Popüler Konu Soğan kürü kullanıp hamile kalan var mı?

Bende pkosluyum ...aynı zamanda çift rahimliyim :KK43::KK43: yani sizden daha kötü durumda olanlarda var :KK66: işin şakası bir tarafa 2yıl5aylık evliyim ve yaklaşık 2yıldır korunmuyorum olmadı bebeğim ...
Bende 2gündür başladım soğan kürüne ...Rabbim isteyen herkese hayırlı sağlıklı şekilde versin ...
Soğan kürü inşallah etki eder ...

Hoşgeldiniz şifa olsun inş. Umidinizi yitirmeyin bizde 7 yillik evliyiz ve bebeğimiz olmadi. İnş hepimizin hayirli saglikli salih evlatlari olur. Kurune devam et inş

bu konuyu bayadır takip ediyordum.ve burdaki yazılanlardan ümitlenip bende yaptım 15 gün soğan kürünü.ancak adet olmadım ve kan testi negatif çıktı.doktorum tarlusal verdi.kullandım ama yine bişi yok.bende de polikistik var.ama soğanın işe yaradığını düşünüyorum,çünkü dr verdiği glifor ilacını içmedim.ama dr içtim dedim,çünkü soğan suyu desem farklı cevap verebilirdi.ama bana dediki bak gliforun etkisi belli olmuş,yumurtaların olgunlaşmış dedi.yıllardır bu hastalık var bende.ben devam edecem soğan suyuna sizde bırakmayın bana kalırsa.üstelik ben soğan suyunu uygulamadan incir ve havuç kürünü geçen sene yapmıştım ve o ay hamile kalmıştım ama 4.5 aylıkken su kesesinin erken yırtılması sonucunda kalbi atan oğlumu kürtaj ile dinlemeden beni aldılar..ama rabbime çok şükür bana yeniden bir bebek verecek ben inanıyorum.inşalah hepimize verir.geişmelerden haberdar ederim.:)

Hoşgeldiniz soğan kuru ne guzel bir nimet şifa olmuş inş bebeginizde olur bugun bende kurumu 15 e tamamladim. Allah'in izni ile aksama bitiyor. yarinda nasipse incir ve havuç kurune başlamak istiyorum ya ben okudum incir kuru yumurtalari cogaltiyor ya baski yapip catlamiyormus ama beraberinde havucu kullanirsam havuç yumurtalari çatlatıyor muş oylemi?Siz nasil yaptiniz ? ve ne kadar uyguladiniz ? yazarsaniz sevinirim.

Ne güzel ümit dolu konusmussunuz inş Rabbim hayirli bir bebek nasip eder size ve bizlere. Unutmayinki herşeyde bir hayir vardır.

merhaba arkadaşlar ben soğan kürüne ilk defa ve yeni başladım
adetim bu ay saçmaladı resmen bi geldi bi gitti polikistik over hastasıyım 3 kez tüp bebek yaptım hiçbirinde tutmadı
şimdi doğal yollarla hem adetimi düzeltmek hemde eğer tüpleri açıyorsa bu kürü uygulamak istiyorum inşaallah
adetimin 8. günündeyim bugun başlıyorum doğru yapıyorumdur inş.:KK9:

Bende adetim bitince baslamistim.bugun 15. Günüm. Kurum aksama bitiyor elh.Ne kadarlik evliydiniz şayet bizimde olmaz ise tüp bebek merkezine basvuracagiz. İnş hayirlisi ile olurda gitmeyiz. Tüp bebek tedavisi ne kadar zormu cnm.

mrb canım internetten mi sipariş ediyorsunuz ?
bu arada doğum gününmüş :) Allah'ım inşallah miniğinizle birlikte güzel bir ömür nasip eder .. :KK1:

Tesekkurler canim amin insallah tek temennimiz.gittigidiyordan internetten siparis canim 30 test+5 gebelik testi kargo dahil 30 tlye aldim ben cok memnunum.

Hoşgeldiniz soğan kuru ne guzel bir nimet şifa olmuş inş bebeginizde olur bugun bende kurumu 15 e tamamladim. Allah'in izni ile aksama bitiyor. yarinda nasipse incir ve havuç kurune başlamak istiyorum ya ben okudum incir kuru yumurtalari cogaltiyor ya baski yapip catlamiyormus ama beraberinde havucu kullanirsam havuç yumurtalari çatlatıyor muş oylemi?Siz nasil yaptiniz ? ve ne kadar uyguladiniz ? yazarsaniz sevinirim.

Ne güzel ümit dolu konusmussunuz inş Rabbim hayirli bir bebek nasip eder size ve bizlere. Unutmayinki herşeyde bir hayir vardır.

Ben gecen senr soğanı uygulamadan incir ve havuç kürünü aynı ibrahim saraçoğlunun tv de söylediği gibi yaptım.ama 13–15 gün yapabıldim.insan usanıyor.ama iki yılın sonunda onu uyguladığım ay hamile kaldım.

ya kızlar bir şey sorcam benim bugün 12. günüm iştahım acaip açıldı ve çok uyukluyorum bir de her şeye ağlamak istiyorum kendime hakim olamıyorum bunlar normal mi yaa gebelik olabilir mi :44:

Merhaba canim labaquik marka gayet iyi gittigidiyor da uygun fiyatli yaninda gebelik testi olanlarida var tavsiye ederim

banada öyle demişti doktor..ovulasyon testini ne marka alıyorsunuz hiç bi bilgim yok benm bu konuda

bende labaguık marka alcam galıba arastırdım iyiyye benziyo bende ilk defa alıp kullancam ksmetse

merhaba hoşgeldinn aramıza...bende bu ay ilk defa başladım salı günü bitiyor..bende 8. gün başlamıştım sabah akşam içiyorum..şifa olur inşallah..
inşallah canım hoşbuldum
canım adetin bittikten en az 7 gün sonra başlamalısın.ben az önce okudum saraçoğlunun tarifini.bende bu ay olmazsa gebelik önümüzdeki ay uygulayacağım.yani adetin 4 gün sürdüyse 11. gün 5 gün sürdüyse 12. gün başlamalısın. ben böyle okudum
ayın 1nde başladı 3 gün sonra kesildi bugün 6. gün
Bende adetim bitince baslamistim.bugun 15. Günüm. Kurum aksama bitiyor elh.Ne kadarlik evliydiniz şayet bizimde olmaz ise tüp bebek merkezine basvuracagiz. İnş hayirlisi ile olurda gitmeyiz. Tüp bebek tedavisi ne kadar zormu cnm.
bu ay 7. yılımız bitiyo
evet hem maddi hem manevi biraz yıpratıcı
ben en son 4 yıl önce yaptırdım yeni fiyatları bilmiyorum canım inşallah lüzum kalmadan hamile kalırsın

aynen canım umutla yola devam sende sıkma canını kış kış kış inş Allahım duycak dualarımızı ve kucağımızı bebişlerimizle doldurcak :KK49:
inşaAllah canımm :KK16:
Canim inş Allah'in izni ile hamile olursak Rabbim bizlere normal doğum versin inş. Normal doğum gibisi yok. Evliligimiz 7.yila girdi. hic korunmadik . esimle çok istiyoruz. Şayet olmaz ise tüp bebek merkezine gideceğiz .

inş Rabbim emanetini gönderirde gitmeye gerek kalmaz gitmek istemiyorum tedavi zordur. Bizim bi akrabamiz benden daha önce evlenmişti hamile kaldi miyon varmis düşük yaptı. 3 kezmi 4 kezmi asilama olmuş 3 kez de tüp bebek ama olmadi. Allah onada güç kuvvet versin inş. Soğan kurunu onada söylemek istiyorum. İki kez aradim ama cikmadi.

Can Sen ne kadarlik evlisin ve ne zamandır bekliyorsun?

mehlikacığım , bu arada rumuzunu çok beğendim, isim olarak da çok güzel eğer adın buysa. kızım olursa düşünebilirim :KK9: canım Rabbim ne zaman ol derse o zaman olacak inşaAllah. biz Ona yalvarıp yakaralım. muhakkak bizi de müjdeleyecek :KK16:
canımcığım biz 4. yıla doğru yaklaşıyoruz. ben bir yıl doğum kontrol hapıyla korundum. pkolu olduğumu bilmiyordum. halbuki korunmak benim neyimeymiş dedim sonra :KK1: herneyse sonra bir de atandım gittim bir yıl da öyle ayrı kaldık.. ve yaklaşık 1,5 yıldır bekliyoruz bakalım. Rabbim aratmasın, kimseyi evlat hasretiyle yandırmasın :KK17: akrabana tavsiye edersen iyi olur çünkü soğan miyomlarda etkili canım :KK66: Allah onun da şifasını ve muradını versin inşaAllah.

Son düzenleme:
bende senn gibiydim baslarda hiç düşünmüyordum ama anladım ki ha deyince olmyormus :KK19: burda okuduğum kişilerde hep bişseyler var bende hiç biri yok :KK50: ne kasık agrısı ne akıntı ne de baska bi rahatsızlık anlam veremedim bende..
benm bölümümde ilahiyat.

Aynn canim bu ay istiyorum olsun demekle olmuyo malesef. Hayirlisiyla bitiririz okulu bebislerimizide kucagimiza aliriz insallaaahh

Son düzenleme:
kızlar eşine keçi boynuzu pekmezi kullanan varmı.ben sadece keçiboynuzunu kullansam işi yararmı

kızlar eşine keçi boynuzu pekmezi kullanan varmı.ben sadece keçiboynuzunu kullansam işi yararmı

buse keçiboynuzu pekmezi değil de kürünü kullandık. o daha etkili canım. bu ara üşeniyorum kaynatamıyorum ama ben de tekrar başlayacağım inşaAllah. pekmezi de iyidir tabii ama kürünü tavsiye ediyor hoca.

Ben bir defa yaptım(keçiboynuzu kürünü) ama eşim içmedi canım, okuduklarımdan anladığım kadarıyla mutlaka işe yarar, birkaç topikte bahsedilmiş... inşallah sen içirebilirsin...

Son düzenleme:
X