Saç Rengi ve Saç Boyama Sonunda küllü açık kumral hayalime kavuşabildim.. darısı başınıza:)

evet bayıldım buna süper olmuş:KK15: 10 11 falan mı bu bi araştırmak lazım...

sen bi kafana uyan karışımla bakırlardan kurtul istediğine yakın bi küllü ol önce ...
bulursak formülünü çağlanın üzerine onu uygularsın daha ii tutar hem...
ıımm zaten saçımı açarak boyamalıyım o resimlerden sonraki boyamda şapşallık edip annemin karışımını sürdüm koyulttum dipleri...
boy ve uçlara uydurmak için açıyorum yavaş yavaş belki kazara elde edersem çağlanın tonuna yaklaşık bişe resim atarım seni de kafa kafaya verip o tona getiririz...boyayınca paylaş takipteyim:KK9:

[/ATTACH]

ımmm biraz baktım şu tondur yazan birileri yok ararken bunu buldum bence en yakını bu
küllü ayarı bazı yerlerde yakın buna karşılaştırma yapacak olursak bulıyım 1 dk
bu kız loreal 10.1 kullanmış'mış Eki Görüntüle 553833
$untitled.png $3041684317_1_7_NQ0YRRhV.jpg $3041684913_1_6_eSTU23ed.jpg
buluruz ya yaklaşırız üsteleriz sonra azmederiz ne yapmamız gerektiğini biliyoruz çok şükür...Sonra yanyana çağlayla fotomuzu koyup nisbet bile yaparız bak sen söylememişsin ama biz bulduk hesabı...:KK1::KK1::KK1:

hımm süperöiş renk:KK66: Ben siteye cepten girebiliyorum toptobumun miladı doldu ama cepten de giremiyorum artık telle uğraşıyorum bi dün cvp yazabildim sinir oluyorum neyse şu an pc müsait inşalla şu tel işine de bi çözüm bulabilirsem rahatlıycam...
ııımmm bakır bi görüntün var bundan kurtulucaksın boyayınca ilk boyama da belki bu tonu yakalayamazsında 2-3 te olur gibi geliyor 8.1 le boyanan saçımla karşılaştırınca daha açık görünüyo çağla nın saçı 9.1le boaydığım saçıma bakıyorum ama o da değil koyu kalıyo bilemedim şimdi daha da açık da kullanmadım neyle elde edebilirsin bu tonu bilemiyorum düşünüyorum....yazmışlar mı şuna yakın v.s diye yorumlarda hangi küllü sarıymış direk ona karışımı uygulardın

kandırıyolar bizi diycem ifrit oluyodum 1 sene ya hep küllü boyadım bakır yansıma gitmez mi?!? gitmedi !!! kandırıkçılar diycem ama kurtulucaksın böle elinde ayna sarı yansımları görünce o ışık bu ışık her türlü ışıkta... Allah'ım o an paha biçilemezdi benim için:KK52::21:

olsun ben 2 3 boyamayada razıyım:KK1:bu tonlarla ilgili hiç bi bilgi bulamadım canım,ama senin rengine çok yakın bence..bi daha kutu boya falan kullanmıcam,hangisini kullansam bakır bi renkten başka bişey geçmedi elime:KK47:peki senin boyamadan önceki rengine yakınmı benim saçım,hani ona göre sonuç düşünmeye çalışıyorum:KK1:bakalım ben en açık renkle boyıcam,bakarsın güzel bi renk olur sende yaparsın..merak edenlerede örnek olur hiç diilse..ay allahım inşallah.Dediğin gibi internette boyaları aradım bu memlekette hiçbişey bulamadım:KK37:işimiz yine internetten siparişe kaldı,bugün veriyorum artık daha fazla bekleyemicem:KK53:

hımm süperöiş renk:KK66: Ben siteye cepten girebiliyorum toptobumun miladı doldu ama cepten de giremiyorum artık telle uğraşıyorum bi dün cvp yazabildim sinir oluyorum neyse şu an pc müsait inşalla şu tel işine de bi çözüm bulabilirsem rahatlıycam...
ııımmm bakır bi görüntün var bundan kurtulucaksın boyayınca ilk boyama da belki bu tonu yakalayamazsında 2-3 te olur gibi geliyor 8.1 le boyanan saçımla karşılaştırınca daha açık görünüyo çağla nın saçı 9.1le boaydığım saçıma bakıyorum ama o da değil koyu kalıyo bilemedim şimdi daha da açık da kullanmadım neyle elde edebilirsin bu tonu bilemiyorum düşünüyorum....yazmışlar mı şuna yakın v.s diye yorumlarda hangi küllü sarıymış direk ona karışımı uygulardın

kandırıyolar bizi diycem ifrit oluyodum 1 sene ya hep küllü boyadım bakır yansıma gitmez mi?!? gitmedi !!! kandırıkçılar diycem ama kurtulucaksın böle elinde ayna sarı yansımları görünce o ışık bu ışık her türlü ışıkta... Allah'ım o an paha biçilemezdi benim için:KK52::21:

[/ATTACH]

ımmm biraz baktım şu tondur yazan birileri yok ararken bunu buldum bence en yakını bu
küllü ayarı bazı yerlerde yakın buna karşılaştırma yapacak olursak bulıyım 1 dk
bu kız loreal 10.1 kullanmış'mış Eki Görüntüle 553833
Eki Görüntüle 553856 Eki Görüntüle 553869 Eki Görüntüle 553870
buluruz ya yaklaşırız üsteleriz sonra azmederiz ne yapmamız gerektiğini biliyoruz çok şükür...Sonra yanyana çağlayla fotomuzu koyup nisbet bile yaparız bak sen söylememişsin ama biz bulduk hesabı...:KK1::KK1::KK1:
geçenlerde saba tümerin programında saçımı sadece külle boyuyorum demiş:KK60::KK61:baktım internettende hakikaten boyanın zararlı maddelerinden korunmak için külle boyuyorum demiş:KK9::KK9:gören duyanlar inşallah saçını küle bulamamıştır:KK37:

sen bi kafana uyan karışımla bakırlardan kurtul istediğine yakın bi küllü ol önce ...
bulursak formülünü çağlanın üzerine onu uygularsın daha ii tutar hem...
ıımm zaten saçımı açarak boyamalıyım o resimlerden sonraki boyamda şapşallık edip annemin karışımını sürdüm koyulttum dipleri...
boy ve uçlara uydurmak için açıyorum yavaş yavaş belki kazara elde edersem çağlanın tonuna yaklaşık bişe resim atarım seni de kafa kafaya verip o tona getiririz...boyayınca paylaş takipteyim:KK9:
en açık rengi kullanıcam işte canım,platin gibi bi renk olmaz zaten..ne kadar açılırsa o kadar iyi..koyultmak kolay açamazsam üzülürüm,artık gözüm karardı:KK1:

sepetime bak :KK60: :KK60: :KK60:Sepetimdeki Ürünler Adet Fiyat
Akos Saç Boyası (MAVİ )
3,58 TL
Akos Saç Boyası (S.10 GÜMÜŞ)
3,58 TL
Colorx Saç Boyası 50ML (PLATİN)
2,67 TL
Alix Krem Saç Boyası (11.10 EXT.AÇICI SARI KÜLLÜ)
3,60 TL
Neva Color Saç Boyası (10.00 EXTRA DOĞAL PLATİN)
2,71 TL
Wella Koleston Perfect Saç Boyası (12/1)
13,24 TL
Koleston Sıvı Oksidan 50 ml (%9 30 volume)
0,85 TL
0,85 TL
Colormax Saç Boyası (COLORMAX 12.20 EXTRA SÜPER AÇICI AMETİST)
3,86 TL
Exitenn Tüp Saç Boyası (1032 EKS.A.BEJ.SARI)

sepetime bak :KK60: :KK60: :KK60:Sepetimdeki Ürünler Adet Fiyat
Akos Saç Boyası (MAVİ )
3,58 TL
Akos Saç Boyası (S.10 GÜMÜŞ)
3,58 TL
Colorx Saç Boyası 50ML (PLATİN)
2,67 TL
Alix Krem Saç Boyası (11.10 EXT.AÇICI SARI KÜLLÜ)
3,60 TL
Neva Color Saç Boyası (10.00 EXTRA DOĞAL PLATİN)
2,71 TL
Wella Koleston Perfect Saç Boyası (12/1)
13,24 TL
0,85 TL
0,85 TL
Colormax Saç Boyası (COLORMAX 12.20 EXTRA SÜPER AÇICI AMETİST)
3,86 TL
Exitenn Tüp Saç Boyası (1032 EKS.A.BEJ.SARI)

yihaaaa:KK52::KK1::KK1: çok iyi 'stoklarımızda mevcuttur yazsan tam olacak:KK1:
benim boyama öncesi saç rengim dipler bakırımsı boy ve uçlar yeşilimsiydi tüm saçımı sinirlenip açtım palette yoğun renk açıcı ile üzerine karışımımı cila olarak uygulamıştım o fotolarımda...o yüzden diple uçları eşitlemeye çalışıyorum tek renge olmaya ramak kala o fotolardan sonraki uygulamam yani annemin boyasını saçıma sürdüm karıştırdım boyaları;( dipleri daha koyultup farkedene kadar geçti tabi;(( toparlıycam işte dinlensinlerde biraz bakım v.s...

yihaaaa:KK52::KK1::KK1: çok iyi 'stoklarımızda mevcuttur yazsan tam olacak:KK1:
benim boyama öncesi saç rengim dipler bakırımsı boy ve uçlar yeşilimsiydi tüm saçımı sinirlenip açtım palette yoğun renk açıcı ile üzerine karışımımı cila olarak uygulamıştım o fotolarımda...o yüzden diple uçları eşitlemeye çalışıyorum tek renge olmaya ramak kala o fotolardan sonraki uygulamam yani annemin boyasını saçıma sürdüm karıştırdım boyaları;( dipleri daha koyultup farkedene kadar geçti tabi;(( toparlıycam işte dinlensinlerde biraz bakım v.s...

:KK3::KK3::KK3::KK3:sonunda yakaladım seni..tüh nası yaptın öyle,neyse her işte bi hayır vardır canım..ben olsam hepsini koyuya boyardım o can havliyle:KK9:

dipleri açarsın canım,dipleri kolay açılıyo nası olsa..önemli olan aynı rengi tutturabilmek uçlarla:44:

geçenlerde saba tümerin programında saçımı sadece külle boyuyorum demiş:KK60::KK61:baktım internettende hakikaten boyanın zararlı maddelerinden korunmak için külle boyuyorum demiş:KK9::KK9:gören duyanlar inşallah saçını küle bulamamıştır:KK37:

ne külüymüş o ?!? ilginç bi açıklama olmuş sigaramın külünü dökmiyim o zaman :KK53:
bişeyi ya tam yap ya hiç yapma hayret bişey bak şimdi ben bile düşündüm ne külü diye ???
olmuştur mutlaka bi kül kullanan...karşı taraf ne külüymüş o diye sormamış mı boya değilse kül rengi boyadan bahsetmiyodur o zaman
aman ya neyse o dediği birinden bi açıklama duyarsam v.s söylerim hiçbi fikrim yok 1sigara külü 2sobadan çıkan kül bu kadar:KK1:

dipleri açarsın canım,dipleri kolay açılıyo nası olsa..önemli olan aynı rengi tutturabilmek uçlarla:44:

:KK1:aynen:KK1: tersi olmasından iidir dip açık uçlar koyu seven vardır elbette ama ı ııh bana göre değil
zor uydurmaya çalışmakta sıkıntı dozunu ayarlayamazsam olabilirimde çünkü hayırlısı görücez 1 ay sonra dayanabilirsem

ne külüymüş o ?!? ilginç bi açıklama olmuş sigaramın külünü dökmiyim o zaman :KK53:
bişeyi ya tam yap ya hiç yapma hayret bişey bak şimdi ben bile düşündüm ne külü diye ???
olmuştur mutlaka bi kül kullanan...karşı taraf ne külüymüş o diye sormamış mı boya değilse kül rengi boyadan bahsetmiyodur o zaman
aman ya neyse o dediği birinden bi açıklama duyarsam v.s söylerim hiçbi fikrim yok 1sigara külü 2sobadan çıkan kül bu kadar:KK1:

:KK1:aynen:KK1: tersi olmasından iidir dip açık uçlar koyu seven vardır elbette ama ı ııh bana göre değil
zor uydurmaya çalışmakta sıkıntı dozunu ayarlayamazsam olabilirimde çünkü hayırlısı görücez 1 ay sonra dayanabilirsem

ne zaman geliyomuş boyaların 3-4gün gibi mi??

soba külünden bahsetti sanırım,ben izleyemedim ama birinden duydum:KK1:sen iyi dayanıyosun valla,ben günde 3 kere boyadımı bilirim :KK60:3 4 günde gelir heralde canım,gelsin bir an önce..topic beni bekler

Saclarin harika gurgur, bravo gercekten...
Ben de az once saclarimi koleston 8.1 iki tup ve yarim tup mavi ile boyadim. Cam terebentin su ve krem de ekledim. Bekliyorum, 10 dk sonra yikayacagim ama saclarim once mor simdi siyah oldu. Eger mavi siyah olursa cok uzulurum, acmak icin ugras dur sonra... Boyamadan once ben hep 8.1 veya 9.1 ile boyardim, sacimin tonunu iki ton acmak icin, ama tabi kizilliklar oluyordu. Istedigim yine ayni tonlar ama kizilliklarin olmadigi bir renkti. Simdi siyak gorunuyor yaa... 8.1 siyah olur mu boyle, hic sanmiyorum. Mavi boya da sadece mavi, ozellikle baktim, mavi siyahla karistirmayayim diye. Yikayinca sonucu soylerim size. Ben bu isi beceremeyecegim...

Siyah oldu saclarim :KK43: Bari mavisini fazla kacirsaymisim da mavi siyah olsaymis, mavi siyahi bir derece seviyorum. Ama cok uzuldum. Artik acilmaz da. Off yaa... Soktayim hala...

Siyah oldu saclarim :KK43: Bari mavisini fazla kacirsaymisim da mavi siyah olsaymis, mavi siyahi bir derece seviyorum. Ama cok uzuldum. Artik acilmaz da. Off yaa... Soktayim hala...

çok eski bir kuaförden duymuştum,eğer saçının rengini açmak istiyorsan,bir kaba beyaz sabun rendele ona peroksid karıştır boya kıvamın gelsin sür saçına açılıyor eğer saçında boyadan sonra kızıllık varsa annein çamaşırmakinasına koyduğu toz detarjanla yıka kızarıklık boya azcık aksın belki saçını kurtarırısın dieye önerim.

8.1 le boyadın mavi ve gümüş ekleyip ve siyah mı oldu :KK53:
bende aynısını yapmayı planlıyordum ama koleston boyaların koyu çıktığını söylüyor herkes ondan olabilir mi yada belki bir 2 yıkamaya düzelir renk üzülme alttaki açık renkse siyah bile akıyor bu renkte akar illa ki

8.1 le boyadın mavi ve gümüş ekleyip ve siyah mı oldu :KK53:
bende aynısını yapmayı planlıyordum ama koleston boyaların koyu çıktığını söylüyor herkes ondan olabilir mi yada belki bir 2 yıkamaya düzelir renk üzülme alttaki açık renkse siyah bile akıyor bu renkte akar illa ki

Gumus eklemedim, mavi ekledim, 8.1 acik kullu kumrala siyah oldu ;( Koyu ciksin da bu kadar mi koyu olur, uzuldum cok. Koleston koyu cikiyormus, evet. Belki 10,11 ayarinda bir ton almaliydim, bilmiyorum ki... Resmini de koyacagim birazdan. Umarim dediginiz gibi biraz olsun akar.

çok eski bir kuaförden duymuştum,eğer saçının rengini açmak istiyorsan,bir kaba beyaz sabun rendele ona peroksid karıştır boya kıvamın gelsin sür saçına açılıyor eğer saçında boyadan sonra kızıllık varsa annein çamaşırmakinasına koyduğu toz detarjanla yıka kızarıklık boya azcık aksın belki saçını kurtarırısın dieye önerim.

Kizillik kalmadi. Bildigin siyah oldu :KK43: Peroksit ve sabun denenebilir. Umudum yok gerci. Toz deterjan cok ilginc. Saci sertlestirip mahvetmiyor mu acaba? Onerilerin icin tesekkurler. Sabunlu peroksit denemeye deger...

X