Popüler Konu Soğan kürü kullanıp hamile kalan var mı?

Kızlar bende aranıza kalıtmak istiyorum,desteklerinizle belki bende bir gün hamişim derim,olur mu acaba ,yumurtam kalitesizmiş piko dediler 8 yıllık evliyim 2 aşılama 4 tüp bebek denemem var,ilk ikisinde transferim oldu ama embriyo kaliteleri iyi değilşmiş,diğer ikisinde embriyo gelişmedi yumurtam kalitesiz olduğu için dediler çok fazla yumurtam oluşuyor ama kaliteleri iyi değil miş,ne yapacağımı bilmiyorum,çok çaresiz hissediyorum kendimi

Hoşgeldin öncelikle aramıza.. Rabbim bu yolda olan bütün herkesin yardımcısı olsun.. Umutsuzluğa kapılma bence rabbim hiç ummadık anlarda ne mucizelerle karşılaştırıyor insanları.. Sende soğan kürünü dene arada bol bol incir ye.. incirin yumurtalıkları olgunlaştırdıgını duymuştum.. Rabbim bu mübarek cuma gününde bizide sevindirsin inşallah.. İsteyen ve dileyen biz kullarının ellerini kucaklarını boş bırakmasın..

arkadaslarrrrr slm bende bu suabt ayında 15 gun boyunca soğan kuru uyguladım ve arada ıncı kurusu atıstırdımmm sat 31 ocaktı bat 01.mart ama olmadım adet bakalım hayırlısıyla hamıleyımdır:KK49: ınsallah kızlar dua edın bana tast aldım sabah erkenden yapıcamm haber verırım sızlereee balım ve kasıklarım ara ara felaket dercede agrı gırıyorrr yarına kadar adet olmazsam eger bakalım hayırlısıylaa ınsallah hamıleyımdırrrr kızlar şimdilik iyi gecelerrrrr:KK3:

İnşallah hayırlısıyla hamilesindir.. Rabbim bu güzel cuma gününde seni sevindirsin inşallah..:KK16: Dualarımızı katında kabul edip el açıp ondan isteyen dileyen biz kullarına hayırlı evlatlar versin inşallah..

Teşekkür ederim Arkadaşım hoşbulduk..Bende sogan kürünü denemeyi istiyorum aslında ilk olarak zaten doktora gidip alttan muayene fln olmak gözümü korkutuyo hiç olmadım çünkü adetimi bekliyorum bakalım geçen ayın 6sıydı adet tarıhım umarım bu ay bı gecıkme olmaz :KK59: Duruma görede başlıcam sogan kürüne Allah'ım sana ve isteyen herkese hayırlı evlatlar nasip etsin canım..bol bol dua edelim..

İnşallah gecikme olmaz adetinde. doktora gidip muayne olmaktan korkma bence.. eğer adet olursan önce soğan kürünü uygula sonra doktora gidersin. soğanın hiç bi zararı yok bence. ben 3.günümdeyim :)) inşallah hayırlısıyla şifa olur :) Sağol canım inşallah.. Rabbim hepimizi sevindirsin inşallah..

İnşallah gecikme olmaz adetinde. doktora gidip muayne olmaktan korkma bence.. eğer adet olursan önce soğan kürünü uygula sonra doktora gidersin. soğanın hiç bi zararı yok bence. ben 3.günümdeyim :)) inşallah hayırlısıyla şifa olur :) Sağol canım inşallah.. Rabbim hepimizi sevindirsin inşallah..

inşallah gecikme olmaz cnm bakalım beklemedeyim hesaplarıma göre ayın 8inde adet olmam gerekiyor neticeye göre başlayacağım bende soğan kürüne senin içinde şifa olur inşallah cnm en kısa zamanda güzel haberlerini alırız Allah dualarımızı kabul etsin..:KK16:

MRB KIZLAR.
SİZE HABER VERECEKTİM DURUMUMDAN:
SOĞANKÜRÜNÜN 9. GÜNÜNDE ADET OLDUM MALESEF.:KK5:

neden bu kadar erken oldu anlamadım. daha adetime 5-6 gün vardı. kahverengi lekelenmem oldu aslında daha kırmızılar gelmedi ama zaten benim hep böyle olur. önce 2 gün lekelenme, sonra kırmızılar...

soğankürüme devam ediyorum yinede.. Allahtan şifa olur inşallah.

ilginç olan 2. durum ise adet sancılarımı hep kırmızılar geldikten sonra yaşardım. bu ay kahverengi lekelenmemle beraber hatta öncesinde adet sancım oldu.

yorumu olan var mı kızlar????

MRB KIZLAR.
SİZE HABER VERECEKTİM DURUMUMDAN:
SOĞANKÜRÜNÜN 9. GÜNÜNDE ADET OLDUM MALESEF.:KK5:

neden bu kadar erken oldu anlamadım. daha adetime 5-6 gün vardı. kahverengi lekelenmem oldu aslında daha kırmızılar gelmedi ama zaten benim hep böyle olur. önce 2 gün lekelenme, sonra kırmızılar...

soğankürüme devam ediyorum yinede.. Allahtan şifa olur inşallah.

ilginç olan 2. durum ise adet sancılarımı hep kırmızılar geldikten sonra yaşardım. bu ay kahverengi lekelenmemle beraber hatta öncesinde adet sancım oldu.

yorumu olan var mı kızlar????

İnşallah şifa olur.. Çok enteresan canım ya.. Bende soğan kürüne devam ediyorum 3.günüm bugün. Bakalım ilerleyen günlerde neler olur. Paylaşırım mutlaka sizlerle..

inşallah gecikme olmaz cnm bakalım beklemedeyim hesaplarıma göre ayın 8inde adet olmam gerekiyor neticeye göre başlayacağım bende soğan kürüne senin içinde şifa olur inşallah cnm en kısa zamanda güzel haberlerini alırız Allah dualarımızı kabul etsin..:KK16:

Sağol cnm teşekkür ederim.. İnşallah deneyen herkese ve banada şifa olur.. Amin canım rabbim hepimizin dualarını kabul etsin inşallah..:KK16:

Ay canim insallah hamilesindir. Benim yazilati okuduysan benim yasadiklarimida biliyorsundur bende gecikince oyle supelendim ama olmadi. Insallah sen hamilesindir. Muhakak haber ver bize. Bende bugun adet oldum diger ay cok daha titizlikle ugrascam insallah bu ay olmuyanlarinda benimde ayim olur. Oglumada mart ayinda hamile kalmistim.

Umarım sogan kuru ıse yaramıstır arkadasım güzel haberlerini bekliyor olacagız dualarım senınle..

bende adetimin 7.günü soğan kürüne başlıcam,inşallah bu sefer olur kızlar,piko dediler bana yumurtam kalitesizmiş,işe yarar mı sizce

inşallah hamilesindir canım. merakla güzel haberlerini bekliyorum.

İnşallah hayırlısıyla hamilesindir.. Rabbim bu güzel cuma gününde seni sevindirsin inşallah..:KK16: Dualarımızı katında kabul edip el açıp ondan isteyen dileyen biz kullarına hayırlı evlatlar versin inşallah..

kızlar ortak bır cevap vermek ıstedım cok tesekkur edıyorum ayrı ayrı hepiniizee Allah bin kere razı olsun iyi dilekleriniz için sabah kalktım ve test yaptım ama malesef tek cızgı cıktııı.adetımın 3.gunuydu bugunn kısmet dedım artık.. ama oglen koyu sarı akıntım geldı adet oldugumu sandım yoktu aksama dogruda ole yıne bıseyler gıttı eve geldıgımde yıne baktım baya baya pembemsı bır akıntı gelmısss beklıyorum olmayı acayıp derecede belım ve kasıklarım agrıyorrr ped koydum ne olur ne olmaz dıye kızlarr regli olucam herhaldeee hayırlısı olsun hakkımızdaa Mevlam ol derse olurrr Açtıgımız ellerımızı gerı cevırmesınn Allah tez zamanda sağlıklı bır sekılde hayırlı evlatlar versın hepimizeeeeeeeeeee (amin):KK49:

kızlar ortak bır cevap vermek ıstedım cok tesekkur edıyorum ayrı ayrı hepiniizee Allah bin kere razı olsun iyi dilekleriniz için sabah kalktım ve test yaptım ama malesef tek cızgı cıktııı.adetımın 3.gunuydu bugunn kısmet dedım artık.. ama oglen koyu sarı akıntım geldı adet oldugumu sandım yoktu aksama dogruda ole yıne bıseyler gıttı eve geldıgımde yıne baktım baya baya pembemsı bır akıntı gelmısss beklıyorum olmayı acayıp derecede belım ve kasıklarım agrıyorrr ped koydum ne olur ne olmaz dıye kızlarr regli olucam herhaldeee hayırlısı olsun hakkımızdaa Mevlam ol derse olurrr Açtıgımız ellerımızı gerı cevırmesınn Allah tez zamanda sağlıklı bır sekılde hayırlı evlatlar versın hepimizeeeeeeeeeee (amin):KK49:

Rabbim hepimizden razı olsun inşallahh. Hakkımızda herşeyin hayırlısı.. Sağlık olsun artık.. Kesinlikle öyle rabbim ol dedikten sonra herşey olur yani içini ferah tut.. isteyen herkese ve sanada rabbim hayırlı zamanda hayırlı evlat versinn:KK16:

Rabbim hepimizden razı olsun inşallahh. Hakkımızda herşeyin hayırlısı.. Sağlık olsun artık.. Kesinlikle öyle rabbim ol dedikten sonra herşey olur yani içini ferah tut.. isteyen herkese ve sanada rabbim hayırlı zamanda hayırlı evlat versinn:KK16:

aminnnnnnnnnn saol canım benimmm saollll
benim basladı gıbı bıraz garıp ama sıdetlı bır sekılde kasık ve bel agrım deva edıyor kag-hverengı bır sekılde akıntım oluyor gıbı ped koydum bende yarın sabaha daha da hızlanır galıbaa bır dahakı ayaaaa artık canım canımız saolsunnn Rabbim dermansız dert vermesınnnnnnnnn (amin)
Allaha emanetsınız ben yatıyorum

benim basladı gıbı bıraz garıp ama sıdetlı bır sekılde kasık ve bel agrım deva edıyor kag-hverengı bır sekılde akıntım oluyor gıbı ped koydum bende yarın sabaha daha da hızlanır galıbaa bır dahakı ayaaaa artık canım canımız saolsunnn Rabbim dermansız dert vermesınnnnnnnnn (amin)

aminn cnm Allah dert verip derman aratmasın hayırlı vakti zamanında hepimize nasip etsin inşallah iyi geceler..

Canim uzuldum ama dedigin gibi birdahaki aya insallah. Benimkide ayni senin durum ama benim adet daha fazla gecikmisti. Dun basladi adetim. Doktorumu dinlemedim doktorum cok iyi demistiki bir bayan cocuk icin ugrasiyor olsada 28 gun sonra degilde 44 uncu gununu bekliycek adet olmazsa o gun test yapacak cunku bir bayanin her ay illaki ayni zamanda kanamadi gelecek diye bisey yok. Normal adet sureci 28-44 gun arasi. Tabi 47 gune kadarda cikabilirmis. Canim sen kac zamandir yapiyon sogan kurunu? Insallah mart ayi veya nisan ayi hepimizin ayi olur. Ben nedense cok umutlandim. Esime bugun sabah keciboynuzu pekmezi verdim. Onun sorunu yok ama yinede zarari yok veriyom adama :) benimde adetin 2. Gunu. Yarindan itibaren kuru inciri oyle yigcem. Adetin 9.gunu sogan kuru uyguluycam 10gun daha sonra incir kuru ve ayni anda folik asid icecem. Bakalim hayirlisi olsun insallah olur. Gelismelerden hepinizi haberdar edecegim.

Canim uzuldum ama dedigin gibi birdahaki aya insallah. Benimkide ayni senin durum ama benim adet daha fazla gecikmisti. Dun basladi adetim. Doktorumu dinlemedim doktorum cok iyi demistiki bir bayan cocuk icin ugrasiyor olsada 28 gun sonra degilde 44 uncu gununu bekliycek adet olmazsa o gun test yapacak cunku bir bayanin her ay illaki ayni zamanda kanamadi gelecek diye bisey yok. Normal adet sureci 28-44 gun arasi. Tabi 47 gune kadarda cikabilirmis. Canim sen kac zamandir yapiyon sogan kurunu? Insallah mart ayi veya nisan ayi hepimizin ayi olur. Ben nedense cok umutlandim. Esime bugun sabah keciboynuzu pekmezi verdim. Onun sorunu yok ama yinede zarari yok veriyom adama :) benimde adetin 2. Gunu. Yarindan itibaren kuru inciri oyle yigcem. Adetin 9.gunu sogan kuru uyguluycam 10gun daha sonra incir kuru ve ayni anda folik asid icecem. Bakalim hayirlisi olsun insallah olur. Gelismelerden hepinizi haberdar edecegim.

iyi geceler Arkadaşım bendede senin gibi 3 aydır falan adet gecikmesi var 1hafta hatta 15gün kdr geciktiği oldu bi yandan doktora gideyim bi yandan sogan kurune baslıyım diyorum bakalım adet tarıhıne gore yapacagım artık birşeyler Allah senin hakkındada herşeyin hayırlısını versin en kısa zamanda güzel haberlerini duyarız inşallah..

iyi geceler Arkadaşım bendede senin gibi 3 aydır falan adet gecikmesi var 1hafta hatta 15gün kdr geciktiği oldu bi yandan doktora gideyim bi yandan sogan kurune baslıyım diyorum bakalım adet tarıhıne gore yapacagım artık birşeyler Allah senin hakkındada herşeyin hayırlısını versin en kısa zamanda güzel haberlerini duyarız inşallah..

Ben 3 aydir duzenli sogan kuru iciyom. Ben kendimi bildim bileli hep adetlerim duzensizdir. Yani 6ayda bir gordugum olurdu en son 4-5 yil once pko hastasisin dediler cocuk olmaz tedavi gerekir dediler. Cok sukur bir pirlanta gibi oglum var. Sogan ictigim ilk ay doktorum dedi pko hastasi degilsin artik, fakat o gunlerde 3cm buyukliugunde bir kistin var dedi. Ben tekrar yaptim sogan kurunu ve tekrar gittim doktorum artik bir tek kist dahi yok dedi hic bir sorun gorunmuyor hatta yumurtalarin dahil saglikli gorunuyor demisti. Adetlerim duzene girdigi icin artik herhalde 28 gunde bir adet gorurum sandim fakat doktorum illaki 28 gun olmasina gerek yok dedi yani 44 gun dahil normal bir surec dedi. Ben 28 gune gore ayarladim kendimi bu ay yumurtlama donemini 14-20 gun olarak dusunerek iliskiye girdim. Megerse yumurtlamam 28-33 gun arasi olmus. Hicte iliskiye girmedik o aralar. Fakat o gunlrde kasiklarim cok fenaydi goguslerim cok agriyordu belim cok fenadi. Ben hamilelikten supeleniyordumki megerse o agrilarim yumurtlama agrisiymis ( ovulasyon). Sen kac zamandur evlisin cocuk istiyorsun? Allah hepimize nasip etsin saglikli ve hayirli evlatlar insallah.

peki soğan suyu sizde adet gecikmsei yaptımı ? ben bu ay ilk kez denedim ve adetim 2 gün gecikti

peki soğan suyu sizde adet gecikmsei yaptımı ? ben bu ay ilk kez denedim ve adetim 2 gün gecikti

Bir cok kisi adeti geciktirdigini soyluyor. Sanirim oluyormus. Ben cok faydasini gordum. Artik pko hastasi degilim. Hormonlarimda cok sukur normal degerlerde. Insallah sizde faydasini gorursunuz.

slm arkadaşlar bnde soğan kürü kullnıyorum ve bugün 15. günüm dün karnım çok ağrıdı diye bugün soğan kürünü uygulama konusunda kararsızım yardımcı olurmusunuz ayrıca ağzımda acaip kuruluk başladıı aynı sorunları yaşayan oldumu ??

slm arkadaşlar bnde soğan kürü kullnıyorum ve bugün 15. günüm dün karnım çok ağrıdı diye bugün soğan kürünü uygulama konusunda kararsızım yardımcı olurmusunuz ayrıca ağzımda acaip kuruluk başladıı aynı sorunları yaşayan oldumu ??

Selam arkadasim. Karnin agridi diyorsun, migdenmi agridi ? Eyer sorun yani agri migdedeyse ozaman sogan kurunu uygulama. Dr.saracoglu migde sorunu yasayan hastalara sogan kurunu kesinlikle tavsiye etmiyor. Fakat agrin migdenin asagisindaysa yani rahimdeyse veya yumurtaliklardaysa veya belindeyse bu gayet normal. Benim sana tavsiyem madem son gunundur bugunude tamamla. Diger aylar 15 gun degil 10 gun sadexe uygula. Gecmis olsun canim. Umarim yardimci olur hepimize sogan kuru. Senin sorun neydi? Kac yildir istiyorsunuz bebis? Dilerimki herkezin olur cocuklari ... Kib

X