Popüler Konu Soğan kürü kullanıp hamile kalan var mı?

DRGSK canım ne doktorusun? maşaallah tebrik ederim:)

SURMENER SENDE HOŞGELDİN ARAMIZA CANIM

DRGSK, SURMANER,mugebaby,duruşah,kahvekolik,gamze GIYMATLIM ronya FORUMA GİRDİKÇE BURAYA YAZMAYI İHMAL ETMEYELİM OLURMU?
Pratisyenim canim aile hekimligi yapiyorum, o yuzden rahatim gun boyu buralardayim. Sindi bir akrabaya gidecez yemege, donunce yazarim yine. Optum hepinizi
kaydirigubbakcemile3

kızlar soğan suyu son 4 gün kaldı
arkadaşlar kürdenmi bilmiyom ama
ben soğun suyunu içerken yumrutladım kaydirigubbakcemile3

ohhh yüzmüş yüzmüş kuyruğuna gelmişsin...darısı bizlere artıkturkbayragi

canişkom senin 10 gün değilmi çabuk biter
durucum bende bundan sonra yaparsam hep 10 gün yapcam demi
ayyy ben bu soğan suyunun tadına bayıldımm :dance:
gızzz yoksam ben farklı soğanlamı yapıyomm :uhm:

canişkom senin 10 gün değilmi çabuk biter
durucum bende bundan sonra yaparsam hep 10 gün yapcam demi
ayyy ben bu soğan suyunun tadına bayıldımm :dance:
gızzz yoksam ben farklı soğanlamı yapıyomm :uhm:
yok yok bende seviyorum...benim daha 8 günüm var...yok bende 15 günlük kür yapıyorum...diğerinin üzerinden çok geçti...şimdi bundan sonrakini 10 günlük yapıcam şekerim...

ya kızlar ne olur sizde bişey söyleyin benim yarın klomene başlamam gerek kendimce:)en düşük dozda kullanmak istiyorum sadece klomeni reçetesiz alamaz mıyım yaeyvahedigeldismile

ya kızlar ne olur sizde bişey söyleyin benim yarın klomene başlamam gerek kendimce:)en düşük dozda kullanmak istiyorum sadece klomeni reçetesiz alamaz mıyım yaeyvahedigeldismile

canım sakın sakın alma
bak kolmen kist yapıyor
doktor kontrolünde kullanılan bir ilaç

canım en düşük dozda sizce eczane verir değil mi

ayyy çok kızıyorum sakın
bak kist olursa aylarca o kistin erimesi için doğum kontrol hapı kullancan
ama çok ısrar ediyorsun kullanmakta
soruna cevap vereyim eczane reçetesiz veriyor

canım benim ya çok teşekkür ederim kist olacağını snamıyorum bi kere olmuştu bir ay d.kontrol hapı kullandım geçmişti bi ay denicem ki bende cahil cesaretide yoktur ama bıktım dr git gel böyle olsun bu ay diyorum

mugababy canım kendince kullanma sen sadece soğan kürünü kullansana neden klomene gerek duyuyorsun ki? ben klomeni bir kere kullanmıştım çok önceden doktor vermişti çatlatma iğnesi vuruldum o doktorum eşimden hiç bir test almadan hiç bir test istemeden çatlatma iğnesi vurdu bana aklıma geldikçe sinir oluyorum.

mugababy canım kendince kullanma sen sadece soğan kürünü kullansana neden klomene gerek duyuyorsun ki? ben klomeni bir kere kullanmıştım çok önceden doktor vermişti çatlatma iğnesi vuruldum o doktorum eşimden hiç bir test almadan hiç bir test istemeden çatlatma iğnesi vurdu bana aklıma geldikçe sinir oluyorum.

slm kızlar
ben de de gecen ay klomen sonrası 4.5 cm kıst oldu
doktor dkh kullan dedı
bende sınır oluom dkh kullannmaya bana daha kotu etkı yapıo
ıcmedım sogan suyuna basladım adetım bıtınce
bugun 4. gunum daha hayırlısıyla ınsallah kıstım gıder

ne sormak ıcın maıl atmıstın canım ...

sen sogan kurumu yapıyorsun suan
senın durumun nedır

evet canım soğan kürüne başladım ama mantar oldum mantar için sormuştum acaba küre yine devam edeyim mi diye sende aramıza hoşgeldin geçmiş olsun soğan kürüne bence başla inş kistlerin gider.

duruşah inş gelir cnm, bugün 2. kürümüde akşam yatarken yapıcam

saraçoğlundan cvp gelene kadar:KK43:kürü bırakmıyacağım guclubacismile

evet canım soğan kürüne başladım ama mantar oldum mantar için sormuştum acaba küre yine devam edeyim mi diye sende aramıza hoşgeldin geçmiş olsun soğan kürüne bence başla inş kistlerin gider.

duruşah inş gelir cnm, bugün 2. kürümüde akşam yatarken yapıcam

saraçoğlundan cvp gelene kadar:KK43:kürü bırakmıyacağım guclubacismile
daha bende yapmadım...ne zaman yapacamda soğuyacak offff

X