Popüler Konu Soğan kürü kullanıp hamile kalan var mı?

kızlar kistleriniz için kuru soğanı çiğ olarak yiyebilirsiniz yemeklerle ve sonrasında bir elma anneannem hep derdi..
doktorum endometriosis ve yumurtalık kistleri için kahve çay sigara salam sosis çikolata kola bunları yasakladı yaklaşık 2 ay sonra kistlerim patladı.. endometriosis için de gineraya devam ettim

bunların kıst olusturma ihtimali yuksek o zaman ben bolca hepsını tuketıyorum :KK43:

aynısı bende de oldu canım ya pof acaba kıstı olmayanlarda mı oaln bir yan etkı mı kı bu hala gelmedı testı 1 defa yaptım 2. yapmaya da korkuyorum napcam bılemedım:KK59:

Dün gece sütlü kahve renginde bir leke geldi benden..bende ped koyup yattım..ama şimdi baktım ped de hiçbişey yok..çok şaşırdım benim adetim direk başlar normalde öyle leke meke gelmez..yerleşme kanaması desem oda mümkün değil gecikmemin 6.günü bugün..demekki adetim gelicek ama gelemiyo bir türlü..ilk defa böyle oldum ve bunu soğana bağlıyorum:KK43:

Dün gece sütlü kahve renginde bir leke geldi benden..bende ped koyup yattım..ama şimdi baktım ped de hiçbişey yok..çok şaşırdım benim adetim direk başlar normalde öyle leke meke gelmez..yerleşme kanaması desem oda mümkün değil gecikmemin 6.günü bugün..demekki adetim gelicek ama gelemiyo bir türlü..ilk defa böyle oldum ve bunu soğana bağlıyorum:KK43:

neden canım yerlesme kanaması olabılır bence umudunu kesme ıcını ferah tut yalnız b sogana ne umutlarla baslamıstım bakalım neler getırıcek sonucları :KK1:

tüketme özellikle hazır işlenmiş etleri yeme salam sosis burger sucuk...[/QUO

su an ıyıce suphelendım bu kıst olayından cunku cok yedım kac aydır bunları :KK43: bakalım hayırlısı saol canım vala ıyı oldu soyledıgın bır daha yemem artık

ben bir ara kızartıp sürekli yerdim kola sosis ikilisi bir arada nuggete takmıştım (şuan kist problemim yok kilo da az daha versem tamamdır) sağlıklı beslenmek için geç kalmış değiliz .)

bende soğan kürü 2ay yapmıştım,yaptığım bu 2ayda da adetim gecikmişti
üstelik soğan kürü yaptığım ilk aydan sonra ara vermiştim o normal zamanda olmuştu
ertesi ay yine yaptım kürü, o ay yine gecikince bi daha yapmadım
boşu boşuna 3ay gecikme yaşadım,bilmiyorum belki boşuna değildi,sonraki dr kontrollerimde kist çıkmadı çok şükür

üstelik soğan kürü yaptığım ilk aydan sonra ara vermiştim o normal zamanda olmuştu
boşu boşuna 3ay gecikme yaşadım,bilmiyorum belki boşuna değildi,sonraki dr kontrollerimde kist çıkmadı çok şükür

canım ya benımde 2 ay olmak uzere hala bısı yok stres stres sıkıntı sureklı menopoza gırmıs gıbı hıssedıyorum kendımı wala :KK43:

kür olarak uygulama yemeklerle ye ben kür uygulamadım ve iki ay bu şekilde beslendim her yemekten sonra ara öğünlerde elma ye

canım ya benımde 2 ay olmak uzere hala bısı yok stres stres sıkıntı sureklı menopoza gırmıs gıbı hıssedıyorum kendımı wala :KK43:

geç yumurtlamıştım ben kürü yaptığım aylarda,seninde muhtemelen öyle olmuştur

kür olarak uygulama yemeklerle ye ben kür uygulamadım ve iki ay bu şekilde beslendim her yemekten sonra ara öğünlerde elma ye

yok zaten bi daha uygulamadım,yemeklerle yerim
sumakla karıştırıp salata gibi yemekte iyi oluyomuş diye okumuştm,lezeetli de oluyor

belki de canım bakalım bu aksam bır daha test yapayım pek umudum yok ama denesk de fena olmaz:44:

öyle,belki geç yumurtladın ama gününe rast gelmiştir tutar,nasip
ama işte yumurtlama gününü tahmin edebilirsen azçok,ne zamn gelecek adetin anlarsın
yumurtlama günü akıntı olayı fazla oluyor,belki kasık ağrısıda...işte bunların nezamn olduğnu hatırlayabilrsen,adet zamanını kestirebilirsin

yok zaten bi daha uygulamadım,yemeklerle yerim
sumakla karıştırıp salata gibi yemekte iyi oluyomuş diye okumuştm,lezeetli de oluyor

yemeklerde soslamadan ye lütfen sulu yemeklerle yersen sindirimi de temiz olur.. inan bazı kadınların neden çekinipte yemediklerini anlamıyorum insanlar için çok faydalı ve hesaplı bir sebze.. ben öğle yemeklerinde 1/4ünü tuza yiyorum ve çalışan kadınım sonrasında ağız suyuyla temizliyorum koku olmuyor

öyle,belki geç yumurtladın ama gününe rast gelmiştir tutar,nasip
ama işte yumurtlama gününü tahmin edebilirsen azçok,ne zamn gelecek adetin anlarsın
yumurtlama günü akıntı olayı fazla oluyor,belki kasık ağrısıda...işte bunların nezamn olduğnu hatırlayabilrsen,adet zamanını kestirebilirsin

benım adetımden bıkac gun sonra yumurtalıklarım agrıyo hem de ıcının agrıdını hıssedebılıyroum acaba o zman mı kı yumurtlama tarıhım

bir de bu ay kuru yapmaya basladıgım gunden ıtıbaren yumurtalıklarım agrımaya baslamıstı ara ara batma sancı gırıyodu

yemeklerde soslamadan ye lütfen sulu yemeklerle yersen sindirimi de temiz olur.. inan bazı kadınların neden çekinipte yemediklerini anlamıyorum insanlar için çok faydalı ve hesaplı bir sebze.. ben öğle yemeklerinde 1/4ünü tuza yiyorum ve çalışan kadınım sonrasında ağız suyuyla temizliyorum koku olmuyor

bunlar gerçekten şifalı sebzeler,soğan sarmısak
kokusu için dışarıda yemekten çekinilebilir ama,evde isem yememezlik hiç yapmam
zaten kokusu için de yapılacak bi sürü şey var
çok haklısın yani

benım adetımden bıkac gun sonra yumurtalıklarım agrıyo hem de ıcının agrıdını hıssedebılıyroum acaba o zman mı kı yumurtlama tarıhım
yumurtlamadan önce ağrımaya başlar,hemen o gün olmaz
28günde bir oluyorsan,28-14=14.günün yumurtlama zamanındır

bunlar gerçekten şifalı sebzeler,soğan sarmısak
kokusu için dışarıda yemekten çekinilebilir ama,evde isem yememezlik hiç yapmam
zaten kokusu için de yapılacak bi sürü şey var
çok haklısın yani

yumurtlamadan önce ağrımaya başlar,hemen o gün olmaz
28günde bir oluyorsan,28-14=14.günün yumurtlama zamanındır

malesef keske 28 gunde bır olsa 30 32 34 degısıo :KK43:

X