Gebeliğe Hazırlık Soğan Kürü Yapanlar ve Yapmak İsteyenler Yeni Topik

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ne güzel 😍 🧿 kendiliğinden olmuş. Ben de hap kullanmak istemiyorum, bende de kist için doktor ginera verdi ama kullanmadım. Şimdi soğan kürünü bi denicem son çare olarak. Bakalım inşallah iyi sonuç verir.🙏🏻
Insallah. Cogu kisi burda faydasini gordu.bana yaramadi diye tu kaka diyemem yani . Insallah sizede fayfa eder

Soğancılar! Yok mu başka soğan kürü yapan? Benim bugün 6.günüm. Midem bi garip oldu bugün, karnımın altında da hafif ağrı baskı var ama devam edicem.

junes junes cennetkokulumm cennetkokulumm BilgeUfuk BilgeUfuk yavrular nasılsınız özledim sizi,
junes junes ne kadar kaldı canım doğuma, nasıl gidiyor
cennetkokulumm cennetkokulumm sen nasılsın canım bitti mi taşınma telaşı
BilgeUfuk BilgeUfuk kuzusu sen naptın doktor işini

Ve diğer kızlarım sizler nasılsınız, ISTANBULLUGELINN ISTANBULLUGELINN

ayy başka kimleri unuttum ya :KK43: siz etiketleyin canlar
badenzi badenzi selam canım, ben de tam bizim kızlara seni soracaktım doğum oldu mu diye☺️
Biz de seni özledik kuzu😘
Benim de iyi gidiyor çok şükür, 28. haftamıza girdik Allah'ın izniyle🤲🏼

badenzi badenzi selam canım, ben de tam bizim kızlara seni soracaktım doğum oldu mu diye☺
Biz de seni özledik kuzu😘
Benim de iyi gidiyor çok şükür, 28. haftamıza girdik Allah'ın izniyle🤲🏼
Oyy maşallah canım Allah sağ salim kucağına almayı nasip etsin, ismine karar verdiniz mi :KK200: Benim 17 Ağustos'ta nişanım geldi, bir sevinç kapladı içimi ama benim kızın keyfi yerinde heralde ,şuan için hiçbir ağrı sancı yok, keşke bugün doğsa ne güzel olurdu

Kızlar selam ben de bu ay soğan kürüne başlayacağım. Bugün adetim bitti. Cumartesi başlamayı düşünüyorum. Bu ay başka yapacak olan var mı???
Bende 1 haftadır kullanıyorum soğan kürünü, inşallah şifası olur size de
Bat 25 ağustos merak ediyorum sonucu 🙇‍♀️

Oyy maşallah canım Allah sağ salim kucağına almayı nasip etsin, ismine karar verdiniz mi :KK200: Benim 17 Ağustos'ta nişanım geldi, bir sevinç kapladı içimi ama benim kızın keyfi yerinde heralde ,şuan için hiçbir ağrı sancı yok, keşke bugün doğsa ne güzel olurdu
Canım benim Allah hayırlı zamanda sağlıklı ve sıhhatli doğumlar nasip etsin inşallah🙏🏼
Sen yine de haberdar et mutlaka, kızçen yerini sevmiş belli ki😍
Kuzu babasının isteği üzerine Azra olacak nasip olursa😉
Sen de isim değişikliği oldu mu sonrada peki? Yoksa söylediğin isim mi olacak canım?

Soğancılar! Yok mu başka soğan kürü yapan? Benim bugün 6.günüm. Midem bi garip oldu bugün, karnımın altında da hafif ağrı baskı var ama devam edicem.
Merhabalar canım devam ettin mi küre? Başka sıkıntılar yaşadın mı yada ne gibi belirtiler oldu? Benimde bugün 2. Günüm. Ilk gün yani dün sabah içtiğimde bana da böyle olmuştu.

Merhabalar canım devam ettin mi küre? Başka sıkıntılar yaşadın mı yada ne gibi belirtiler oldu? Benimde bugün 2. Günüm. Ilk gün yani dün sabah içtiğimde bana da böyle olmuştu.
Benim belim kasıklarim agirmisti akintim cogalmisti
Kullandigim ay hamile kaldım.. çok şükür 1 yaşında oğlum var
15 gün mutkala yap yarım bırakma

Merhaba kizlar 🥰 sogan suyunu 8 gün içebildim hedefim 10du ama 2 gun annemlerde kalmistim o ara aksadi biraz 🤦‍♀️ buhari haftada 2 defa yaptim yumurtlama gunumde de yaptim suan yumurtlamanin uzerinden tam 1 hafta geçti adetime de tam 1 hafta var ama bugun sabah sanki adet olacakmis gibi hissettim hatta acik kahverenti akinti oldu normalde hep adet oncesi gelir oyle akinti 🤦‍♀️ sogan suyu duzensizlik yapar mi ki acaba normalde hic şaşmaz adet gunum saati bile ortalama ayni oluyo

X