Gebeliğe Hazırlık Soğan Kürü Yapanlar Yapcaklar Gelin Birlikte Yapalımm 🤗

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ben yapamadım maalesef 2 gün önce denedim midemi bozdu tansiyonumu düşürdü 😔😔hastanelik oldum serumla kendime geldim başka öneriniz varmı ben soğan kürü uygulayamiyorum

Canım benimde soğan suyuna başladıktan 2 gün sonra falan inanılmaz kasık ağrım oldu bi 10 dk falan sürdü sonra geçti bide aşıro derecede burnum akmıştı o gün ama grip değildim
Ertesi günde gün boyu baş ağrısı çektim inşallah bi şeyler olmuştur bendede 😊
Insallah canim benim
Benim iliskiden hemen sonra olmustu sogan suyu cok sari akinti yapmisti

Soğan kuru hariç başka bi öneriniz varmı ilişkiden sonra yastık koy felan diyorlar bunun gibi başka bildiğiniz varmı acaba dün regl bitti benim
Meryem suresi okumak iyi gelir diyorlar ben hic denemedim bi de iliskiden once etkili oldumu bilmiyorum arkadasimin bahcesinden dalindan koparip incir yemistim oturup koca bi tabak o zmn yumurtlama akintim artmisti baya

Iliskiden sonra icin hic bilmiyorum canim en iyisi dua etmek dedigim gibi rabbim ol diyince oluyor bende pko var birde dusun ilk seferde oldu🤷🏻‍♀️

Benm mense cok var. Bitelide 3 gun filan oldu.
Benm adet geldi yaparken devam ettim. Akintilarim vs oldu.
Suan durum temiz. Bilemiyorum bu ay ne zaman olacaģim.

Eklentiler

• Screenshot_2019-05-01-00-58-36.png
    Screenshot_2019-05-01-00-58-36.png
    296,6 KB · Görüntüleme: 26
Kızlar merhaba, soğan kürü uygulayıp da adetinin döngüsü uzayan ya da kısalan var mı aranızda? Başka bir topicte gördüm ve kafam ciddi anlamda karıştı. Bugün soğan kürünün 5. günündeyim amacım zaten 7 gün uygulayıp bırakmaktı ama şimdi yorumları da görünce dehşete düştüm resmen :cry:

Kızlar merhaba, soğan kürü uygulayıp da adetinin döngüsü uzayan ya da kısalan var mı aranızda? Başka bir topicte gördüm ve kafam ciddi anlamda karıştı. Bugün soğan kürünün 5. günündeyim amacım zaten 7 gün uygulayıp bırakmaktı ama şimdi yorumları da görünce dehşete düştüm resmen :cry:

Canım bu ay bende 10 gün yaptım şifası kesinlikle oldu diye düşünüyorum
Bugün adet günümdü ama olmadım bakalım gecikmemi yoksa bebekmi

Korkma sanada şifa olur inşallah ya şafii diyerek iç zararı olmaz
Her sağlıklı erkek ve kadının 6 ayda yapması gereken çok faydalı bir kür ben çok memnun kaldım
1.5 senedir bacağımda beze gibi bişey vardı
Sivilce şişerde patlamaz ya
Baya bi zamandır orda sertleşmişti artık
Bu ay soğan küründen olduğunu düşünüyorum
Oraya iltihap topladı hiç ucu olmayan avumayan ağrımayan yer şişti ve patladı
İnanır mısın içinden küçük beze çıktı ve bir sürü iltihap aktı
Vücut dışarıya attı yani anlayacağın
İçime de faydası olduğuna inanıyorum
Akıntım çok fazla oldu bazı günler

Bu ay bebek olmasını beklemiyorum aslında ama nasip tabi

Biraz uzun oldı ama 🤗

Canım bu ay bende 10 gün yaptım şifası kesinlikle oldu diye düşünüyorum
Bugün adet günümdü ama olmadım bakalım gecikmemi yoksa bebekmi

Korkma sanada şifa olur inşallah ya şafii diyerek iç zararı olmaz
Her sağlıklı erkek ve kadının 6 ayda yapması gereken çok faydalı bir kür ben çok memnun kaldım
1.5 senedir bacağımda beze gibi bişey vardı
Sivilce şişerde patlamaz ya
Baya bi zamandır orda sertleşmişti artık
Bu ay soğan küründen olduğunu düşünüyorum
Oraya iltihap topladı hiç ucu olmayan avumayan ağrımayan yer şişti ve patladı
İnanır mısın içinden küçük beze çıktı ve bir sürü iltihap aktı
Vücut dışarıya attı yani anlayacağın
İçime de faydası olduğuna inanıyorum
Akıntım çok fazla oldu bazı günler

Bu ay bebek olmasını beklemiyorum aslında ama nasip tabi

Biraz uzun oldı ama 🤗
Ya şu saatte aldığım en güzel haber bu olabilir resmen kafamdaki soru işaretlerini giderdiniz Allah razı olsun 🥰 benim de doktorumun pek üstünde durmadığı ama benim pipiriklendiğim küçük bir kistim vardı bir de iş yerinde kullanmak zorunda olduğum ortak wcden kaynaklı idrar yolu iltihabım...
Antibiyotik kullanmak istemedim bu kürü araştırıp buldum. Gebelik planım da olunca vakit kaybetmeden yapayım dedim Allah emeklerimizi ve umutlarımızı boşa çıkarmasın inşallah 🥰

Ya şu saatte aldığım en güzel haber bu olabilir resmen kafamdaki soru işaretlerini giderdiniz Allah razı olsun 🥰 benim de doktorumun pek üstünde durmadığı ama benim pipiriklendiğim küçük bir kistim vardı bir de iş yerinde kullanmak zorunda olduğum ortak wcden kaynaklı idrar yolu iltihabım...
Antibiyotik kullanmak istemedim bu kürü araştırıp buldum. Gebelik planım da olunca vakit kaybetmeden yapayım dedim Allah emeklerimizi ve umutlarımızı boşa çıkarmasın inşallah 🥰

Amin inşallah yardımcı olabildiysem ne mutlu 😊🌸🌸

Gonulmeyvesi Gonulmeyvesi canım tekrardan merhaba, nasılsın? Akşam sen beni mutlu edince sormam gereken bir şeyi sormayı unutmuşum mutluluktan :KK68:
Akşam bahsettiğin o bezenin içinden iltihap çıkması olayını kürün kaçıncı gününde yaşadın?
Ben de belirti arıyorum kendimde bir yerimde iyileşme vardır inşallah diye ama şu an her şey normal gidiyor, illa ki faydasını göreceğim biliyorum inanarak yapıyorum çünkü :KK51:
Ama idrar yollarımdaki iltihabın yok olduğunu nasıl anlayabilirim acaba? :KK64:
Hoş, ben idrar testinin sonucunu alıncaya dek iltihap olduğunu da bilmiyordum kendimde. Hiçbir belirtisi, rahatsızlığı falan yoktu doktor sonuca göre iltihap var dedi o nefret ettiğim antibiyotikleri kullan dedi :KK12:
Şimdiden vereceğin cevap için çok teşekkür ederim kuzum :KK15:

Gonulmeyvesi Gonulmeyvesi canım tekrardan merhaba, nasılsın? Akşam sen beni mutlu edince sormam gereken bir şeyi sormayı unutmuşum mutluluktan :KK68:
Akşam bahsettiğin o bezenin içinden iltihap çıkması olayını kürün kaçıncı gününde yaşadın?
Ben de belirti arıyorum kendimde bir yerimde iyileşme vardır inşallah diye ama şu an her şey normal gidiyor, illa ki faydasını göreceğim biliyorum inanarak yapıyorum çünkü :KK51:
Ama idrar yollarımdaki iltihabın yok olduğunu nasıl anlayabilirim acaba? :KK64:
Hoş, ben idrar testinin sonucunu alıncaya dek iltihap olduğunu da bilmiyordum kendimde. Hiçbir belirtisi, rahatsızlığı falan yoktu doktor sonuca göre iltihap var dedi o nefret ettiğim antibiyotikleri kullan dedi :KK12:
Şimdiden vereceğin cevap için çok teşekkür ederim kuzum :KK15:

Canım 10 gün sınra yaşadım ben ona bağlıyorum ama bilmiyorum

Ay evet idrar yolu iltihabı çok sinsi
Akıntılarından anlayabilirsin azalma varsa iltihap gidiyordut
Yada çok geliyorsa iltihabını söküyordur
Şifa olsun inşallah canım

Bende aslan pençesi ve hayıt tohumu aldım. Aktar ikisini karıştırıp içebilirsin dedi
Merhaba benimde adetim düzensizleşti adet geciktirici kullandım yazın tatile gidicem diye sonrasında söktürücü kullandım düzenim bozuldu tarlusal kullandım işe yaramadı doktora gittim progesteron iğne verdi üç iğne bir seferde yaptırdım 5 gün oldu hala tık yok bu arada aslanpençesi hayıt otu içiyorum 3 gündür de soğan kürü yapıyorum hala birşey yok deliricem bana da yardım edin nolur 😞

X