Popüler Konu Soğan kürü kullanıp hamile kalan var mı?

Arkadaslar yeni geldim hastaneden. 3cmlik kistim vardi gecen ay. Kistim yokkkk olmus:) sogan kuru ice temizlemis rahimi. Cok mutlu oldum. Muhakak icin. Hamilelik varmi yokmu doktorum kontrol etmedi. Bir bayan her nekadar 28 gunde bir adet olsada, gecikme olursa dahi 44 gun adet olma sansi olurmus dedi. Suan 38.gunum 6 gun daha bekle sonra test yap dedi tekrar. Bugun test aldim dayanamdim tekrar yapcam. Insallllaaahhhh vardir. Insallah hepinizin bebisleri olur tez vakit. Eyer gebelik olmusmamissa diger ay tekrar sogan kuru yapcam ardindanda hemen incir kuru yapcam. Esimede keciboynuzu yapcam.

Ne kadar güzel.. İnşallah hamilesindir.. Güzel haberlerini alırız inşallah.. Bende kısmet olursa çarşamba günü başlıyorum inşallah.. Rabbimin izniyle bizede şifa olur inşallah..

günaydın kızlar.
bende bu ay soğan kürüne başladım, 3. gündeyim. eşimede keçiboynuzu kürü başladım, bakalım hayırlısı olsun hepimiz için.

Ne kadar güzel.. İnşallah hamilesindir.. Güzel haberlerini alırız inşallah.. Bende kısmet olursa çarşamba günü başlıyorum inşallah.. Rabbimin izniyle bizede şifa olur inşallah..

Canim insallah sifa olur. Bu duyguyu hepiniz yasarsiniz insallah. Bende 2.cocugu okadar cok istiyorumki. Oglum 8 aylikken hamile kalmistim ve aldirdim. Bunun sebebi sezaryanla dogdum olum dikislerim hala taze sayilirdi. 3 bucuk aydir artik gercek anlamda istiyoruz. Dun geceden beri adet sancilarim basladi. Gelecek gibi. Surekli kontrol ediyorum. Isterimki yanilim ama neredeyse eminim heran gelir. :KK43: herseyin hayirlisi olsun. Bu ay olmazsa diger ay insalllah olur. Sogan kurunu onumuzde ay farkli yapcam bu defa. Adet biter bitmez baslayip sadece 8 gun yapcam ve ardindan 2 gun sonra incir kurunu yapip esimede keciboynuzu yapcam. O ayda olmazsa herseyi birakip oluruna birakcam.

Canim insallah sifa olur. Bu duyguyu hepiniz yasarsiniz insallah. Bende 2.cocugu okadar cok istiyorumki. Oglum 8 aylikken hamile kalmistim ve aldirdim. Bunun sebebi sezaryanla dogdum olum dikislerim hala taze sayilirdi. 3 bucuk aydir artik gercek anlamda istiyoruz. Dun geceden beri adet sancilarim basladi. Gelecek gibi. Surekli kontrol ediyorum. Isterimki yanilim ama neredeyse eminim heran gelir. :KK43: herseyin hayirlisi olsun. Bu ay olmazsa diger ay insalllah olur. Sogan kurunu onumuzde ay farkli yapcam bu defa. Adet biter bitmez baslayip sadece 8 gun yapcam ve ardindan 2 gun sonra incir kurunu yapip esimede keciboynuzu yapcam. O ayda olmazsa herseyi birakip oluruna birakcam.

İnşallah yanılıyorsundur .. İnşallah hamilesindir. Ama olmazsada dediğin gibi bidahaki ay tekrar denersin sogan kürünü.. rabbim hepimize şifa etsin inşallah.. hepimize hayırlı evlatlar nasip etsin..

İnşallah yanılıyorsundur .. İnşallah hamilesindir. Ama olmazsada dediğin gibi bidahaki ay tekrar denersin sogan kürünü.. rabbim hepimize şifa etsin inşallah.. hepimize hayırlı evlatlar nasip etsin..

Aminnn..... Insallah canim ama kesinlikle bu belirtilerim adet olacagimin belirtileri :KK43: artik diyer ay. Onumuzdeki ay ayni anda folik aside basliycam. Cok duydum faydasini. Senin sorun nedir canim?

Aminnn..... Insallah canim ama kesinlikle bu belirtilerim adet olacagimin belirtileri :KK43: artik diyer ay. Onumuzdeki ay ayni anda folik aside basliycam. Cok duydum faydasini. Senin sorun nedir canim?

Hayırlısı olsun inşallah.. Bende polikistik over var. 1 aşılama 1 tüp bebek yaptık ama olmadı negatif.. soğan kürünü denicem.. eşimde bi sorun yok ama onada keçi boynuzu kürü uygulamayı düşünüyorum.. 3 ay sonra olursa dondurulmuş embiriyolarım var onlarla tekrar başlıcam tedaviye bakalım hayırlısı olsun inşallah.. Rabbim hepimizin dualarını kabul etsin..

Hayırlısı olsun inşallah.. Bende polikistik over var. 1 aşılama 1 tüp bebek yaptık ama olmadı negatif.. soğan kürünü denicem.. eşimde bi sorun yok ama onada keçi boynuzu kürü uygulamayı düşünüyorum.. 3 ay sonra olursa dondurulmuş embiriyolarım var onlarla tekrar başlıcam tedaviye bakalım hayırlısı olsun inşallah.. Rabbim hepimizin dualarını kabul etsin..

Canim daha onceki yazilarimi okudunmu bilmiyom ama bende de vardi pko cocugum olmaz dediler ilk gwcede hamile oldum oglum suan neredeyse 3 yasinda. 6 ayda bir adet goruyordum. Sogan kuru ictigim ikinci ay doktorum kontrol etti ve sende pko yoktur artik. Dunde tertemizsin hic biseyin yok dediler. Duzenli olarak ic sogan kurunu. Adet duzensizligin varmidi? Ovulasyon kontrolu yaptinmi? Yumurtlaman oluyormu? Derler erkekte sorun olmasi isi zorlastirmis ama bayandaki sorunlar genelde hal ediliyor. Insallah olur. Sana dua edecem bu gece soz.

Canim daha onceki yazilarimi okudunmu bilmiyom ama bende de vardi pko cocugum olmaz dediler ilk gwcede hamile oldum oglum suan neredeyse 3 yasinda. 6 ayda bir adet goruyordum. Sogan kuru ictigim ikinci ay doktorum kontrol etti ve sende pko yoktur artik. Dunde tertemizsin hic biseyin yok dediler. Duzenli olarak ic sogan kurunu. Adet duzensizligin varmidi? Ovulasyon kontrolu yaptinmi? Yumurtlaman oluyormu? Derler erkekte sorun olmasi isi zorlastirmis ama bayandaki sorunlar genelde hal ediliyor. Insallah olur. Sana dua edecem bu gece soz.

iyi geceler arkadaşlar sizlere bişey sormak istiyorum 3 ay önce soğan suyu kürünü uyguladım ve yaptıktan sonra tam yumurtlama tarihimde kanamam oldu bi kaç damla dr a gittim baktı hiç bir problem yok dedi ben sevindim falan yerleşme kanaması diye falan geçen ay da aynısını yaşadım ve bugünnn ilişkiden sonra peçeteye resmen baya bi kan geldi bi kaç saat sonra tekrar sizler böyle şeyler yaşadınızmı daha önce smear falan yaptırdım hiç bişey çıkmamıştı bu sorun için de gittim dr a 2 ay önce enfeksiyon bile yok dedi.

evet canım okumuştum yazılarını. Rabbim oğluşuna sağlıklı uzun ömür versin. ALLAH bağışlasın.. bende adet düzensizliği vardı ama tedaviye başladım başlayı her ay düzenli adet görüyorum. iğne ve ilaçlarla düzenli yumurtam oluyordu ama bu ay olurmu bilmiyorum.. eşimde bi sorun yok şükür. ama ben yinede keçiboynuzu kürünü uygulamayı düşünüyorum.. Sağol canım rabbim isteyen ve dileyen herkese hayırlı evlat şirin şirin bebişler nasip etsin inşallah..:emir_bebek:

2gundur kesin adet olacam diyorum lavaboya gidip kontol ede ede basim dondu ama henuz bisey yok. Bugun 40. Gunum. Doktorum persembeye kadar bekle sonra test yap gel dedi. Sanirim dayanamayip yarin oglumu ana okuluna birakip gidip test alip yapcam. Tabi eyer yarina kadar gelmezse .... Eyer hamile degilsem neden gecikti anlamiycam. Offff kadin olmak ne zorrr

2gundur kesin adet olacam diyorum lavaboya gidip kontol ede ede basim dondu ama henuz bisey yok. Bugun 40. Gunum. Doktorum persembeye kadar bekle sonra test yap gel dedi. Sanirim dayanamayip yarin oglumu ana okuluna birakip gidip test alip yapcam. Tabi eyer yarina kadar gelmezse .... Eyer hamile degilsem neden gecikti anlamiycam. Offff kadin olmak ne zorrr

sıkma kendini belkide sürekli kafana taktığın içinde oluyor olabilir.. evet kadın olmak çok zor ama napıcaksın.. bi kaç gün daha sabret.. inşallah yanılıyorsundur ve hamilesindir..

daha önceki yazılarınızı okumadım amma soğan kürü mü yaptınız? adet gecikmesi ondan olabilir.. bende soğan kürü yaptığım ilk ay adetim gecikti normalde hiç gecikmezdi...

daha önceki yazılarınızı okumadım amma soğan kürü mü yaptınız? adet gecikmesi ondan olabilir.. bende soğan kürü yaptığım ilk ay adetim gecikti normalde hiç gecikmezdi...

Evet sogan kurunu duzenli olarak 3 ay yaptim. Ben kendimi bildim bileli 4 ve 6 ay arasi adet gordugum icin 44 gunde bir adet gormeye bile sukrettim. Fakat benim bildigim bu sogan kuru adeti duzenlermis. Neden boyle olduki? Acaba normalmi yoksa ters etkimi? Kafam cok karisti. Her ihtimala karsilik dun aksam gebelik testi yaptim fakat malesef negative. Bugun olacam adet gibi sanki. 42.gunum. Bekliyom artik. Sogan kuru kist mist biramamis bende pko ragsizligimi ortadan tamamen kaldirmis. O yonden cok etkili sogan kuru. Yinede diger ay tekrar yapip incire gececem. Zaten dr. Saracoglu diyor yaptiniz ilk ay hemen etki gormeyi umud etmeyin eyer pko saniz bunu 4-5 ay duzenli kulanin. Ben onun dedini yapmaya kararliyim. Bakalim insallah faydasi olur cumlemize.

slm kızlar,
ben de aranıza yeni katıldım. size bir şey danışmak istiyorum ya. 7 aylık evliyim. düğünden önce hormon testi de yaptırmıştım, ama problem yoktu. 2 aydır bebek düşünüyoruz. son adetimin üzerinden yaklaşık 2 ay geçti. adet görmedim. ben de bir umutla test yaptım. iki kez. negatif çıktı. sonra forumdan soğan kürünü duydum. 10 gün boyunca devam ettim. Ama hiç bir faydasını göremedim. bırakalı 1 hafta oldu. ama yine yok...Tavsiyeleriniz nedir kızlar? doğum kontrol hapı kullanmak istemiyorum düzensizlik için...

slm kızlar,
ben de aranıza yeni katıldım. size bir şey danışmak istiyorum ya. 7 aylık evliyim. düğünden önce hormon testi de yaptırmıştım, ama problem yoktu. 2 aydır bebek düşünüyoruz. son adetimin üzerinden yaklaşık 2 ay geçti. adet görmedim. ben de bir umutla test yaptım. iki kez. negatif çıktı. sonra forumdan soğan kürünü duydum. 10 gün boyunca devam ettim. Ama hiç bir faydasını göremedim. bırakalı 1 hafta oldu. ama yine yok...Tavsiyeleriniz nedir kızlar? doğum kontrol hapı kullanmak istemiyorum düzensizlik için...

Bence bi doktorla görüşmen daha iyi olucaktır. adet düzensizliği için doğum kontrol hapı değilde başka bi yöntem uygulayabilirler.. soğan kürüne bende yeni başladım ama 15 gün devam etmen gerekirdi adetten 7 gün sonra başlıyorsun ve 15 gün boyunca devam ediyorsun. sonra 2.adetini olmadan 10 gün önce başlıosun 5-7 gün içip bırakıyorsun.. rabbim hepimizin gönlüne göre versin inşallah. isteyen herkese ve banada nasip etsin rabbim.

kızlarr soğan kürüne başladım bugün :KK1: tadı fena değilmiş. inşallah şifa olur deneyen bütün herkese ve banada.. :KK16:

X