Sperm düşüklüğü için en iyi tüp bebek merkezi neresi

Gamzeli2410

Üye
Kayıtlı Üye
20 Şubat 2023
53
8
Kızlar Tekirdağ da yaşıyoruz eşimde sperm değerlerinde düşüklük var sizce İstanbul’da hangi merkez ve doktor iyi tek seferde sonuç alabileceğimiz ayrıca Çorlu reyap hastanesinde tüp bebek bölümü var orası da aklımı karıştırıyor tecrübeli olanlar cevaplarsanız sevinirim 🙌🏻

Kızlar Tekirdağ da yaşıyoruz eşimde sperm değerlerinde düşüklük var sizce İstanbul’da hangi merkez ve doktor iyi tek seferde sonuç alabileceğimiz ayrıca Çorlu reyap hastanesinde tüp bebek bölümü var orası da aklımı karıştırıyor tecrübeli olanlar cevaplarsanız sevinirim 🙌🏻
Canım selam. Benimde eşimin değerleri düşük sperm morfoloji hareketlilik vs çok detaylı araştırdım girip bakmadığım araştırmadığım doktor kalmadı. Şuan acıbadem intenational hastanesinde görev yapan Çağlar Yazıcıoğlu ile bu sürece başlayacağız. Araştırmanı tavsiye ederim. Başarı oranları çok yüksek. Biz gittik konuşup görüştükte çok ilgili bi doktor. Kardeşine ne önerirse bizede o şekilde yaklaşıyor. Mesela ben geçen ay gittim ama tedavime başlamadı yumurtam az olduğu için. Başka bi yer olsa para koparmak için başlar. Ama hocamız hem doğru tedavi hemde kişiye özel tedavi planlıyor. Bakalım 15 güne regl oluyorum sürece başlayacağız inşallah

Hic bir yerde tek seferde garanti değil tubbeğin tutması öyle olsaydı herkes orda yaptırdı kimse 3-5 kere uğraşmak istemez zaten. O birazda şans kısmet meselesi.

ŞİŞLİ memorial Semra kahraman. Lab ve ekip olarak herkes burdan memnun. Zor vakaların ve türkiyede ilkleri başaran merkez.

X