Popüler Konu Soğan kürü kullanıp hamile kalan var mı?

umudumuz hep var olsun canım. dediğin gibi bu heyecanlar bile güzel. evet doğum yapan kadın maddi manevi 5 kat daha güçlenirmiş diye okumuştum ben de. hakikaten güzel duygudur. biz inanalım, dua edelim. Allah nasip edecek inşaAllah ben inanıyorum. :KK16:
canım sen ne zamandır bekliyorsun ve kaç yıllık evlisin?

Canim inş Allah'in izni ile hamile olursak Rabbim bizlere normal doğum versin inş. Normal doğum gibisi yok. Evliligimiz 7.yila girdi. hic korunmadik . esimle çok istiyoruz. Şayet olmaz ise tüp bebek merkezine gideceğiz .

inş Rabbim emanetini gönderirde gitmeye gerek kalmaz gitmek istemiyorum tedavi zordur. Bizim bi akrabamiz benden daha önce evlenmişti hamile kaldi miyon varmis düşük yaptı. 3 kezmi 4 kezmi asilama olmuş 3 kez de tüp bebek ama olmadi. Allah onada güç kuvvet versin inş. Soğan kurunu onada söylemek istiyorum. İki kez aradim ama cikmadi.

Can Sen ne kadarlik evlisin ve ne zamandır bekliyorsun?

inş canım hepimize nasip eder.ben 1 sene 10 aylık evliyiz canım temmuzda düşük yaptım.incir kürünü pkolulara pek tavsiye etmiyolar ondan dolayı korkuyorum soğana devam etcem daha

Cnm öyle yap vesdenizde sogan kurunu kullan daha demis.ya bende pko yoktur dur demi olsa doktor ultrason dan kasiklarima bakarken söylerdi demi? Umudumuzu yitirmeyelim.
Umutla Rabbimin emanetlerini bekliyelim. Rabbim Ol derse oda oluverir.

neden kimse bana cevap vermiyor :KK43: moralim çok bozuk kızlar yardım edin pkolu olupda hamile olamazsam ne yaparım :KK43:

Cnm rabbim herşeyin dermaninida vermiş umutsuzluğa dusmemelisin. Soğan kuru pko lulara çok iyi diye biliyorum sen soğan kuru yapiyormusun? yapabilirsin.soğan kuru şifa olur inş.

Cnm rabbim herşeyin dermaninida vermiş umutsuzluğa dusmemelisin. Soğan kuru pko lulara çok iyi diye biliyorum sen soğan kuru yapiyormusun? yapabilirsin.soğan kuru şifa olur inş.

evet canım bugün 9.gün uzun süre buradan sizin yazışmalarınız takip ettim ve başladım doktora gittim yumurtan 12mm olmuş dedi gecen ay 21inde adet olmustum.bu ay adet değil hamile olmak istiyorum :KK43: rabbim isteyen herkese versin..

neden kimse bana cevap vermiyor :KK43: moralim çok bozuk kızlar yardım edin pkolu olupda hamile olamazsam ne yaparım :KK43:

canım bendede bildim bilebi pko var hep tedavi oldum ama geçmedi.ilk denememizde pkolu olmamı rahmen hamile kaldım ama düşük yaptım.kesinlikle soğan kürü denemelisin 1 ayda benim herşeyim düzeldi canım

Kizlar bugun benim dogum gunum Rabbimden tek dilegim omur verirse eger bir sonraki yasima saglikli bebegimle girmek insallah.

aynen canım umutla yola devam sende sıkma canını kış kış kış inş Allahım duycak dualarımızı ve kucağımızı bebişlerimizle doldurcak :KK49:

Cnm Rabbim bizi duyuyor. Bize sah damarimizdan bile yakin. Duam kabul olmadi dememek lazim daha evla bir surette verilecek inş. Her duaya cvp var cvp vermek ayridir. Kabul etmekte Cenab-i hak'kin hikmetine tabidir.

canım bendede bildim bilebi pko var hep tedavi oldum ama geçmedi.ilk denememizde pkolu olmamı rahmen hamile kaldım ama düşük yaptım.kesinlikle soğan kürü denemelisin 1 ayda benim herşeyim düzeldi canım

benimde bugün soğan küründe 9.günüm inşallah hepimize faydası olur soğan kürünün. inşallah güzel haberleri buradada veririz .

Merhaba arkadaşlar,
Bende bugün soğan kürüne başladım. İbrahim saraçoğlunun kendi sitesinden okuyarak hareket ettim, bugün reglimin 7. Günü ve 1,5 bardak klorsuz suyu kaynattım, içine soyulmuş bir soğanı dörde bölersek attım. Ağzı kapalı olarak 5 dk daha kaynattım. Sonra ılıması için bekledim ve içtim. Acaba ılıtırken kapağının açık yada kapalı olması farkediyormu, siz nasıl yaptınız?

ben soguturken acik biraktim cunku soganin fazla beklememesi gerekiyormus sanirim acikken daha cabuk iliniyor ins sifa olur canim

evet canım bugün 9.gün uzun süre buradan sizin yazışmalarınız takip ettim ve başladım doktora gittim yumurtan 12mm olmuş dedi gecen ay 21inde adet olmustum.bu ay adet değil hamile olmak istiyorum :KK43: rabbim isteyen herkese versin..

Amin cnm ne kadarlik evliydin. Pko rahatsız liginada şifa olmuştur inş cnm bu kur ile çok hamile kalanlar var. Tabi bu bir sebep asil veren Allah. Biz sebepleri yapip sonucu Allah'tan bekleyelim. Bak ne güzel dokuzuncu gununmus az kalmis bitmesine. İnş olur.

Amin cnm ne kadarlik evliydin. Pko rahatsız liginada şifa olmuştur inş cnm bu kur ile çok hamile kalanlar var. Tabi bu bir sebep asil veren Allah. Biz sebepleri yapip sonucu Allah'tan bekleyelim. Bak ne güzel dokuzuncu gununmus az kalmis bitmesine. İnş olur.

aslında uzun değil 8 aylık evliyim. gecen ay korunmayı bıraktım. denedik olmayınca doktora gidip baktırmak istedi m pko oldugumu ögrendim.öyle işte canım

X