Gebeliğe Hazırlık Soğan Kürü Yapanlar ve Yapmak İsteyenler Yeni Topik

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

cennetkokulumm

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
14 Nisan 2010
4.317
1.911
Merhaba güzel Hanımlar,

En Büyük KKTopiğimiz bir önceki konunun devam topiğidir. Konu sahibimizin yoğunluğu dolayısıyla buradan devam edeceğiz. Önceki topikte olduğu gibi yeni topiğinde sizlere uğur ve mucizeler getirmesi dileğiyle herkese hayırlı olsun... :dua: Bol şifalı bol bebişli bir topik olsun:dua:

Önce ki topiğimizin linki https://www.kadinlarkulubu.com/foru...-edenler-gelin-birlikte-takip-edelim.1096248/

Şifa dolu kürümüzün orijinal tarifi https://www.profsaracoglu.com/sidde...e-bagli-agrilara-karsi-polikistik-overe-karsi

KÜRÜN TARİFİNİ BİRDE BU ŞEKİLDE YAZIYORUM KIZLAR

Polikistik over, Kist ve Polip Şikayetlerine Karşı Soğan Kürü Kullanımı!

Kaynamakta olan 1,5 (250-300 mL) su bardağı klorsuz suyun (içme suyu) içerisine ince kabuğu soyulmuş orta boy 1 kuru Soğan dörde bölüp atınız. Beş dakika kapağı kapalı olarak kaynatınız. Ilıyınca süzünüz ve içiniz. Boş mideye günde iki kez içilecektir (öğleden evvel ve öğleden sonra). Her aşamada taze yapılmalıdır. (Sabah akşam aç karnına olmak üzere yemeklerden 15 dk evvelde içilebilir)

Uygulama adet (regl) bitiminden 3-7 veya 10 gün sonrasında başlanır ve ilk ay 15 gün diğer aylar 10'ar gün olmak üzere toplamda 4 ay boyunca yapılır ve kür sonlandırılır.

Kür kullanımı desteklemek ve olumlu sonuç alabilmek için 15 günlük soğan kürü ardından testeredişli aslanpençesi bitkisinin günde 2 defa kullanılması gerekmektedir.

Not: Polikistik over, Kist ve Polip şikayetlerine karşı Soğan Kürü kullanımı tek başına yeterli değildir. Yardımcı diğer bitkilerin kullanımı ile ilgili danışmanlarımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.
**Miyom şikayeti olan kişilerin soğan kürü kullanması önerilmemektedir.

NOT: www.profsaracoglu.com SİTESİNDEN ALINTIDIR...

:KK200::nazar:LİSTEMİZ:nazar::KK200:

ÜYE ADIBATDURUM
badenzi badenzi :anneadayı::emir_bebek::nazar::KK200:
cennetkokulumm cennetkokulumm :anneadayı::emir_bebek::nazar::KK200:
Aln cns Aln cns :anneadayı::emir_bebek::nazar::KK200:
olderolurrr olderolurrr :anneadayı::emir_bebek::nazar::KK200:
M maveraben :anneadayı::emir_bebek::nazar::KK200:
F fdnkrt :anneadayı::emir_bebek::nazar::KK200:
junes junes :anneadayı::emir_bebek::nazar::KK200:
ada ada Lovelace:anneadayı::emir_bebek::nazar::KK200:
ISTANBULLUGELINN ISTANBULLUGELINN :anneadayı::emir_bebek::nazar::KK200:
N Neslhannn :anneadayı::emir_bebek::nazar::KK200:
Dersaadet18 Dersaadet18 :anneadayı::emir_bebek::nazar::KK200:
Morvampir1 Morvampir1 :duduk: 24 Mart:rolleyes:BEKLEMEDE
Mihmandar_34 Mihmandar_34 :duduk: 25 Mart:rolleyes:BEKLEMEDE
M muhammetumut :duduk: 8 Nisan:rolleyes:BEKLEMEDE
Nur_hayat2005 Nur_hayat2005 :duduk: 15 Nisan:rolleyes:BEKLEMEDE
blackbird87 blackbird87 :duduk: 15 Nisan:rolleyes:BEKLEMEDE
M Momgirl :duduk: 16 Nisan:rolleyes:BEKLEMEDE
buse_ipek09 buse_ipek09 :duduk:24 Nisan:rolleyes:BEKLEMEDE
Pinkpinkblue Pinkpinkblue :duduk: 25 Nisan:rolleyes:BEKLEMEDE
BilgeUfuk BilgeUfuk :duduk: 26 Nisan:rolleyes:BEKLEMEDE
N Nursma :duduk:26 Nisan:rolleyes:BEKLEMEDE
mnt mnt :duduk: 30 Nisan:rolleyes:BEKLEMEDE
galaksidebirbalik galaksidebirbalik :duduk: 30 Nisan:rolleyes:BEKLEMEDE
KurkmantoluS KurkmantoluS :duduk: 3 Mayıs:rolleyes:BEKLEMEDE
dwarfangel dwarfangel :duduk: 7 Mayıs:rolleyes:BEKLEMEDE
themis_ themis_ :duduk:11 Mayıs:rolleyes:BEKLEMEDE
Nur_hayat2005 Nur_hayat2005 :duduk:11 Mayıs:rolleyes:BEKLEMEDE
S Sese1212 :duduk:12 Mayıs:rolleyes:BEKLEMEDE
BilgeUfuk BilgeUfuk :duduk:21 Mayıs:rolleyes:BEKLEMEDE
Ilahe91 Ilahe91 :duduk:19 Haziran:rolleyes:BEKLEMEDE
Ebrulipapatya Ebrulipapatya :duduk: 19 Haziran:rolleyes:BEKLEMEDE

Son düzenleme:
Canım topiğin hayırlı olsunnnn beni etiketleyeniyorsan ismimi yaz madem sadece :)
Bekleyen tüm arkadaşlarım tez zamanda siz de kavuşacaksınız inşallah

Sağol bitanem hoş geldin. :KK68: Kuzum başka yoldan çözdüm sanırım şimdi oldu. Güzel dileklerin için teşekkürler canım inşallah bekleyen herkese nasip olur. :dua:

Ne demek kuzum iyi ki bu listeye dahil oldunuz inşallah sağlıcakla kucağınıza almak da nasip olur. :dua::KK200::KK15:
Evet bu listede olmasam minik oğlum olmayacaktı belki deee :)
Soğan kürü en büyük etken tabi siz de vesile oldunuz:KK200: şimdi bekleyen arkadaşlarımıza faydası olsun inşallah tezzzzz zamanda çok amin :)

Merhaba güzel Hanımlar,

En Büyük KKTopiğimiz bir önceki konunun devam topiğidir. Konu sahibimizin yoğunluğu dolayısıyla buradan devam edeceğiz. Önceki topikte olduğu gibi yeni topiğinde sizlere uğur ve mucizeler getirmesi dileğiyle herkese hayırlı olsun... :dua: Bol şifalı bol bebişli bir topik olsun:dua:

Önce ki topiğimizin linki https://www.kadinlarkulubu.com/foru...-edenler-gelin-birlikte-takip-edelim.1096248/

Şifa dolu kürümüzün orijinal tarifi https://www.profsaracoglu.com/sidde...e-bagli-agrilara-karsi-polikistik-overe-karsi

Cancazım ellerine sağlık harikaaa olmuş. Bol bebişli bir topik olsun insallahhhh❤❤❤

Soğan kürü en büyük etken tabi siz de vesile oldunuz:KK200: şimdi bekleyen arkadaşlarımıza faydası olsun inşallah tezzzzz zamanda çok amin :)

Ayy ben senin minik oğlunu yerim :emir_bebek::nazar::nazar::nazar:

Kuzum Allah bağışlasın minik oğluşunu sağlıcakla kucağına almak nasip olsun.
Aynen dediğin gibi bekleyen bütün arkadaşlarımıza da tez zamanda hepsine şifa olsun bebişleri gelsin:dua:

Canım oğluş mu geliyor hadi gözün aydın sağlıcakla gelsin annesi yanılmışım kız diye düşünmüştüm:eek:

Merhaba güzel Hanımlar,

ÜYE ADIBATDURUM
badenzi badenzi :anneadayı::emir_bebek::nazar::KK200:
cennetkokulumm cennetkokulumm :anneadayı::emir_bebek::nazar::KK200:
Aln cns Aln cns :anneadayı::emir_bebek::nazar::KK200:
olderolurrr olderolurrr :anneadayı::emir_bebek::nazar::KK200:
M maveraben :anneadayı::emir_bebek::nazar::KK200:
F fdnkrt :anneadayı::emir_bebek::nazar::KK200:
themis_ themis_ :rolleyes:BEKLEMEDE
Morvampir1 Morvampir1 :duduk: 24 Mart:rolleyes:BEKLEMEDE
BilgeUfuk BilgeUfuk :duduk: 1 Nisan:rolleyes:BEKLEMEDE
junes junes :rolleyes:BEKLEMEDE
Pinkpinkblue Pinkpinkblue :rolleyes:BEKLEMEDE
ISTANBULLUGELINN ISTANBULLUGELINN :rolleyes:BEKLEMEDE
Canım benim hayırlı olsun yeni topiğimiz :KK49:
Benim bat 23 Mart ama ilaçtan dolayı değişkenlik gösterebilir sen yine de bunu yaz istersen:KK200:

Canım benim hayırlı olsun yeni topiğimiz :KK49:
Benim bat 23 Mart ama ilaçtan dolayı değişkenlik gösterebilir sen yine de bunu yaz istersen:KK200:

Hoş geldin kuzum :KK68:
Hemen yazıyorum listeye sen bu ayı fazla takma zaten dediğin gibi ilaçlar geçen ayın gecikmeleri biraz şaşabilir ama bence herşey çoooook güzel olacak. :KK19:

X