Popüler Konu Soğan kürü kullanıp hamile kalan var mı?

ah hadi hayırlısı tatlım, senin gayretine moraline hayranım gerçekten :109: inşallah o küçük ihtimaller gerçekleşecek senin için ben inanıyorum hep dualarımdasın :KK16:

sağol bitanem çok teşekkür ederim..aslında gayretim var ama olucak ihtimalini biraz daha zayıf düşünüyorum :)))zaten olsada nasıl olcak bilmiyorum ben cuma fln ilaçlarımı almış olucam tüp bebek için eger tutarsa ilaçlarda elimde kalıcak..gerci inşallah tutar elbet bir çaresini bulurum ilaçlar içinde işte ne biliym :))9

bugünde yaptım ovulasyon testini yine 2 kopkoyu çizgi çıktı hatta bugünki dünden dahada koyu bugünde deniycez bakalım..hakkımda hayırlısı
bende sana yazıcaktım dünden beri görmedim seni :))sende su ovulasyon testini bir denesene cnm bakarsın tutturursun :))sonra dolsun göbişler :))):KK49::KK49::KK49:

Kızlarr ben haftasonu test yaptım yine tek çizgi çok üzüldüm yine.:KK43:(ama geçenlerde akıntı oldu demiştim demekki pko dan dolayı tam hasta olamadım hastalanmış saydım kendimi ve dün Allah'ın izniyle soğan suyu kürüne başladım inşallah gelecek aya hamile olduğum haberini sizlerle paylaşırım inşallah bu güzel duyguyu ben de yaşarım bebeğimin olmasını çok istiyorum.soğan suyu şu anda sancı falan yapmadı akıntı da olmadı ilk günde hemen sancı akıntı oldu mu sizde soğan suyu yapan arkadaşlar bana bilgi verebilir misiniz?

canım benimde ilk kullandıgım günler hiç akıntım olmadı hatta ben işe yaramadıgını flnda düşünüyorum..çünkü hiç belirtim olmadı..inşallah senin en iyi şekilde temizlenip göbişine meleğin konuvericek canım benim :))

sağol bitanem çok teşekkür ederim..aslında gayretim var ama olucak ihtimalini biraz daha zayıf düşünüyorum :)))zaten olsada nasıl olcak bilmiyorum ben cuma fln ilaçlarımı almış olucam tüp bebek için eger tutarsa ilaçlarda elimde kalıcak..gerci inşallah tutar elbet bir çaresini bulurum ilaçlar içinde işte ne biliym :))9

bugünde yaptım ovulasyon testini yine 2 kopkoyu çizgi çıktı hatta bugünki dünden dahada koyu bugünde deniycez bakalım..hakkımda hayırlısı
bende sana yazıcaktım dünden beri görmedim seni :))sende su ovulasyon testini bir denesene cnm bakarsın tutturursun :))sonra dolsun göbişler :))):KK49::KK49::KK49:

canım benimde ilk kullandıgım günler hiç akıntım olmadı hatta ben işe yaramadıgını flnda düşünüyorum..çünkü hiç belirtim olmadı..inşallah senin en iyi şekilde temizlenip göbişine meleğin konuvericek canım benim :))

olsun tatlım ya her şeyin hayırlısı sen gene her yolu dene bir şekilde olacak önemli olan o :107: vallahi ben de bu ay kürü tamamen bitirince ovulasyon testi denemeyi düşünüyorum, bir yandan incir kemiriyorum bakalım hayırlısı :21: dolsun göbeklerimiz şekerim ya o kadar istiyorum ki soğan suyu bile bal gibi geliyor artık :109:

Son düzenleme:
Kızlarr ben haftasonu test yaptım yine tek çizgi çok üzüldüm yine.:KK43:(ama geçenlerde akıntı oldu demiştim demekki pko dan dolayı tam hasta olamadım hastalanmış saydım kendimi ve dün Allah'ın izniyle soğan suyu kürüne başladım inşallah gelecek aya hamile olduğum haberini sizlerle paylaşırım inşallah bu güzel duyguyu ben de yaşarım bebeğimin olmasını çok istiyorum.soğan suyu şu anda sancı falan yapmadı akıntı da olmadı ilk günde hemen sancı akıntı oldu mu sizde soğan suyu yapan arkadaşlar bana bilgi verebilir misiniz?

ya tek çizgiler insanın içini burkuyor biraz gerçekten ama sen hiç sıkma canını :101: benim ilk günlerde çok bir şey olmadı 6.-7. günde çoook hafif bir akıntı oldu sadece o kadar bazılarında oluyor ama bünyeden bünyeye değişiyor demekki :KK31: inşallah hepimiz yaşayacağız o güzel duyguyu inşallah :KK16:

kızlar merhaba ben yeni katıldım foruma, hazirandan beri hamile kalmaya çalışıyorum olmadı , doktora gidiyodum tabi bu arada, polip çıktı rahimde geçen pazartesi aldılar polip i, ama benim eşimde de sperm azlığı çıktı 12 milyonmuş, o keçiboynuzu kürü uyguluyor ben de soğan kürüne başlıcam burda okuduklarımda sonra ümitlendim inşallah hamile kalırız en kısa zamanda..

ya bende o kadar çok akıntı oluyoki hangisi ne akıntısı artık ayırt edemyorum karıştı iice yumurta çatlıyomu ne zaman çatlıyo bu ay anlamadım kızdım bıraktım herşeyi kendime küsüm yani :63: kısmet artık bide inciri denerim..

olsun tatlım ya her şeyin hayırlısı sen gene her yolu dene bir şekilde olacak önemli olan o :107: vallahi ben de bu ay kürü tamamen bitirince ovulasyon testi denemeyi düşünüyorum, bir yandan incir kemiriyorum bakalım hayırlısı :21: dolsun göbeklerimiz şekerim ya o kadar istiyorum ki soğan suyu bile bal gibi geliyor artık :109:

Ahh canım sen beni güldürdün allahta seni güldürsün..sogan bal gibi geliyor demişsin :))bence ovulasyon testini dene canım ben gitti gidiyordan aldım kargo ücretide yok çok uygun..

kızlar merhaba ben yeni katıldım foruma, hazirandan beri hamile kalmaya çalışıyorum olmadı , doktora gidiyodum tabi bu arada, polip çıktı rahimde geçen pazartesi aldılar polip i, ama benim eşimde de sperm azlığı çıktı 12 milyonmuş, o keçiboynuzu kürü uyguluyor ben de soğan kürüne başlıcam burda okuduklarımda sonra ümitlendim inşallah hamile kalırız en kısa zamanda..

inşallah canım benim..inşallah hepimizin göbişleri dolucaktır burada :))

ya bende o kadar çok akıntı oluyoki hangisi ne akıntısı artık ayırt edemyorum karıştı iice yumurta çatlıyomu ne zaman çatlıyo bu ay anlamadım kızdım bıraktım herşeyi kendime küsüm yani :63: kısmet artık bide inciri denerim..

canım moralinin bozuk olmasını çok çok iyi anlıyorum inan..ne zaman ne oluyor anlamıyorum demişsin istersen ovulasyon testi al onla takip etmeye calış gercekten işe yaradıgını düşünüyorum..en azından takip acısından iyi olur senin için...

ya ben ilk negatif çıktığında nasıl ağlamıştım kaç gün kendime gelemedim ama moralin ne kadar önemli olduğunu anlayınca topladım gücümü :KK15: denemeye devam dedim, kısmet işte şekerim yapacak bir şey yok hiç küsme kendine soğanı da yap inciri de dene bir şekilde olacak elbet hiç üzme kendini :KK16:

Ahh canım sen beni güldürdün allahta seni güldürsün..sogan bal gibi geliyor demişsin :))bence ovulasyon testini dene canım ben gitti gidiyordan aldım kargo ücretide yok çok uygun..

öyle gerçekten canım ya, yeterki bebeğim gelsin ben hergün içerim soğan suyunu hiç dert değil :116: ya ben kargo beklemeye bile sabredemem sanırım bulduğum yerden alırım bilemiyorumki, acaba bu sabırsızlığımıda mı törpülemem lazım ne yapmam lazım bilmiyorum :KK52:

aynen bende o kadar sabırsızım ki , her ay boş geçince ağlamaktan helak oluyorum eşim de buna çok üzülüyor ,bide diyorlar ki stres yaparsan hiç olmaz hamile kalamazsın e nasıl engellicez stresi,ben her ay beklemekten umutlanmaktan kendimi alamıyorum?

ovulasyon tesi almayı düşündümde bu sefer şeytanın işi yok aklımdan şöyle geçiyo alırım takip ederim sevinirim gene tutmazsa ?? zaten garip bi şekilde sancım var bu ara adetime 3 gün var diyorum keşke hamile olsam keşkeee :KK59:

ben 4 ay uyguladım bu sogan kürünü ama bende işe yaramadı dıye dusunuyorum ınsallah sızde işe yarar...:KK43:

Aminnn inşallah.bugün biraz karnımda kasılma oldu gibi biraz da midem bulanıyor gibi soğan suyu mu acaba bunlara neden oluyor anlamadım bu arada ovulasyon testinin fiyatı ve nasıl uygulandığını da yazabilir misin karakedicim:)))

ya tek çizgiler insanın içini burkuyor biraz gerçekten ama sen hiç sıkma canını :101: benim ilk günlerde çok bir şey olmadı 6.-7. günde çoook hafif bir akıntı oldu sadece o kadar bazılarında oluyor ama bünyeden bünyeye değişiyor demekki :KK31: inşallah hepimiz yaşayacağız o güzel duyguyu inşallah :KK16:

Merhaba hip:))tek çizgi görmekten inanki çok sıkıldım benim de arada umudum kırılıyor ama sonra tekrar bir umut yeşeriyor içimde inşallah olacak diyorum.

cnm mrb bende de polip var demişti doktor..histereskopi ile aldırdım sen de mi histereskopi ile aldırdın?ben de bu ay suğan kürü uyguluyorum.inşallah herkes adet gününün sırasına göre hamile haberlerini yazarız ..amin amin

mrb esmer ben suğan suyunu ilk içtiğim bardaktan tam yarım saat sonra azdan çok akıntım oldu..ondan sonraki içtiklerim de hiç akıntım olmadı.. bugün 10. günüm .5 günüm kaldı kürün bitmesine inşallah bu ay hamile kalırız.bu arada ,arada karnım da sancılar oluyor . iğne batması şeklinde ..

evet ben bunu ilk de de 2. de de çok sıkılmıştım bu sorulardan haklısın cnm takmamak elde değil hele bide günün geçince saçmalıyoruz.... cnm inan hep diyorum hep dua ediyorum..allahıma inanıyorum tez zamanda sizlerde buraya yazıcaksınız buna inanıyorum olucak cnm stress yok evet günde 4.5 tane kaynatmadan yedim birkerede havuçla kaynatıp son günlere yakın yani yumurtladıktan sonraki sanırım buda çatlamasına yardımcı oldu cnm::))

ne güzel cnm ya gebe kaldın ..inşallah darısı başımıza.. inşallah bir gün ben de güzel sonuç yazarım buraya ..bende kür bitince kuru incir yiyeceğim hayırlısı bakayım ..

Merhaba hip:))tek çizgi görmekten inanki çok sıkıldım benim de arada umudum kırılıyor ama sonra tekrar bir umut yeşeriyor içimde inşallah olacak diyorum.

her ay bu döngüyü yaşıyorum ben de bi üzülüyorum sonra umutlanıyorum artık düşünmemeye karar verdim ama tabi ne kadar becerebiliyorsam işte :)

aynen bende o kadar sabırsızım ki , her ay boş geçince ağlamaktan helak oluyorum eşim de buna çok üzülüyor ,bide diyorlar ki stres yaparsan hiç olmaz hamile kalamazsın e nasıl engellicez stresi,ben her ay beklemekten umutlanmaktan kendimi alamıyorum?

hepimiz aynıyız canım hiç merak etme :114: böyle bi umutlu bi durgun sersem gibi dolaşıyorum :KK53:

canım inciri eger sogan yapıyorsan sdece kuru olarak tüket ama sogan bittiyse inciri kaynatıp öle iç canım..25 gün yapıyorsun inciri..15-16 tane inciri 1 litre suda kaynatıyorsun çıkan suyu soguk 2 yada 3 e bölerek yemeklerden 15-20 dk önce iciyorsun canım benim..inşallah şifa buluruz canım...

agrıda sogandandır cnm içini temizlediği için ondan agrı yapıyor bende içerken benimde agrım oluyordu

tamam cnm ben o zaman kuru olarak tüketeyim önümüzdeki ay yine soğan kürü yapayım inş. mevla şifa gönderir soğanda sebep olur.

kızlar ben 10 gündür soğan kürü uyguluyorum. (ama günde 2 değil 1 bardak içebiliyorum.)bugün adetimin 23.günü doktor 3 cmlik 3 tane anekoik kistim oluştuğunu söyledi.kasıklarımda da soğan suyuna başladığımdan beri ağrı var. 5 günüm kalmıştı kürün bitmesine sizce bu 5 günüde tamamlayım mı? yoksa artık içmeyim mi? başına böyle bişey gelen oldu mu?

Son düzenleme:
X