Sol kasık ağrısı ????

bende hamile olduğumu öğrenmeden önce kasıklarımda batma ve ağrı oluyordu özellikle sol kasığımda çok fazlaydı akıntım bir hayli fazlaydı meğer hamileymişim bu belirtiler onu gösteriyor:nazar:

Kızlar acil bir bakar mısınız?

Adetim 3 gün geçti. Bu testten iki tane almıştım ilki bozuk çıktı; ikincisinde de sonuç bu çıktı. Hamile miyim?

Eki Görüntüle 536438

Tebrikler canım hamişsinnnn

Merhaba kızlar ben aslı gecen sene Aralık ayında 25 haftalık ölü dogum yaptım eşi yani plesenta aşağıda olduğu ıcın sureklı kanamam oldu yavrucuk dayanamadı neyse konum su Ogün bugün dur korunmamama rağmen hamile kalamıyorum nerden baksanız 10 ay oldu korkmaya başladım ama bu günlerde sol kasığımda kısa kısa sancı gelmiyor ayakta durduğum zaman fakat adet olalı henüz 10 gün anca geçtı sızce bu ağrılar hamıle olabılırmıyım off aglıycam yaa çok merak edıyorum ama adet olmadan önce testlerde çıkmadı bır umıt deyıp her ay test yapıyorum bende :)
.
Halla adet olmadım ve sol kaburganın altına sırtıma yanı ağrı başladı bu kez test almadım inşallah olur bir umut deilmi

.
Halla adet olmadım ve sol kaburganın altına sırtıma yanı ağrı başladı bu kez test almadım inşallah olur bir umut deilmi

hadi bakalım iniallahh hamişsindir yeni bir topik actım istersen oraya gel listenin en basında umudumuzu yıtrımeyelım tmm :)

son adetim 22 ekimdi.

adetime 10 gün var arkadaşlar ama 3 4 gündür anormal derecede akıntım var ve kasığımda (sağ kasıgıma daha yakın )bi sızı var hafif hafif bıçak saplanır gibi..sizce hamile olabilirmiyim..çok merak ediyorum yoksa üşütmekten falanmı dır bu akıntı..

son adetim 22 ekimdi.

adetime 10 gün var arkadaşlar ama 3 4 gündür anormal derecede akıntım var ve kasığımda (sağ kasıgıma daha yakın )bi sızı var hafif hafif bıçak saplanır gibi..sizce hamile olabilirmiyim..çok merak ediyorum yoksa üşütmekten falanmı dır bu akıntı..

Aynen canım benimde adetime 9-10 gün var ama yürürken bile hissettiğim kasık batmaları var arada böyle içimde bir şey yanıyormuş gibi bir sızı oluyo ama benimkisi bazen sağ kasıkta bazen sol kasıkta,anlamadım ki,akıntı şeffaf renkte var ara ara inşaallah hamileyizdir yaaa :21:

inşallah nisanbu bende istiyorum artık :) bana arkadas olacak bi bebek :) :KK19: inş ama her ay bekleyip hayal kııklıgı olunca korkuyorum umutlanmaya..sonra acaba olmazmı diye korkuyorum

benimde bu ay adetime yaklaşık bir hafta on gün kala kasık agrılarım ve bel agrım başlamıştı anlamıştım bebegimin benimle olduğunu test yaptım çift çizgiyi gördüm şükürlerolsun

benimde bu ay adetime yaklaşık bir hafta on gün kala kasık agrılarım ve bel agrım başlamıştı anlamıştım bebegimin benimle olduğunu test yaptım çift çizgiyi gördüm şükürlerolsun

darısı bize inşallah allah bize de nasip etsin ..sana da inş bebeğini hayırla kucagına almak nasip olsun inş..bende hafifledi ağrılar umudumu yitirmeye başlamıştım mesajını görünce tekrar umutlandım :KK3:

darısı bize inşallah allah bize de nasip etsin ..sana da inş bebeğini hayırla kucagına almak nasip olsun inş..bende hafifledi ağrılar umudumu yitirmeye başlamıştım mesajını görünce tekrar umutlandım :KK3:

Teşekkür ederim inşallah Allah tüm isteyenlere versin. Umarım hamilesindir 3-4 Gün kala test yaparsın çıkma ihtimaliyüksek

inşallah nisanbu bende istiyorum artık :) bana arkadas olacak bi bebek :) :KK19: inş ama her ay bekleyip hayal kııklıgı olunca korkuyorum umutlanmaya..sonra acaba olmazmı diye korkuyorum

Baksana canım ya adeine 5 gün kala hafif çift çizgiyi görenler var bizde mi yapsak 5 gün kala :KK31:

Baksana canım ya adeine 5 gün kala hafif çift çizgiyi görenler var bizde mi yapsak 5 gün kala :KK31:

ben 3 4 sefer yaptım cıkmıyor hatta birinde 8 gün gecikti adetim kesin hamileyim dedim aşırı bir kanama oldu sonra üzüldüm bekleyim diyorum ben..kasık agrım yok denecek kadar azaldı ama bende yanma başladı enfeksiyon mu diye düşünmüyor değilim.hiç olumlu düşünemiyorum bu ay öncden hemen hamileyim sanıyordum

hanımlarr benimde adetime 6 gün var cumartesiden beri sol kasığımda acayip bir ağrı var ve sağ göğsümün ucu acayip ağrıyor dokunamıyorum bide hep cıkık duruyor eskiden üşüyünce ürperince cıkık dururdu bi süredir hep cıkık ve acıyor belirti olabilir mi bunlar ?

hanımlarr benimde adetime 6 gün var cumartesiden beri sol kasığımda acayip bir ağrı var ve sağ göğsümün ucu acayip ağrıyor dokunamıyorum bide hep cıkık duruyor eskiden üşüyünce ürperince cıkık dururdu bi süredir hep cıkık ve acıyor belirti olabilir mi bunlar ?

Evet canım bunlar belirti... ama tabi kişiden kişiye farklılık gösterir bu durum....
göğüs ağrısı,acısı,şişmesi
kasık ağrısı
bel ağrısı
yorgunluk,halsizlik
uyku hali
sinirlilik veya aşırı duygullaşma
bu liste böyle uzar gider..........................ama en önemli belirti adet gecikmesi tabiki.. adetin geçmesini bekle birkaç gün içinde test yaparısn.. inşallah müjdeli haber alırsın:KK16:

benimde son bikaç gündür kasıklarımda ağrılarım var. ama hafif. şuan bile sol kasığımda aprı var. 3 gündür de çok nadir olmak üzere göğüslerime ağrı girio.
dün ev testi yaptım negatif. adetime 1 hafta var. en son 14 şubatta regl oldum.
reglimin (8. günü de var)14. gününden itibaren gün aşırı ilişkiye girdilk eşimle. hatta nette hesaplanan ovulasyon günlerime yakın hergün.akıntımıda takip ettim.var gibideee yokk gibide.

bebiş istiyorum çok. ama bunlar bu bende olanlar neyin nesi bilmiyorum.içim rahatlasın diye test yaptım ama böyle yorumları okuyunca topiklere bakınca başka başka yerlerden araştırmalar yapınca insan acaba????? mı diye geçirmiyor değil.erkenmi yaptım acaba testi... adet günümün geçmesi mi lazım... bilmiyorum. ovulasyon günüm ayın 3 üydü tam gaz olarak beraber olduk.. bir dün olmadık. bugünde devam edicez.
birde bişe sormak istiyorum. bu regl dönemi hesaplayıcısı ile ovulasyon hesaplama birbirini tutumuo
bu konuda yardımcı olurmusunuz lütfen

benimde son bikaç gündür kasıklarımda ağrılarım var. ama hafif. şuan bile sol kasığımda aprı var. 3 gündür de çok nadir olmak üzere göğüslerime ağrı girio.
dün ev testi yaptım negatif. adetime 1 hafta var. en son 14 şubatta regl oldum.
reglimin (8. günü de var)14. gününden itibaren gün aşırı ilişkiye girdilk eşimle. hatta nette hesaplanan ovulasyon günlerime yakın hergün.akıntımıda takip ettim.var gibideee yokk gibide.

bebiş istiyorum çok. ama bunlar bu bende olanlar neyin nesi bilmiyorum.içim rahatlasın diye test yaptım ama böyle yorumları okuyunca topiklere bakınca başka başka yerlerden araştırmalar yapınca insan acaba????? mı diye geçirmiyor değil.erkenmi yaptım acaba testi... adet günümün geçmesi mi lazım... bilmiyorum. ovulasyon günüm ayın 3 üydü tam gaz olarak beraber olduk.. bir dün olmadık. bugünde devam edicez.
birde bişe sormak istiyorum. bu regl dönemi hesaplayıcısı ile ovulasyon hesaplama birbirini tutumuo
bu konuda yardımcı olurmusunuz lütfen

Canım seninle aynı durumdayım son adet tarihim 15 Şubat,merakla bekliyorum bakalım.en bariz belirtim bir haftadır aşırı ağrıyan ve büyüyen göğüslerim. Ara ara kasıklarım ağrıyo,ama üşütmüşümdür belki diye umutlanmak istemiyorum. Başka da belirti yok beklicez bir hafta:) ben günüm geçmeden test yapmak istemiyorum.

bende ümitlenmek istemiyorum ama işte çekmecede test olduğunu bilince bide böyle yorumları okuyunca duramıyorum. geçen ay da bekliodum aksine erken adet oldum sinirim bozuldu. hani genelde derler ya adet sanıcına benzio hamilelik belirtileri die benimki alakası yok. bildiğin sol kasık sancısı hafif iğne batmaları.
ama genede üşütmeye yormak istiyorum...
(diyorum ama gene aklımdanda çıkmıo acaba?? sorusu)

ne diyelim kısmet. ha diyince gelmio.,
aha şimdide inan sağ kasığımda iğne batması oldu. psikolojik olabilir.buna bir lafım yok ama bu durumu düşünmediğim anlarda bazen bu batmalar bana hatırlatıo tekrar. bilemiyorum. 4 testten bir tane test kaldı. onuda eğer adetim geçikirse yapıcam.
yedeklemek lazım kalsın kenarda...birde çevremdekilerin gördükleri rüyalar-fallar bebeğe yorumlanıo. ^^ sıyırmaya başlıyorum galba

inş hamişizdirr... bir hafta sonra yazıcam sonucu. sende yaz canım. bakalım sonucumuz ne olucak

bende ümitlenmek istemiyorum ama işte çekmecede test olduğunu bilince bide böyle yorumları okuyunca duramıyorum. geçen ay da bekliodum aksine erken adet oldum sinirim bozuldu. hani genelde derler ya adet sanıcına benzio hamilelik belirtileri die benimki alakası yok. bildiğin sol kasık sancısı hafif iğne batmaları.
ama genede üşütmeye yormak istiyorum...
(diyorum ama gene aklımdanda çıkmıo acaba?? sorusu)

ne diyelim kısmet. ha diyince gelmio.,
aha şimdide inan sağ kasığımda iğne batması oldu. psikolojik olabilir.buna bir lafım yok ama bu durumu düşünmediğim anlarda bazen bu batmalar bana hatırlatıo tekrar. bilemiyorum. 4 testten bir tane test kaldı. onuda eğer adetim geçikirse yapıcam.
yedeklemek lazım kalsın kenarda...birde çevremdekilerin gördükleri rüyalar-fallar bebeğe yorumlanıo. ^^ sıyırmaya başlıyorum galba

inş hamişizdirr... bir hafta sonra yazıcam sonucu. sende yaz canım. bakalım sonucumuz ne olucak

Benim de senin anlattığın gibi canım iğne batması gibi kısa süreli ağrılar,bazen bel ağrısı oluyor o kadar.sürekli kendimi dinliyorum sanırım en ufacık şey belirti gibi geliyor bana :KK66: devamlı belirtileri okuyorum kendime yormaya çalışıyorum,daha bu ilk deneyişimiz zaten ama insan yine de ümitleniyor işte. Hayırlısı olsun inşallah bi gelişme olursa yazarım mutlaka sen de yaz:KK66:

X