Popüler Konu Soğan kürü kullanıp hamile kalan var mı?

Kızlar 1. kürüm aksayarak da olsa bitti benim..kasıklarımda ağrı var özellikle sağ kasığımda,belim vs. kopacak gibi ağrıyor, akıntım da var. Bunlar inşallah hamilelik işaretidir, hastalık değil... çarşamba'ya kadar beklicem, inşallah güzel haberler vermek istiyorum.
Hayırlısı rabbimden...

Ben bir defa yaptım(keçiboynuzu kürünü) ama eşim içmedi canım, okuduklarımdan anladığım kadarıyla mutlaka işe yarar, birkaç topikte bahsedilmiş... inşallah sen içirebilirsin...

içmeyipte napçak ben hepsini deniyorum eşimde azcık gayret göstermesi lazım canım beni kırmaz hem yapar

Kızlar 1. kürüm aksayarak da olsa bitti benim..kasıklarımda ağrı var özellikle sağ kasığımda,belim vs. kopacak gibi ağrıyor, akıntım da var. Bunlar inşallah hamilelik işaretidir, hastalık değil... çarşamba'ya kadar beklicem, inşallah güzel haberler vermek istiyorum.
Hayırlısı rabbimden...

ayyyy canım hadi hayırlısı sabırsızlıkla bekliyoruz güzel haberlerini:KK49:

kızlar eşine keçi boynuzu pekmezi kullanan varmı.ben sadece keçiboynuzunu kullansam işi yararmı

Keci boynuzu kürünü ben de eşime uyguladım, 3 ay boyunca aksatmadan içirdim. Morfoloji ve sayı problemi var, çoğu insan işe yaradığını söylüyor ama biz de işe yaramadı. Sperm sayısı ve morfoloji daha çok düşmüştü, kür bitiminde. Sadece cinsel güçte daha fazla artış gözlemlemiştik, sonuç olarak. :KK50:

inşaAllah canımm :KK16:

mehlikacığım , bu arada rumuzunu çok beğendim, isim olarak da çok güzel eğer adın buysa. kızım olursa düşünebilirim :KK9: canım Rabbim ne zaman ol derse o zaman olacak inşaAllah. biz Ona yalvarıp yakaralım. muhakkak bizi de müjdeleyecek :KK16:
canımcığım biz 4. yıla doğru yaklaşıyoruz. ben bir yıl doğum kontrol hapıyla korundum. pkolu olduğumu bilmiyordum. halbuki korunmak benim neyimeymiş dedim sonra :KK1: herneyse sonra bir de atandım gittim bir yıl da öyle ayrı kaldık.. ve yaklaşık 1,5 yıldır bekliyoruz bakalım. Rabbim aratmasın, kimseyi evlat hasretiyle yandırmasın :KK17: akrabana tavsiye edersen iyi olur çünkü soğan miyomlarda etkili canım :KK66: Allah onun da şifasını ve muradını versin inşaAllah.

Vesdeniz cnm tesekkur ederim Mehlika ismi benimde hoşuma gidiyor. Amin cnm ya ozelden sana mesaj atacaktim atamiyorum moralim çok bozuk :KK43:

Birde birşey daha soracagim incir ve havuç kurunu şuan yapiyorum bugün basladim. Şayet bende gebelik varsa yavrruma birşey olmaz demi ?bu kur sanirim adetliyken yapiliyormus. Bu kurler beni çok yipratti sebep kurleri ne güzel yapiyorum soğan kurunu düzenli yapmaya calistim ve Allah'in izni ile on beşe tanamladim.afedersin ama esimle beraber olamiyoruz nasil bebeğimiz olsun.soğan kurunde yani bu ay düşünsene daha dortkez beraber olmusuz :KK43: moralim cok bozuk huzurum kacti. Yedi yillik evliyim arkadaslarimin çocukları var hep çocuk bebekten bahsediliyor o an öyle kotu oluyorum ki anlatamam. Buda benim imtihanim diyorum öyle teselli oluyorum . bu küre basladigimda biliyorsun bende biraz rahatsizlik oldu ara vermiştik şimdide esim rahatsız ve olmuyor çok üzülüyorum.

Vesdeniz cnm tesekkur ederim Mehlika ismi benimde hoşuma gidiyor. Amin cnm ya ozelden sana mesaj atacaktim atamiyorum moralim çok bozuk :KK43:

Birde birşey daha soracagim incir ve havuç kurunu şuan yapiyorum bugün basladim. Şayet bende gebelik varsa yavrruma birşey olmaz demi ?bu kur sanirim adetliyken yapiliyormus. Bu kurler beni çok yipratti sebep kurleri ne güzel yapiyorum soğan kurunu düzenli yapmaya calistim ve Allah'in izni ile on beşe tanamladim.afedersin ama esimle beraber olamiyoruz nasil bebeğimiz olsun.soğan kurunde yani bu ay düşünsene daha dortkez beraber olmusuz :KK43: moralim cok bozuk huzurum kacti. Yedi yillik evliyim arkadaslarimin çocukları var hep çocuk bebekten bahsediliyor o an öyle kotu oluyorum ki anlatamam. Buda benim imtihanim diyorum öyle teselli oluyorum . bu küre basladigimda biliyorsun bende biraz rahatsizlik oldu ara vermiştik şimdide esim rahatsız ve olmuyor çok üzülüyorum.

kuzuum ALAH ıma bol bol dua et birbirimiz için de dua edelim.ALLAH IM DAHA FAZLA BEKLETMEDEN NASİP ETSİN..SENİ ÇOK İYİ ANLIYORUM Kİ BEN DAHA YENİYİM YANİ AMA SENİ ÇOK İYİ ANLIYORUM VALA..CANIM BENİM BOL BOL DUA EDELİMM..

kuzuum ALAH ıma bol bol dua et birbirimiz için de dua edelim.ALLAH IM DAHA FAZLA BEKLETMEDEN NASİP ETSİN..SENİ ÇOK İYİ ANLIYORUM Kİ BEN DAHA YENİYİM YANİ AMA SENİ ÇOK İYİ ANLIYORUM VALA..CANIM BENİM BOL BOL DUA EDELİMM..

Evet cnm dua insani çok rahatlatiyor. Rabbim inş hayirlisini verir. Birde cnm bu forumdan bir kişinin yazisi beni çok etkiledi Allah o bayana 40 yasinda hamileliği nasip etmiş düşünsene 40 yasinda. Googleye İncir ve havuç kuru yazdim bu forumdan o bayanin yazisi cikti çok dua etmiş mesajları insani duygulandiriyor. Dediğim gibi çok dua etmiş. Dua dua dua.

inşaAllah canımm :KK16:

mehlikacığım , bu arada rumuzunu çok beğendim, isim olarak da çok güzel eğer adın buysa. kızım olursa düşünebilirim :KK9: canım Rabbim ne zaman ol derse o zaman olacak inşaAllah. biz Ona yalvarıp yakaralım. muhakkak bizi de müjdeleyecek :KK16:
canımcığım biz 4. yıla doğru yaklaşıyoruz. ben bir yıl doğum kontrol hapıyla korundum. pkolu olduğumu bilmiyordum. halbuki korunmak benim neyimeymiş dedim sonra :KK1: herneyse sonra bir de atandım gittim bir yıl da öyle ayrı kaldık.. ve yaklaşık 1,5 yıldır bekliyoruz bakalım. Rabbim aratmasın, kimseyi evlat hasretiyle yandırmasın :KK17: akrabana tavsiye edersen iyi olur çünkü soğan miyomlarda etkili canım :KK66: Allah onun da şifasını ve muradını versin inşaAllah.

Cnm ne çok şey sordum demi ya ben incir ve havucu arastiriyom ya bugün de ayni bu forumdan okudum ilk ay soğan kuruyse ikinci ay adet olursa adetin ilk günü baslaniyormus bu küre. bugün sabah ictim diger kalanida aksam içip yarin sonlandirip adet olursam o zamanmi iciyim.? Ayy şuan kasiklarimda şiddetli agri var.saracogluna sorayim ama cvp vermiyorki :KK43: :KK43:

merhaba kızlar nasılsınız bugün 2. günüm sabah içtim kürümü kasıklarımda baskı var sizdede oldumu

Kızlar benim gibi soğan küründen sonra adet olmayıp,kan testi ile negatif çıkan,üstüne tarlusal içip halen adet olmayan varmı.kan testi sonrası döllenme olabilirmi. normalde bu tarlusal sonrası hemen olurdum.

Kızlar benim gibi soğan küründen sonra adet olmayıp,kan testi ile negatif çıkan,üstüne tarlusal içip halen adet olmayan varmı.kan testi sonrası döllenme olabilirmi. normalde bu tarlusal sonrası hemen olurdum.

benim zaten pco dan dolayı adetlerim düzensiz. Şub. 2 adet başlangıcım hala adet göremedim. cumartesi günü test yaptım negatif. Tarlusal henüz almadım ama bu kez yine ilçala olucaksam tarlusal almamayı düşünüyorum.Çünkü bir önceki ay tarlusal kullanmıştım çok geç adet görmüştüm.. o ilaç iyi gelmiyo sanki.. ama bu ay biraz daha beklicem.:KK5:

benim zaten pco dan dolayı adetlerim düzensiz. Şub. 2 adet başlangıcım hala adet göremedim. cumartesi günü test yaptım negatif. Tarlusal henüz almadım ama bu kez yine ilçala olucaksam tarlusal almamayı düşünüyorum.Çünkü bir önceki ay tarlusal kullanmıştım çok geç adet görmüştüm.. o ilaç iyi gelmiyo sanki.. ama bu ay biraz daha beklicem.:KK5:
Seninki baya geçmiş ben subat 27 olmam gerekiyordu.4.gün test yaptırmıştım.ben de adet söktücü kullanmayı istemyordum ancak klomen tedavisi için adet olmam gerekiyor.sen soğan suyunu kullandınmı

mrb larrrr..bende gecen ay ilk kez soğan kürü uyguladım ..bat 9 mart dundu beklemedeyim umarım işe yaramıştır gercı aksam dayanamayıp test yaptım silik falan hc bsy çıkmadı..kürü uygulayıp regli günü gecıken arkadaşlar yorumlarınızı okudum bu arada yaş ortalamanızı sölermisiniz:KK16:

Hayırlısı rabbimden...

mrb..bende gecen ayın 14dünde adetimin 6cı günü ılkkez soğan kürüne başladım ve tamamladım kürün 12ci günü ınanılmaz ağrılarım başladı gögüslerımde sişlik ve ağrıda aynı anda oldu ama ağrılarıma rağmen kürü eksiksiz tamamladım..bat 9mart dundu aksam dayanamayıp test yaptım henüz bsy çıkmadı günümde gectı göguslerım aynı şişve ağrıyor kasıklarımda beklemedeyim umarım kur işe yarar ve cift çizgiyi bizde göruruz hayırlısı:nazar:

Evet cnm dua insani çok rahatlatiyor. Rabbim inş hayirlisini verir. Birde cnm bu forumdan bir kişinin yazisi beni çok etkiledi Allah o bayana 40 yasinda hamileliği nasip etmiş düşünsene 40 yasinda. Googleye İncir ve havuç kuru yazdim bu forumdan o bayanin yazisi cikti çok dua etmiş mesajları insani duygulandiriyor. Dediğim gibi çok dua etmiş. Dua dua dua.

evet dua herşeyin ilacı..RABBİM OLDERSE OLCAK YANİİ ALALH m hepimize NASİP ETSİİN...

onun kürü nasıl oluyo canım

canım 3 bardak klorsuz suyu kaynatıyorsun. 6-7 adet keçiboynuzunu kırıp içine atıyor ve ağzı kapalı olarak orta ateşte 3 dk kaynatıyor ve 20 dk demlendirip süzüyorsun. 2 bardak çıkıyor. ilk haftabir bardak sabah bir bardak akşam içiyor soğanda olduğu gibi. bundan sonra 3 ay her akşam yatmadan önce bir bardak içiyor. bir bardak içinse 4-5 tane keçiboynuzu 1,5 bardak suyla aynı şekilde hazırlanıyor.
Keci boynuzu kürünü ben de eşime uyguladım, 3 ay boyunca aksatmadan içirdim. Morfoloji ve sayı problemi var, çoğu insan işe yaradığını söylüyor ama biz de işe yaramadı. Sperm sayısı ve morfoloji daha çok düşmüştü, kür bitiminde. Sadece cinsel güçte daha fazla artış gözlemlemiştik, sonuç olarak. :KK50:
roma sen ciddi misin peki keçiboynuzundan olduğuna emin misin? ben ilk kez böyle bir şey duyuyorum. sıcak ortamlar, beslenme şekilleri ve dar giyinmek de sperm üzerinde olumsuz etki yapıyor biliyorsun. ve spermler 72 günde yenileniyor. buna göre değerlendirmek lazım ama söylediğin iyi oldu araştıracağım bu konuyu yine de.

mehlikam canım benim. lütfen önce moral. bak teslimiyet çok önemli. inan en hayırlı zaman ne zamansa o zaman olacak. o yüzden eşinin rahatsız olmasında da vardır bir hayır. hiçbir şeyin sebepsiz olmadığını bilelim. ama umarım büyük bir sıkıntı yoktur? ,
bir de nasıl gebelik varsa? hamilelik şüphen mi var? adet oldun mu? incir kürüne herhangi bir zamanda başlayabilirsin. ve ara vermeden 21 gün uygulanıyor canım. sadece adetin ilk günü değil yani. ama havucu yumurtlama gününe yakın kat. yani ilk günlerde sadece incir yap, yumurtlama tarihin yaklaşınca incir-havuç karışık yap. yumurtlaman bitince yine incir yap. yani ara vermeden devam. sadece adetin ilk günü diye bişey yok.
Cnm ne çok şey sordum demi ya ben incir ve havucu arastiriyom ya bugün de ayni bu forumdan okudum ilk ay soğan kuruyse ikinci ay adet olursa adetin ilk günü baslaniyormus bu küre. bugün sabah ictim diger kalanida aksam içip yarin sonlandirip adet olursam o zamanmi iciyim.? Ayy şuan kasiklarimda şiddetli agri var.saracogluna sorayim ama cvp vermiyorki :KK43: :KK43:
canım bazen kasık ağrısı oluyor. önemli değil bence. yukarıda anlatmaya çalıştım. şifa olur inşaAllah. :KK16:

sinca evet böyle örnekler okudum. geç döllenme durumları yaşanabiliyor. bilhassa polikistik overlilerde. ama şu da var ki mevsim geçişlerinde maalesef gecikmeler yaşanabiliyor. bu ay ben de bir hafta geç oldum ve arkadaşlara sordum bu ay niye böyle oldu acaba diye, onlarda da bazı düzensizlikler olmuş. olabiliyor yani. kan tahlili yaptıralı 1 hafta filan olduysa sen bir test yapsana. umarım sonuç dilediğin gibi olur.:KK16:

X