kokusu önemli tobe estafullah deli gibi hissediyorum bazen kendimi afedersiniz idrarım hangi renk yok kokuyormu felan bakıyorum yalan yok çocuk olsunda napam canım benimde enfeksiyon sorunum var önümüzde ki ay laparoskopi olucam eğer ise yararsa söylerim sana sende hemen ol içime güzel şeyler doğuyor inşallah gurban olduğum allahım sen hayırlısını nasip et herzaman banada haber ver lütfen hamile olursan haberleşirsek çok sevinirim 😊

Bende bu ay yine yaptım ikinci kez soğan kürü canım benim de bugün adet günüm bakalım gelen giden yok inşallah olmayız hamişizdir inşallah peki sende bi ağrı vs bişi var mı ne hissediyorsun

Olmustur idrarının rengi ve kokusu önemli tobe estafullah deli gibi hissediyorum bazen kendimi afedersiniz idrarım hangi renk yok kokuyormu felan bakıyorum yalan yok çocuk olsunda napam canım benimde enfeksiyon sorunum var önümüzde ki ay laparoskopi olucam eğer ise yararsa söylerim sana sende hemen ol içime güzel şeyler doğuyor inşallah gurban olduğum allahım sen hayırlısını nasip et herzaman banada haber ver lütfen hamile olursan haberleşirsek çok sevinirim 😊
Ayy inşallahh haber veririm hemen tabiki 🙏🏻 Artık o kırmızı kanı görmek istemiyoruzz🙏🏻 İnş rabbim hayırlı evlatlarımızı kucağımıza almayı nasip eder 🙂 inş laparoskopi işe yarar canım sende mutlaka haber ver.merak ederim.idrar rengim normal açık renk akıntım da yok ilk kullandığım günler az bişe oldu o kadar şuan adetim geçiyo yine de akıntım yok adet belirtim de hiç yok 😳 sadece göğüsler şiş ve uçları fena acıyor

X