Kontakt Lens Solotica lens kullananlar ya da kullanmayı düşünenler fikirlerinizi bekliyorum

ecee lenslerin çok yakışmış gözünle güzel bütünleşmiş. sende daha elamsı durmuş cnm güle güle kullan. .

ececim nekadar güzel durmuş çok da doğal yaa bayıldım
güle gülekullan canım

teşekkür ederim kızlar.oğullarım anlamadılar bile lensli olduğumu bir iki saat takdıktan sonra gözümde ağrı yaptı çıkardım.alışmadığı için oldu sanırım.
bu arada kıvılcım geçmiş olsun.
arzucum normal şartlarda açılmış bi ürünü takdir edersinki asla almam ama burda seni tanıdığım için itimad ediyorum.

teşekkür ederim ececim

didemm canım sarımsağı denedim tam üstüne sürdüm hatta ama hiç yakmadı
kızarıklık azaldı baya moralim düzeldi
sağol canım önerin için

ya kızlar ben de hidrocharme ocre siparişi verdim.ama çok korkuyorum çünkü youtubeda bir video izledim hidrocor ocreyle charme ocreyi gösteriordu alttaki yorumlarda hidrocharme ocrenin doğal olmak için fazlaca belirgin bir halkası olduğunu yazmışlar,dogal görünmediğini yazmışlar.hidrocor daha doğal diyorlar.charme ocre gerçekten yapay mı durur gözümde?tüh ya:sinifsinif:

kıvılcım çok sevindim cnm işe yaramasına umarım kısa sürede geçer arpacığın :) camilaa ocrelerini aldığında bence charme aldığına hiç pişman olmayacaksın. iri parlak gözlerin olcak :) o videolar ve resimler çok yakın büyük flashlı. inanki hare bakımından normalde resimdekiler kadar belirgin durmuyor.. düşündüğünden çok doğal bir lensle karşılaşacaksın. ece de charme aldı. oğulları lens taktığını bile anlamamış :)))

arkadaşlar bugün gözlükçüye gittim sordum soloticayı.türkiyede üretilmiyor diye biliorum dedi.
nasıl hayallerim yıkıldı anlatamam.
gerçekten üretilmiyorumu? Benim gözlerim numaralı ve soloticanın renklilerinden istiorum istanbulda bulabileceiğim yer yokmu :KK43:

arkadaşlar bugün gözlükçüye gittim sordum soloticayı.türkiyede üretilmiyor diye biliorum dedi.
nasıl hayallerim yıkıldı anlatamam.
gerçekten üretilmiyorumu? Benim gözlerim numaralı ve soloticanın renklilerinden istiorum istanbulda bulabileceiğim yer yokmu :KK43:

ben yurtdısından alıyorum ..

tukıyede gg satılıyor oradan bakabilirsin

dideem teşekkür ederim içime bir su serpildi.ben hidrocharme ocreyi renk olarak çok beğeniyorum da işte birisi gelip çemberin kalınlığını farkeder,veya gözlerime bakarak konuşmaya korkarlar ürkütücü görünürse diye korktum birden:smiley-cool: ama nc ocreyi de beğenemedim,tamam belki daha doğal duruordur ama göze bir soğuk bakış veriyor gibi geldi bana.

NC Ice Almak isteyen arkadaş varsa temin edebilirim :)
denemek için 1 kez taktım, farklı sebeplerden ötürü elimden çıkarmam lazım..
dün aldım daha, uygun bir fiyata veriyorum :)

eğer numaralı almam gerekmeseydii alabilirdim, çok merak ediyorum nc ice ı. rica etsem resim ekler misin? Bu şekilde elinden çıkarman daha kolay olur hem.

kızllarrr,
dideemin ve sizlerin önerisiyle naturel colours mel almaya karar verdim.tek tereddütüm acaba gözümde çok açıkmı yoksa çok koyumu durur:S
bi bakarmısnız gözlerim koyu kahve foto ekliorum ilk foto flaşlı.mel ii gidermi bu gözlere?

48141325.jpg

Herkese merhaba
arkadaşlar ramazan bayramınızı kutluyorum ve hepinize Allahtan saglık mutluluk ve başarılar diliyorum.

ya kızlar bnm gozum yesil ama fazla koyu deil. yinede yesillii belli olmuyo pek.n.c mel alsam acaba cok acık dururmu en koyu gozleri bile actıına gore bende cok acık durmasından korkuyorum:S

kızllarrr,
dideemin ve sizlerin önerisiyle naturel colours mel almaya karar verdim.tek tereddütüm acaba gözümde çok açıkmı yoksa çok koyumu durur:S
bi bakarmısnız gözlerim koyu kahve foto ekliorum ilk foto flaşlı.mel ii gidermi bu gözlere?

48141325.jpg

yardımcıı olmucakmısnız kızlarr ???
birde gidip şu rainbow giallo yu denemek istiorum türkiyede bulundupu için melle arasında çok fark varmı?

Son düzenleme:
Cemre ikiside güzel durur,,rainbowu deneme şansın varsa dene gör,,mel de harika duruyor kullananlar çok memnun

X