Popüler Konu Soğan kürü kullanıp hamile kalan var mı?

genelde burda hiç kimse olmuyo bu konu üzerine mi ilgi yok acaba kızlar nerdesiniz varsa başka üzerinde durduğunuz bi konu bende oraya geliyim ya:hulya:

bu konuyu iyice bi pratik ettik zaten bende sıkıldım arkadaşlar nerdesiniz ya kendinol canım ya boshayallersmilebaşka konu bulalım

kızlar ilk firemi verdim.
bu akşam soğancığımı unutmuşum :çok üzgünüm:
şimdi yapsam olur mu. yine karnım acıktı çünküüüüü :a015:

GIYMATLIM sevdamın dediği gibide içi beyaz olanı kullanacaksın kabuğunu soyacaksın gıymatlım verdiğim linke tıklayıp videoyu izlermisin? ya sevdam ben soğanı 5 dakika kaynattıktan sonra genelde tencerede ılıdıktan sonra süzüyorum doğrumu yanlışmı?

bende öyle yapıyorum kendinol.iyice özünü bıraksın diye soğanlar ile birlikte ılıklaştırıp öyle süzüyorum...

kendinol senin daha öncedende saraçoğluna sormuşluğun var tatlım ya eğer bi sakıncası yoksa rica etsem sen sorabilir misin?öyle bi imkan yoksa ben yine içim rahat wtsin diye yapacam zaten canım soğan kürünü.ayrıca ben senin yaşını merak ettim yaşın kaçtı?kaydirigubbakcemile3

http://www.saracoglu.at/bolum.php?name=iletisim
canım anca gelebildim saraçoğluna sen sorarsan daha iyi olur verdiğim linke gir üye ol iletişimden sorunu sor,üye olmadanda sorabilirsin.

Son düzenleme:
evet saraçoğlundan cevap geldi...soğan kürünü tek başına kullanacakmışım...hayıtı bırakıyorum o zaman

bende öyle yapıyorum kendinol.iyice özünü bıraksın diye soğanlar ile birlikte ılıklaştırıp öyle süzüyorum...

mugababy 91.sayfaya da bak sana yazdım.

sevdam canım bugün benim 6.günüm olacak.
sanırım görmedin dün akşam içmedim kürü bugünde ne yapacağımı bilemiyorum mantar oldum ben:KK43: doktora çıktım ilaç fitil verdi eşimle olmamı yasakladı iyide soğan kürünü yapınca eşimle olmazsam çocuk ol maz ki:KK43: soğan kürünede alışmıştım şimdi bırakayım mı yine kararsızım ben ya:KK43:

günler geçmiyor, soğan kürü bitmiyor, daha 9. günüm, bitecekte, adet olacamda...., ovulasyonu bekleyecemde..., sonra tekrar adet tarihimi bekleyecemde....:KK43:(
çok sabırsız ve umutsuzum, sabahtan akşama kadar bunları okumaktan gözlerim bozulacak artık

valla ben bırakma derim...ama sen yinede saraçoğluna bir sorsana tatllım...hemen cevap veriyo nasıl olsa

duruşah canım ama dün akşam içmedim gecede içmedim birgünden birşey olmaz demi? dün sadece akşam içmedim öğlende içtim:KK43: devam edeyim o zaman sağol:) saraçoğluna daha önceki sorumda gelen cvba yanıt verdim olmadı demek,gene sitesinden sorayım ben:KK43: tekrardan yazacam uf yaa:KK43:

günler geçmiyor, soğan kürü bitmiyor, daha 9. günüm, bitecekte, adet olacamda...., ovulasyonu bekleyecemde..., sonra tekrar adet tarihimi bekleyecemde....:KK43:(
çok sabırsız ve umutsuzum, sabahtan akşama kadar bunları okumaktan gözlerim bozulacak artık

DRGSK cnm bu kadar karamsar olma , ne bitmemişki oda bitmesin sayılı günler çabuk geçer. bende senin gibi oku araştır bitiremiyordum. ama sonunda soğana karar verdim birde soğan kürünü içine sinerek iç ,o bak bende mantar oldum.kürü bırakayımmı diye kaygıdaydım ama sanırım kürü bırakmıyacam.

mantar olduğum için doktora çıktım doktor ilaç fitil verdi eşimle olmamı yasakladı ama ben küre alıştım bırakamıyorum. bakalım yinede hayırlısı bu ay olmazsa diğer adetimden sonra başlarım:KK43:

canim bence soganida kocanida birakma. Sogan kurunu 15 gune tamamla. Mantar icinde doktorun verdigi ilaclar yerine bence git eczaneden bi tane fungan tb al tek dozluk ilac, bir tane iciyorsun geciyor mantarin, kasintin, sizin. Bir gunde gecer mantarin ve soganina calismalarina ara vermeden mantari halletmis olursun. Kadin dogum uzmani degilim ama bende doktorum hastalar cok memnun o ilactan tavse ederim

ah canım yazını görmemişim şimdi gördüm çok sağol tatlım ama dün birtek akşam içmedim birşey olmaz demi:KK43:

X