Popüler Konu Soğan kürü kullanıp hamile kalan var mı?

cnm istersen bittikten sonra gecebilirsin.soğan içi temizliyor incirde yumurtaların büyüyp çatlamasını saglıyor..ama saracoğlu 3 kere soganı yaptıktan sonra incire gecin diyor.tercihs enin tatlım

canım peki ikinci kür ne zaman yapılıyor bn haftaya umreye gideceğim orda yapmam şansm yok

kafaya takmamak gibi değil cnm herkes soracak yine hamile misin diye 15 tatilde gittiğimizde ..inşallah bu ay hamile kalırım gittiğimde hamileyim demeği çok isterim ..zuhalcığım hamilelerin duası kabul olurmuş ne olur bol bol dua et bizlere ..bu arada sen inciri kaynatmadan öyle yedin ?

evet ben bunu ilk de de 2. de de çok sıkılmıştım bu sorulardan haklısın cnm takmamak elde değil hele bide günün geçince saçmalıyoruz.... cnm inan hep diyorum hep dua ediyorum..allahıma inanıyorum tez zamanda sizlerde buraya yazıcaksınız buna inanıyorum olucak cnm stress yok evet günde 4.5 tane kaynatmadan yedim birkerede havuçla kaynatıp son günlere yakın yani yumurtladıktan sonraki sanırım buda çatlamasına yardımcı oldu cnm::))

su anda inciri yapiyorum ama aklima takilan bisey var.

bilirsiniz kuru inciri asureye bile koysaniz karartir yani onun ilk suyu karadir. su anda kaynarken suyun karardigini gordum. kaynatmadan once suda bekletsek mi acaba hic incir kuru yapan yok mu, nasil yaptigini soylese bize.

zuhal67 çook tebrikler hayirli ugurlu olsun, Allah saglikla dogmasini nasip etsin. sen bi kere inciri kaynattim diyorsun suda bekleterek mi yaptin yoksa karali suyunu mu ictin?? tadi nasil oluyor oyle?

su anda inciri yapiyorum ama aklima takilan bisey var.

bilirsiniz kuru inciri asureye bile koysaniz karartir yani onun ilk suyu karadir. su anda kaynarken suyun karardigini gordum. kaynatmadan once suda bekletsek mi acaba hic incir kuru yapan yok mu, nasil yaptigini soylese bize.

zuhal67 çook tebrikler hayirli ugurlu olsun, Allah saglikla dogmasini nasip etsin. sen bi kere inciri kaynattim diyorsun suda bekleterek mi yaptin yoksa karali suyunu mu ictin?? tadi nasil oluyor oyle?

sağol cnm inşallah yha allahım hayırlısını versin sağ sağlim.bi kere kaynattım içtim reçel gibi tadı var.. bide hergün tane tane yedim::))

evet cnm 2. ci çocuğum::))

ahh canım yaa ne güzel bende hep 2 tane olsun istiyorum ama bakalım rabbim birtanesini hayırlısıyla nasip eylerde inşallah ikincisinede sıra gelir.. :)))

canım peki ikinci kür ne zaman yapılıyor bn haftaya umreye gideceğim orda yapmam şansm yok

canım incir kürü için adet vs gibi bir bekleme süren yok sogan bitince hemen ertesi günde başlayabilirsin..

bende pko hastasıyım ve soğan kürünün 5. günündeyim.. 2 aydır aşılama için iğne kullanıyordum fakat; oluşan yumurtam 15cm da kaldığı için aşılama yapılmadan geri döndüm ve tabi hayal kırıklığı hüsran,nedense yumurtalıklarım gelişmedi ve de tedavi eden doktorumun gittiğini öğrendim..yeniden doktor araştırırken bu küre başlamaya karar verdim..
pkonun etkisi fazlaydı bende tüylenme,sivilcelenme ,saç dökülmesi bu sebeblerden 6 yıldır diane-35 kullanıyordum ve bırakamıyordum .annem sayesinde evlenmeden önce 2 ay içmiştim soğan kürünü tabi ilaç içmeye devam ettiğim için etkisi olup olmadığını anlamamıştım.bebek düşünmeye başladığımız 2 yıldan beri kullanmıyorum ilacı.çok şükür eskisi gibi rahatsız edici bir tüylenme ,saç dökülmesi yaşamıyorum.bunun sebebinin soğan kürü olduğunu düşünüyorum.şimdide umutla içiyorum.ALLAHIM hepimizin yüzünü güldürsün inşallah..

bende pko hastasıyım ve soğan kürünün 5. günündeyim.. 2 aydır aşılama için iğne kullanıyordum fakat; oluşan yumurtam 15cm da kaldığı için aşılama yapılmadan geri döndüm ve tabi hayal kırıklığı hüsran,nedense yumurtalıklarım gelişmedi ve de tedavi eden doktorumun gittiğini öğrendim..yeniden doktor araştırırken bu küre başlamaya karar verdim..
pkonun etkisi fazlaydı bende tüylenme,sivilcelenme ,saç dökülmesi bu sebeblerden 6 yıldır diane-35 kullanıyordum ve bırakamıyordum .annem sayesinde evlenmeden önce 2 ay içmiştim soğan kürünü tabi ilaç içmeye devam ettiğim için etkisi olup olmadığını anlamamıştım.bebek düşünmeye başladığımız 2 yıldan beri kullanmıyorum ilacı.çok şükür eskisi gibi rahatsız edici bir tüylenme ,saç dökülmesi yaşamıyorum.bunun sebebinin soğan kürü olduğunu düşünüyorum.şimdide umutla içiyorum.ALLAHIM hepimizin yüzünü güldürsün inşallah..

canım mutalak faydasını göreceksindir..umudunu yitirme içmeye devam et..sonrada incire gec incir yumurtanı büyütüp yumurtanın çatlamasını saglayacaktır..rabbim hepimizin yar ve yardımcısı olsun inşallah..

canım mutalak faydasını göreceksindir..umudunu yitirme içmeye devam et..sonrada incire gec incir yumurtanı büyütüp yumurtanın çatlamasını saglayacaktır..rabbim hepimizin yar ve yardımcısı olsun inşallah..

inşallah.memlekete gideceğim için incir kürünü uygulayamayacağım ama kurusunu mutlaka tüketeceğim belki yinede faydası olur .iyi düşünelim iyi olsun:)

keşke pes etmeseydin 10.güne kadar gelmişsin ne güzel. ben burada yazılanları okudukça umutlanıyorum,inşallah umutlarım tükenmez..

en iyisi ben gidiyim de soğan suyumu içiyim,çalıştığım için akşam ve gece yatarken içiyorum.

herkese iyi gecelerrrr........

kızlar ben sonunda iyice pes ettim soğan kürünü de 10. günde bıraktım :KK14::KK14:

ben sogan kurunu ilk 15 gunluk kur dahil 4 ay yapmisim, takvimime bakiyorum eylul ayinda baslamisim. eylul, ekim, kasim, aralik. en son aralik ayinda da olmazsa daha urasmicam demistim kendime de esime de. çok yorucu bi surec. psikolojik olarak ozellikle. bi de kendini oyalayacagin bisey yoksa butun gun bu isi dusunmek mahvediyor insani. bu ay 35. gunde adet oldum. o son 5 gunun psikolojisini inanin kimseye anlatamam. artik insan adet olsam da kurtulsam bari onu gorsem diye bekliyor. adet oldum cok rahatladim kafa olarak.

bugun incir kurune basladim. yani teknik olarak kurlerde 5. aydayim. sirf inancimdan dolayi dr'a da gitmedim bu sure icinde. aralikda olmazsa artik birakiyorum diyen ben incir kuruyle yeniden umutlandim. artik bu sefer ins olacak diyor icimdeki ses.

maalesef ne olsa da inanci ve direncimizi ayakta tutacak olan yine biziz. ayin sonunda yikiliyoruz ama kalkmamiz gerek, çunku buna ihtiyaci olan yine biziz. Etrafinda herkesin çok kolay bebegi oldugunu gorebilirsin ama burda tek basimiza degiliz. :KK66:

Son düzenleme:
içtim içtim ii geldi gibi ama adet sancım başladı 2-3 güne kadar olucam moralim bozuldu bıraktım zaten adetin 10. günü başlamıştım gece yatrken 1 bardak sadece tam uygulamadım da kısmet deilmiş...:KK43:

içtim içtim ii geldi gibi ama adet sancım başladı 2-3 güne kadar olucam moralim bozuldu bıraktım zaten adetin 10. günü başlamıştım gece yatrken 1 bardak sadece tam uygulamadım da kısmet deilmiş...:KK43:

ahh canım yaa keşke bırakmasaydın bak bende hala hastalanmadım ama vardır elbet bundada bir hayır diyorum..zaten 5 günün kalmış inan neyin ne olacagı hiç belli olmaz..inancını yitirme canım benim hepimiz yavrularımızı inşallah kavusacagız..

ben ovulasyon testi almıştım.bayagıda fazla almışım aslında tüpe başlamama cok az kaldı ama almışken kullanıyorum bugün ilk defa cift cizgiyi gördüm sanırım yumurtlamaya başladım..çünkü çok fazla akıntım var..çift çizgiyi görünce boş gecirmedik yarında yapıcam yine görürsem devam edicez.belki tüpe gecmeden kendiliğinden olur diyorum çok zor bir ihtimal ama yinede umudumu yitirmiyorum..sende yitirme nolur cnm benim..benimde aynı senin gibi olsu kasıklarım fln cok sancıdı ama bak hala hastalanmadım tam 46 gün oldu :))belkide bundada vardır bir hayır..hep böle düşün canım benim..bence kaldıgın yerden devam et sogana

ahh canım yaa ne güzel bende hep 2 tane olsun istiyorum ama bakalım rabbim birtanesini hayırlısıyla nasip eylerde inşallah ikincisinede sıra gelir.. :)))

canım incir kürü için adet vs gibi bir bekleme süren yok sogan bitince hemen ertesi günde başlayabilirsin..

canım anlamadığım kuru şekilde mi yemem lazım
yoksa ayrı olarak suda kaynatılıp suyunu mu içmem lazım
canım buarada benm kasıklarda arada ağrı oluyor acaba bu soğan küründen mi?

sağlık olsun canım moralini yüksek tut pozitif düşün inş.
bu kürler bizim şifa vesilemiz olur

inşallah.memlekete gideceğim için incir kürünü uygulayamayacağım ama kurusunu mutlaka tüketeceğim belki yinede faydası olur .iyi düşünelim iyi olsun:)
bnde kurusunu tüketeyim diyorum günde kaç tane yemek gerekiyor

canım anlamadığım kuru şekilde mi yemem lazım
yoksa ayrı olarak suda kaynatılıp suyunu mu içmem lazım
canım buarada benm kasıklarda arada ağrı oluyor acaba bu soğan küründen mi?

sağlık olsun canım moralini yüksek tut pozitif düşün inş.
bu kürler bizim şifa vesilemiz olur

bnde kurusunu tüketeyim diyorum günde kaç tane yemek gerekiyor

canım inciri eger sogan yapıyorsan sdece kuru olarak tüket ama sogan bittiyse inciri kaynatıp öle iç canım..25 gün yapıyorsun inciri..15-16 tane inciri 1 litre suda kaynatıyorsun çıkan suyu soguk 2 yada 3 e bölerek yemeklerden 15-20 dk önce iciyorsun canım benim..inşallah şifa buluruz canım...

agrıda sogandandır cnm içini temizlediği için ondan agrı yapıyor bende içerken benimde agrım oluyordu

Son düzenleme:

yapma öyle şekerim hiç bozma moralini bak ben 3 aydır yapıyorum daha olmadı ama bu kısmet işi birazda :101: biz elimizden geleni yapıyoruz işte hemen üzme kendini, bir bitir kürü o zaman faydasını göreceksin, biliyorsun en önemi şey moral hiç üzme kendini canım benim hepsi olacak biz de güzel haberlerimizi alacağız :130:

ahh canım yaa keşke bırakmasaydın bak bende hala hastalanmadım ama vardır elbet bundada bir hayır diyorum..zaten 5 günün kalmış inan neyin ne olacagı hiç belli olmaz..inancını yitirme canım benim hepimiz yavrularımızı inşallah kavusacagız..

ben ovulasyon testi almıştım.bayagıda fazla almışım aslında tüpe başlamama cok az kaldı ama almışken kullanıyorum bugün ilk defa cift cizgiyi gördüm sanırım yumurtlamaya başladım..çünkü çok fazla akıntım var..çift çizgiyi görünce boş gecirmedik yarında yapıcam yine görürsem devam edicez.belki tüpe gecmeden kendiliğinden olur diyorum çok zor bir ihtimal ama yinede umudumu yitirmiyorum..sende yitirme nolur cnm benim..benimde aynı senin gibi olsu kasıklarım fln cok sancıdı ama bak hala hastalanmadım tam 46 gün oldu :))belkide bundada vardır bir hayır..hep böle düşün canım benim..bence kaldıgın yerden devam et sogana

ah hadi hayırlısı tatlım, senin gayretine moraline hayranım gerçekten :109: inşallah o küçük ihtimaller gerçekleşecek senin için ben inanıyorum hep dualarımdasın :KK16:

Kızlarr ben haftasonu test yaptım yine tek çizgi çok üzüldüm yine.:KK43:(ama geçenlerde akıntı oldu demiştim demekki pko dan dolayı tam hasta olamadım hastalanmış saydım kendimi ve dün Allah'ın izniyle soğan suyu kürüne başladım inşallah gelecek aya hamile olduğum haberini sizlerle paylaşırım inşallah bu güzel duyguyu ben de yaşarım bebeğimin olmasını çok istiyorum.soğan suyu şu anda sancı falan yapmadı akıntı da olmadı ilk günde hemen sancı akıntı oldu mu sizde soğan suyu yapan arkadaşlar bana bilgi verebilir misiniz?

X