Popüler Konu Soğan kürü kullanıp hamile kalan var mı?

öğlen demiştim ya sana kist yok minik folüküller var sol yumurtalığımdamafoldumben

canım anladım bakalım ne diyecek iletişimden sordun demi? kendi adresinide yazdınmı ? cvp meiline gelecek,inş tez zamanda gelir cvplarımız.

mugababy cnm eşine kür yapıyormusun sen?

vallahi sorunuzu yazın kutucuğuna yazdım yolladım mesjınız gönderilmiştir dedi kendinol.benim eşimin sperm sayısı sınırın üstünde maşallah yapmıyorum ama her ihtimale karşı bi ara arı poleni içtim içirdim eşime sonra sıkıldım bıraktım ya:KK43:

ya tatlım diyorum ya cevap gelmiyo çıkıp gelince bi bakıyorum cevap gelmiş:)))ya biliyorum aslında yedi gün sonra ama ben erken başlamak istiyorum soğancımla bi bütün olcam erkenden iğğğğ nasıl içicem bilmiyorm dün içtim bi bardak denedim fena değil ama ben çabuk sıkılıyorum herşeyden ya bıkmasam iyidir adetten beş gün sonra yumurtalar gelişmeye başlıyor ya belki faydası olur diye erken başlicam canım

canım içine nasıl siniyorsa öyle yap . bak içine sinerek iç iğğğ deme olurmu,
Bismillahirrahmanirrahim YA ŞAFİ:ALLAH'IN ŞİFA VEREN İSMİ, ALLAH'tan hayırlı sağlıklı evlat iste ve severek iç,

ama büyük ihtimal foluküllerede iyi gelir herhalde zaten son gittiğimde dr yumurtalıkda fazla yağlanma yok falan dedi aşırı değil pko bilmiyorum neden bebek olmuyo

vallahi sorunuzu yazın kutucuğuna yazdım yolladım mesjınız gönderilmiştir dedi kendinol.benim eşimin sperm sayısı sınırın üstünde maşallah yapmıyorum ama her ihtimale karşı bi ara arı poleni içtim içirdim eşime sonra sıkıldım bıraktım ya:KK43:

MAŞAALLAH YA ne güzel cnm arı poleni spermlere iyimi geliyormuş?

canım içine nasıl siniyorsa öyle yap . bak içine sinerek iç iğğğ deme olurmu,
Bismillahirrahmanirrahim YA ŞAFİ:ALLAH'IN ŞİFA VEREN İSMİ, ALLAH'tan hayırlı sağlıklı evlat iste ve severek iç,

evet canım zaten dün bile deneme yaparken Allahım şifamı ver diyerek içtim şuan tokum ya ondan iğğ dedim dediğin çok doğru allah kabul etsin dualarımıızı

MAŞAALLAH YA ne güzel cnm arı poleni spermlere iyimi geliyormuş?

normalde kadınların yumurtalarına iyi geliyor muş ama erkekler içinde çok faydalı olduğunu duydum içeriğinde e vitamini falan vardı kapsül şeklinde içtik biz süper bi ilaçtı aktardan almıştım e vitamini biliyorsun iyi geliyo erkeklere tatlım

ama büyük ihtimal foluküllerede iyi gelir herhalde zaten son gittiğimde dr yumurtalıkda fazla yağlanma yok falan dedi aşırı değil pko bilmiyorum neden bebek olmuyo

CANIM DEMEK ZAMANINA VAR DAHA BAK BENİMDE OLMUYOR.
NEDEN OLMUYOR DİYE KENDİMİZE ÇOK SORUYORUZ AMA SORMAMIZ LAZIM BENDE BAZEN DİYORUM NEDEN OLMUYOR diye. AMA İNAN ŞİMDİ OLMUYORSA VARDIR BİR HİKMETİ LORKE NEREYE GİTTİN SANA YAZDIĞIM MESAj 97. SAYFADA KALDI:KK43:

mugababy bi senle ben yazıyoruz demi canm?

normalde kadınların yumurtalarına iyi geliyor muş ama erkekler içinde çok faydalı olduğunu duydum içeriğinde e vitamini falan vardı kapsül şeklinde içtik biz süper bi ilaçtı aktardan almıştım e vitamini biliyorsun iyi geliyo erkeklere tatlım

ya daha önce forumda bal polen adaçayı yağı ile ilgili yazılar okudum sanırım gene yapanlar oluyor, ama bana soğan daha mantıklı geldi:=) cnm ben şimdi soğanımı içmeye gidiyorum tabi soğanım soğuduysa:=)eşimin kürünüde hazırlıyıp geliyorum forumdayım gelince yazarım tatlım.

canım geldim soğancığım ılınmış elh içtim :)
benim 3 sene 3 ay kadar oldu 4.seneme girdim:KK43:

:eek:a.s.:1hug:

canım geldim soğancığım ılınmış elh içtim :)
benim 3 sene 3 ay kadar oldu 4.seneme girdim:KK43:

:eek:a.s.:1hug:

anladım canım okumuştum aslında unutmuşum üç sene üç ay:)ay bende gircem altı ay sonra ve bebeksiz millet doğuruyo çatır çatır.ayrıca soğancını içmişin şifa olsun yarasın güzellikkaydirigubbakcemile3

X