Kontakt Lens Solotica adriana limanın göz rengi quartzo

195 tl artı solusyon hediyesiyle bir çiftin fiyatı yakında kadınlar klübü pro kart hediyeside olacak lenslerinizin:)

merhaba bu lens yapay durmuyor değil mi? Fiyatı nedir kargoy ücreti fln nasıl memnunmusunuz?adriana lima göz rengi düşünüyorumda?

kızlar elimde solotica quartzo brezilyadan lens mevcut dün aldım ama tenime yüzüme yakışmadı :KK43:( almayı düşünen varsa uygun fiyata verebilirim.ziyan olmasın istiyorum
cetinkayafidan@hotmail.com bu mail adresinden ulaşabilirsiniz

ben sahibinden.comdan baktım ama kredi kartı istıyor ben kredi kartı bulamadıgım için kapıda ödeme yapmak istıyorum lutfeenn kızlar nasıl alcam bu solotıcayı ? yardım lutfennn kapıda ödemeli ıstıyorummm

Kapıda ödemeli olarak alabilirsiniz mail adresim yukarıda mevcut iletişim bilgilerinizi gönderirseniz kapıda ödemeli olarak alabilirsiniz ..

arkadaşlar merhaba ben solotica quartzo aldım henuz daha 5 gün oldu.200 tl ye aldım solüsyon dahil gel gelelim alışık oldugum renge yakındır dıye sandım ancak cok pişman oldum.kendime hiç yakıştıramadım. gozum alısırmı dıye 2. kez taktım ama olmadı ısınamadım.zararına satıcam almak ısteyen olursa mesaj atabilir.100 tl ye vericem valla umrumda değil zararın yarısını karsılasam yeter

971nat.jpg
x585lt.jpg

soloticanın üçlü opak seri yani en koyu gözleri bile açması için tasarlanmış olan ve açık yada koyu gözde farketmeksizin tüm gözlerde aynı sonuç veren quartzo rengi:)

6xujkp.jpg

Arzu hanim guartzolarim geldi fakat bu resimdeki gibi degil harelerim ne tam hare ne de hare yok gibi kenarlarda cizgi cizgi hare olusturmuslar ve buda cok yapay duruo

Arzu hanim guartzolarim geldi fakat bu resimdeki gibi degil harelerim ne tam hare ne de hare yok gibi kenarlarda cizgi cizgi hare olusturmuslar ve buda cok yapay duruo

natural colours serisinin hareleri ince ve gri renktedir zaten kalın hareli olan hıdrocharm serisidir ve hıdrocharm serisinde quartzo üretilmemektedir bunu hep soylüyoruz biz forumlarda ve her zaman zaten resimlerdede belli oluyor kalın hareli olmadıgı zaten kalın hareli modeli birçok kişi yapay buluyor hıdrocor ve natural colours serisi tercih ediliyor bu yüzden ve dünyanın kullandıgı bir marka kimse yapay bulmuyor ?

natural colours serisinin hareleri ince ve gri renktedir zaten kalın hareli olan hıdrocharm serisidir ve hıdrocharm serisinde quartzo üretilmemektedir bunu hep soylüyoruz biz forumlarda ve her zaman zaten resimlerdede belli oluyor kalın hareli olmadıgı zaten kalın hareli modeli birçok kişi yapay buluyor hıdrocor ve natural colours serisi tercih ediliyor bu yüzden ve dünyanın kullandıgı bir marka kimse yapay bulmuyor ?

sanırım lens buyuk geldı gozlerıme dolayısıyla oturmuyor ve hareler yapay duruyor bu yuzden.. ama gercekten sızın gıbı ılgılı tatlı dıllı bı satıcı daha gormedım tskler:)

sanırım lens buyuk geldı gozlerıme dolayısıyla oturmuyor ve hareler yapay duruyor bu yuzden.. Ama gercekten sızın gıbı ılgılı tatlı dıllı bı satıcı daha gormedım tskler:)

rica ederim ne demek sizde çok kibarsınız sevgiler :KK16:

son seri quartzo alan var mı acaba resim yükleyebilir misiniz renk yogunlugu gri-mavi mi yoksa yeşil mi ağırlıkta :/
(gözlerim çok koyu kahve)

son seri quartzo alan var mı acaba resim yükleyebilir misiniz renk yogunlugu gri-mavi mi yoksa yeşil mi ağırlıkta :/
(gözlerim çok koyu kahve)

Merhaba ben yeni aldım bugün geldi quartzo lenslerim. Benmde gözlerim koyu kahve renk daha çok gri-yeşil ağırlıkta. En kısa zamanda resim yüklemeye çalışıcam:)

Merhaba ben yeni aldım bugün geldi quartzo lenslerim. Benmde gözlerim koyu kahve renk daha çok gri-yeşil ağırlıkta. En kısa zamanda resim yüklemeye çalışıcam:)

valla merakla beklıyorum canm :44::44: bende gri mavi arası bırsey olsun ıstıyorum ama karar veremedm of:26:

X