Şoktayım üzgünüm ve çok kırgınım Kocam herşeyi anlattı :(:(:(

Bunlar nasıl kafalar yarebbim. Rakı kafası değil bu. Kocası kesin balık burcu ve muhakkak bir şey kullanıyor.
Zira titreşerek ağlaşmalar ulvi konuşmalar hiiiç normal değil.
Evvel zamanda babası intihar etmiş balık burcu bir zat vardı, tıpatıp aynısı o yüzden çok şaşırmadım ben.
Benim şaşırdığım nokta; cansunun buraya birebir eksiksiz bunları yazması. Tıgırıt tv belgeseli gibi mizansen yarattı kadın bize.
Giriş gelişme ve sonuç
Sonuçta şu, yavrusunu aldı sırtına dıgıdıkçılık oynadılar kalp çiçek pembe bulutlar.
Cansucum sen bizim aklımızla dalga mı geçiyorsun.

Oyyyyy kıyamisu o zaman seni belli bir dönem bırakalım. Ya adam komple bana birşeyler karıştırıyor olabilir geldi yani bir erkek üç ay böyle niye yaşasın yahu 😏
Ben doğum + lohusalık döneminde doğru yorumlar yapamayabikirim adamla çok empati kurdum 🤣 siz soyleyince beni de bı şeytan dürttü kendim olsam şimdiye olay çıkarmıştım evet tavirlarda bı tuhaflık var

Ben doğum + lohusalık döneminde doğru yorumlar yapamayabikirim adamla çok empati kurdum 🤣 siz soyleyince beni de bı şeytan dürttü kendim olsam şimdiye olay çıkarmıştım evet tavirlarda bı tuhaflık var
Şeytan mı biz mi dürttük 🤪 tamam bekliyoruz dönmeni 🫶🥹

benim babam da eşime insanların yanında "bu bizim eleman, işsiz, her şeye kızımı kullanarak sahip oldu, işe yaramaz, ailesi bozuk" gibi şeyler söyledi hep. (hatta bir tane daha lafı var ki eşim bunu neyse ki duymadı bir duysa ömür boyu yüzüne bakmaz)

10 senedir evliyim hala babama kırgınım ve onu kalpten sevemiyorum. benim için iyi şeyler isteyip kimseye yakıştırmamasını anlarım ama seçimime bu kadar saygı göstermemesi ve eşimle huzurumuzu tehlikeye attığı için kırgınım.

Veleddain dinimiz amin
Bu nasıl bir cevap ya, dost Tv'de romantik dizi yapmışlar sanki 😅😅
Şaka bir yana şimdi eski konunuzu okuyup üzülmüştüm. Tatlıya bağlamanıza sevindim.
Babanızi uyarın diyenler olmuş ama bence babanıza bir şey söylemeyin,olan olmuş zaten.
Adamın evidne 8 nufus var, yetmez gibi iki kafa (ki biri gürültücü çocuk) haftanın 6 günü orada kalıyorsunuz..bir kuruş da maddi desteğiniz olmuyor borç ödüyorsunuz diye. Adam yani ne dese kendi kafasına göre haklıdır. Ettiğiniz lafa sinirlenir, ters tepki verir falan, boşuna daha çok kaçar tadiniz.
Yeni planınız ne bu arada?
Bir sene daha annenizde kalmaktan vazgectiniz mi?
Ay ben yorum yaparken bunlari bilmiyordm😐 neden kaliyor konu sahibi orda?

O hikaye çook uzun o hikaye çook çetrefilli tontriko oralara hiiç bulaşma derim ben bak biz bulsştık da nooldu:KK14:
Ben babayi suclu buldum sert konustum😐cunku babasiz buyumus haksizlik yapti diye dusundum..damat eger kiz ailesini kullaniyorsa.. ne bilim ya bilsem herhalde yorum degisecek tamamen

İnsanların içinde "Bunun neyi vardı ki?" sözü gerçekten yenilir yutulur bir söz değil. Eşinde peygamber sabrı varmış, Allah mutluluğunuzu bozmasın.

Babanız diğer aileye karşı eşinizi övmeye çalışmış olabilir mi? Eşiniz fazla hassas davranıyor olabilir mi? Tam durumu anlayamadım ama ben şöyle anladim "bak bu damadım ve kızım hicbirseyleri olmamasına rağmen çalıştılar ayakta durdular siz de durursunuz " gibisinden sanki hatta örnek gostermis. Ayrıca koskoca adam babasizliktan bu kadar utanılacak ne var ben de babasizim bir kere basım egilmedi üstelik çoğu zaman da gundemdeydi konuşuldu bu konu. Ben hiçbir zaman alınmadım.
nasıl söylendi nasıl dendi bilmiyorum bunu öğrenebilmem için benim ailemle konuşmam lazım ozaman anlarızne olup bittiğini yanlış anladınız galiba adam babasızlıktan utanmıyor ki

Hayır hayır oturmuyor kafamda. 3 ay önceki bir olay için bu kadar ağlamış olamaz. I ıh. Ben ikna olmadım. Bence bir halt yedi ondan ağlıyor. İlla aldatmak demiyorum. Seni kaybedebilecegi bir noktaya geldi. Sonra vaz geçti belli ki. Bu adam kesinlikle balık burcu
konuyu nasıl anladınız bilmiyorum zaten aileme karşı tavır almıştı konuşmuyordu gelip gitmiyordu kapıdan bırakıp kapıdan alıyordu sebebinin bu olduğunu söyledi sizi biri kırıp incittiğinde sabahına unutuyormusunuz

Veleddain dinimiz amin
Bu nasıl bir cevap ya, dost Tv'de romantik dizi yapmışlar sanki 😅😅
Şaka bir yana şimdi eski konunuzu okuyup üzülmüştüm. Tatlıya bağlamanıza sevindim.
Babanızi uyarın diyenler olmuş ama bence babanıza bir şey söylemeyin,olan olmuş zaten.
Adamın evidne 8 nufus var, yetmez gibi iki kafa (ki biri gürültücü çocuk) haftanın 6 günü orada kalıyorsunuz..bir kuruş da maddi desteğiniz olmuyor borç ödüyorsunuz diye. Adam yani ne dese kendi kafasına göre haklıdır. Ettiğiniz lafa sinirlenir, ters tepki verir falan, boşuna daha çok kaçar tadiniz.
Yeni planınız ne bu arada?
Bir sene daha annenizde kalmaktan vazgectiniz mi?
şimdi adam böyle söylüyor babamla konuşmam lazım ki durumun ne olduğunu anlayayım ne oldu ne bitti ne demek istedi bunları bilip ona göre haraket etmek daha akıllıca değilmi

Hayır hayır oturmuyor kafamda. 3 ay önceki bir olay için bu kadar ağlamış olamaz. I ıh. Ben ikna olmadım. Bence bir halt yedi ondan ağlıyor. İlla aldatmak demiyorum. Seni kaybedebilecegi bir noktaya geldi. Sonra vaz geçti belli ki. Bu adam kesinlikle balık burcu
bu arada balık burcu değil başak burcu biri

gülümseyerek elimi tuttu günaha düşmekten harama bakmaktan kalpleri elinde bulunduran a yoktan var eden e bütün noksan sıfatlardan yoksun olan alemlerin rabbi olan Allah a sığınırım deyip ellerimi öptü ///// 😁 Bu nedir jdjdjdjdjfjf
adamın konuşması hep bu şekilde kendisini tanıdığım günden beridir abdestli namazlı bir insandır nesi size garip geldi onu anlayamadım siz dua ederken allah a sığınmıyormusunuz

adamın konuşması hep bu şekilde kendisini tanıdığım günden beridir abdestli namazlı bir insandır nesi size garip geldi onu anlayamadım siz dua ederken allah a sığınmıyormusunuz
ALLAHA sığınmakla aranızda ki muhabbetin ne ilgisi var.Kusura bakmayın ama cok komik 😁 Sırlar dünyası tadında ve hedef sasirtiyor.Eşinizin anlattıklarına da inanmıyorum bu arada... Sağlam senaryo yazmış,siz tetikte olun

Babanız diğer aileye karşı eşinizi övmeye çalışmış olabilir mi? Eşiniz fazla hassas davranıyor olabilir mi? Tam durumu anlayamadım ama ben şöyle anladim "bak bu damadım ve kızım hicbirseyleri olmamasına rağmen çalıştılar ayakta durdular siz de durursunuz " gibisinden sanki hatta örnek gostermis. Ayrıca koskoca adam babasizliktan bu kadar utanılacak ne var ben de babasizim bir kere basım egilmedi üstelik çoğu zaman da gundemdeydi konuşuldu bu konu. Ben hiçbir zaman alınmadım.
Açıkçası ben de böyle düşündüm.

ALLAHA sığınmakla aranızda ki muhabbetin ne ilgisi var.Kusura bakmayın ama cok komik 😁 Sırlar dünyası tadında ve hedef sasirtiyor.Eşinizin anlattıklarına da inanmıyorum bu arada... Sağlam senaryo yazmış,siz tetikte olun
neden böyle birşey yapsın ki nasıl olsa ortaya çıkacaktır neden bir senaryo kurma gereği duysun bu durumu er yada geç ben öğrenicem

X