Popüler Konu Soğan kürü kullanıp hamile kalan var mı?

vala canım benim belli olmuyor dıyolar ama senınkı benm kadar gecıkmemıstı dımı bence umudu yıtırmeyelım ne olursa olsun:21:

canım sat 4 şubat bugün tam 9 gün oldu..5 gün geçtiğinde kahverengi leke geldi ondan sonrada krem gibi normal beyaz akıntı oluyor..inşallah vardır birşeyler de süpriz olur canım ya

inş. hakkında hayırlısı olur canım...Bende delircem daha yeni başladık çalışmalara bir hafta oldu...Ama afedersin çişimi yapınca yanma oluyor sızlıyor bu hamilelik belirtisi olabilirmi....

Valla canım hamilelik belirtisinden çok mantar belirtisine benziyo
1lt kaynamış soğumu suya 2 kaşık sirke karıştırıp yıkarsan akşamları bir de kuru tutmaya özen gösterirsen sorun kalmaz

dünn tam hisettim geldi geldi diye cok emındım lavoboya gıttım bısı yok kırmızı da yok bebıs de yok 2 aydır:KK43:

canım ahyırlısı olsun takma fazla kafana gecen ay bende de oldu unuttum 17. gun sonunda adet oldum

Kızlar Bende hala adet olmadım..artık bebişi değilde adeti bekler oldum:KK52:
2 gün önce kahverengi leke gelmişti artık oda gelmiyor akıbetimi merak ediyorum:) bugün öğleden sonra kan testi yaptırıcam herşeyin hayırlısı olsun

hayırlısı canım hakkında
inş. hakkında hayırlısı olur canım...Bende delircem daha yeni başladık çalışmalara bir hafta oldu...Ama afedersin çişimi yapınca yanma oluyor sızlıyor bu hamilelik belirtisi olabilirmi....

üşütmüş olabılırsın canım dıkkat et kednıne bende de bır ara ole oldu sık sık ıc camasır degsıtır
Maalesef sonucum negatif çıktı..ben zaten umutlu değildim..inşallah sen hamişsindir canım

canım üzülme ne olur bır daha kı aya kaldı artık hayırlısı olsun

evet canım oleymıs bende okudum kımsı hamiş kımısınde ıse gecıkme hayırlısı olsun ben rahım temızlensın dıye yapıyorum gercı bende bısey yok tu ama ne bılım gaza geldım bır kere hahaha :KK1: bu aydan sonra ıncır kuru bakalımm

canım hakkında hayırlısı olsun umudunu yitirme bır daha kı aya nasipsee artık sen onundekı maclara bak:KK17:

amin cnm hepimiz için hayırlısı olsun tez zamanda bu bebişler gelsin..bu maçlarda uzamasa bari..:KK43:(((

Kızlar Bende hala adet olmadım..artık bebişi değilde adeti bekler oldum:KK52:
2 gün önce kahverengi leke gelmişti artık oda gelmiyor akıbetimi merak ediyorum:) bugün öğleden sonra kan testi yaptırıcam herşeyin hayırlısı olsun

cnm ya valla haklısın bende öyle olmuştum.. bebekten bir anda vazgeçip adet olayım bari dedim... cnm benimde önce kahverengi leke geldi arkasından adet oldum...
senin inş. bebiştir hayırlısı güzel haberlerini beliyorusss....

Soğan kürümün 13.günü bitti. 2 gün daha içeceğim inşallah. Umarım faydasını görürüm. Bu ay eşimden uzak olduğum için ovulasyon günümü kaçırmış olabilirim, hamile kalmak için çok umut besleyemiyorum bu sebeple ama umarım kistim ve miyomum gitmiştir. Kürün bu açıdan faydasını görmeyi umuyorum. Kürü uygulayan herkese şifa olur inşallah...

Ben de kırmızı kartı gördüm maalesef :) Rabbim vermiyorsa mutlaka bir sebebi var, mutlaka. Ne demişler; vermeyi istemeseydi, istemeyi vermezdi. Yarın da kandil, dua edelim bol bol, Peygamberimizin hürmetine.

cnm ya valla haklısın bende öyle olmuştum.. bebekten bir anda vazgeçip adet olayım bari dedim... cnm benimde önce kahverengi leke geldi arkasından adet oldum...
senin inş. bebiştir hayırlısı güzel haberlerini beliyorusss....

canım ben kan testi yaptırdım sonuç koca bir 0 çıktı :) kısmet değilmiş..ama halada olmadım..ne soğanmış yahu:)

Soğan kürümün 13.günü bitti. 2 gün daha içeceğim inşallah. Umarım faydasını görürüm. Bu ay eşimden uzak olduğum için ovulasyon günümü kaçırmış olabilirim, hamile kalmak için çok umut besleyemiyorum bu sebeple ama umarım kistim ve miyomum gitmiştir. Kürün bu açıdan faydasını görmeyi umuyorum. Kürü uygulayan herkese şifa olur inşallah...
canım benimde 2 tane kistim vardı..geçen sene sadece 6 gün yapmıştım soğan kürünü oda düzensiz olarak ama doktora gittiğimde kistlerimin yok olduğunu gördüm..bu konuda soğan gerçekten bir mucize..dilerim sanada faydası olur..
Ben de kırmızı kartı gördüm maalesef :) Rabbim vermiyorsa mutlaka bir sebebi var, mutlaka. Ne demişler; vermeyi istemeseydi, istemeyi vermezdi. Yarın da kandil, dua edelim bol bol, Peygamberimizin hürmetine.

doğru söylüyorsun canım Rabbim vermiyorsa mutlaka bir bildiği vardır..ayrıca herkesin kandili mübarek olsun..Allah dualarımızı kabul etsin inşallah:KK71:

canım benimde 2 tane kistim vardı..geçen sene sadece 6 gün yapmıştım soğan kürünü oda düzensiz olarak ama doktora gittiğimde kistlerimin yok olduğunu gördüm..bu konuda soğan gerçekten bir mucize..dilerim sanada faydası olur..

Teşekkür ederim. Ben de faydasına inanarak içiyorum. İnşallah şifa olur kürü uygulayan herkese... Sevgiler.

Bugün soğan küründe son günüm. Umarım şifa olmuştur. Bu sabah adet olacakmışım gibi karın ağrısıyla uyandım ama çok erken tabi. Daha 6 gün var çünkü. Hayırlısı artık... Herhangi bir gelişme olursa buraya yazarım inşallah. Herkese selamlar...

X