Sperm sayısı ve kalitesini artırıcı formül

haklısın canım, zaten denemeye değer diye dayıyoruz herşeyi zavallı kocişlere napalım :) bi çakşır suyunu denemedim bende, nedense denemek de istemiyorum, keçiboynuzuydu havuçtu bildik şeyler de bunu bilmiyoruz ya :p diğer başlıklarda da arkadaşlarla konustuk herkese sölüyorum kendim umut ediyorum ya ne bilim işte, kullanan birini tanımıyorum ama vitamin desteği olduğu için ve türkiyeye yeni geldiği için heyecanlıyım, bu hafta alıcam ins. siz de araştırın, l arginine içeren bi destek proxeed plus adı.. bu arada plum, siz havuç suyu kurunu ne kadar uyguladınız? 1 yıl sadece kabakçekirdeğinin zamanı mı yoksa havuç suyuyla birlikte mi?

Beklemede cnm açıkcası eşim kür olarak uygulamadı duymuş biyerlerden ozaman her akşam bir kase filan yiyordu kabak çekirdeğini. Havuç suyunu da bir bardak kış boyunca her gece şimdide aklına geldikçe içiyor. Bunu ibrahim saraçoğlu bir tv programında söylemişti ben dinleyip ona söylemiştim sperm hareketliğini arttırmak için demişti. Hatta not almıştım 1 ay keçiboynuzu kürü 1 ayda havuç suyu diyordu iki kür aynı anda değil diye. Artık niyeyse çok iyi hatırlayorum onu aynı anda değil diye vurgulamıştı. Çakşır suyunu bende merak ettim. Ama pek bilindik bişey diye cesaret edemedi eşimde bende korkarım bitkisel diye zararı olmayacak diye bir şey yok. Faydalı bildiğimiz herşeyin fazlası zarar.

tabiki öle, bi tarafı düzeltcez derken başka bişeyde hasar olusturmayalım. ve dediğin giibi herseyin fazlası zarar.. evet ikisi aynı anda kullanılmıyor bende hatırlıyorum. ancak kürlerde önemli olan düzenli olarak uygulamakmış. havuç suyunu da baya içmiş seninki ya. bende bi ara yapmıstım 1 ay kadar, devam edememistik bakalım gene basladık havuca.. havuc suyu basağrılarına da iyi geliyomus, ona sıktığım havuçtan sifa niyetine 3 yudum da ben içiyorum :)

Aynen bende ara ara içiyordum kışın şifa niyetine sıktımı deysin bari diye makineyi yıkamak çok zor oluyordu renk veriyor ya kaydirigubbakcemile3 tek onun tadını seviyordu zaten.Keçiboynuzunu hakkıyla yapamadık ama pek hoşlanmadı tadından zor içiyordu.

arkadaşlar sperm sayısı için ben en iyş keçiboynuzu diyorum hem tamamen doğal benim eşim 2 yıl önce varikosel ameliyatı oldu 4 ay sonra tahlilleri çok çok iyi çıktı ama biz geçen yı tedaviye başlayınca eşime keçiboynuzu kürünü uyguladım ilk iki ay falandı her gece daha sonrada arada bir okadar yüksek çıktı ki sperm sayısı iki ayrı doktor bu sayı ve kalitede nasıl hamile kalamadın anlamadık dediler tabi bu kısmet işi birazda ama düzenli kullanınca birçok kişide etkisini gösterdiğini biliyorum inşallah sizde güzel sonuçlar alırsınız

insallah eylulcum, bizimde varikosel ameliyatı oldu 6 ay sonra daha dustu degerler, sonra farklı merkezlerde farklı degerler aldık aylar içinde, bi ara yuksek çıktı biyerde. simdi de yaptır diyorum ama esim spermiyogramı geciktirip duruyor, ocak ayından beri yani o yaarım kalan tup bebek tedavimizden beri hiç yaptırmadı, o surecte keciboynuzları, karakovan balları, zenceefiller, tarcınlar, ballar hepsi havada uçustu, iyi gelseydi hamilelik olusurdu diyor bazen ama been yılmıyorum havuç yapıyorum simdi, rakamı bilemiyorum yukselttimii yukseltmedimi..
plum ya supersin hakketen ne zor geliyo şu makineyi yıkamak :)) bi de taze sıkılmıs olmalı gece yatarken icmeli muhabbeti var ya eziyet resmen :p

beklemede2009sen bukadar şeyi yedirip içirmişsin tahlil yaptırmadan bilemezsiniz ki yükseldiğini eminim çok yükselmiştir değerler o küçücük spermler bukadar vitaminle bomba gibi olmuşlardır eğer yükseldiğini gözünüzle görürseniz daha çok moral olur ve belkide bebek de olur inşallah güzel haberler alırsın inşallah

insallah eylulcum, bizimde varikosel ameliyatı oldu 6 ay sonra daha dustu degerler, sonra farklı merkezlerde farklı degerler aldık aylar içinde, bi ara yuksek çıktı biyerde. simdi de yaptır diyorum ama esim spermiyogramı geciktirip duruyor, ocak ayından beri yani o yaarım kalan tup bebek tedavimizden beri hiç yaptırmadı, o surecte keciboynuzları, karakovan balları, zenceefiller, tarcınlar, ballar hepsi havada uçustu, iyi gelseydi hamilelik olusurdu diyor bazen ama been yılmıyorum havuç yapıyorum simdi, rakamı bilemiyorum yukselttimii yukseltmedimi..
plum ya supersin hakketen ne zor geliyo şu makineyi yıkamak :)) bi de taze sıkılmıs olmalı gece yatarken icmeli muhabbeti var ya eziyet resmen :p

Canım benim eşimde seninki gibiydi merak etme benimkide aynı şeyi söylüyordu.Oda önce yanaşmadı gerçekten de çok zor bir durum ben hak veriyorum onlara da. Deneme için gittiği zaman 2. yaptırdı düşün. Hatta artış olduğunu görünce demekki beslenmem işe yaramış demişti keşke daha önceden yapsaydım diye konuşmuştuk. Beslenme ,yaşantı uyku o kadar önemliymiş ki. Az da olsa mutlaka olmuştur bence. Bu işe yaramasa sağlıklı bir adam olurlar napalım.

evet bende öle diyorum normalde bu kadar bakım uygulamazdık herhalde :p ballar, sütler, meyve suları peşinde koşturuyorum :))
en kısa zamanda yaptırmasını istiyorum bende, belki de yükselmiştir ama o kadar çok test yaptırdı ki önceden, o kötü psikolojiyi de anlamak lazım o yüzden çok ısrarcı olamıyorum, yükseldiyse nolcak ki diyor hala olmadığına göre demek ki sorun devam ediyo diyor :KK43:

Normalde su istede mutfaktan, kalkmamak için direnen ben gecenin bir saati yatmadan önce diyorlar ya ..
Peşinden sanki çocuk gibi koşturuyordum içsin diye keçi boynuzunu kaynatıp kaynatıp. Öyle cnm malesef anladığım kadarıyla çoğu aynı.

mrb kızlar bu başlığa girdim bende.2 ay ara ile yaptırdığımız spermiogram testlerininin ikisindede hiç sperm bulunamadı benim eşimde..daha tam teşeküllü bi hastanede detaylı tahlil yapılmadı ama..neyse onuda yaptırıcaz alllahın izniyle...arkadaşlar ben keçi boynuzuna yeni başladım..zar zor içiriyorum plum senin gibi..beklemede nin sölediği vitamin ilacıda deniyim diyorum.beklemede alacak.ikimizde deneyelim...
bide bişi sorcam kızlar eşim bilgisayar oyunlarına çok düşkün,bilgisayarın başından kalktığı yok..acaba spermlere bi etki yaparmı sizce merak ettimde..

mrb kızlar bu başlığa girdim bende.2 ay ara ile yaptırdığımız spermiogram testlerininin ikisindede hiç sperm bulunamadı benim eşimde..daha tam teşeküllü bi hastanede detaylı tahlil yapılmadı ama..neyse onuda yaptırıcaz alllahın izniyle...arkadaşlar ben keçi boynuzuna yeni başladım..zar zor içiriyorum plum senin gibi..beklemede nin sölediği vitamin ilacıda deniyim diyorum.beklemede alacak.ikimizde deneyelim...
bide bişi sorcam kızlar eşim bilgisayar oyunlarına çok düşkün,bilgisayarın başından kalktığı yok..acaba spermlere bi etki yaparmı sizce merak ettimde..

Cnm kolay gelsin sanada. Keçi boynuzunu içirmeye çalış bukadar her yerde bahsediliyor vardır bir hikmeti diye düşünüyorum. Bilgisayar oyunu sanmıyorum cnm olamaz öyle bişey benim eşimde oynuyor. Ondan kalkıyor playstation a geçiyor düşün. Sigara, alkolden uzak yaşayıp, düzenli uyku uyumaları gerek diye biliyorum ha birde mesleği çok sıcak ortamda olursa da problem yaşayabilirler diye biliyorum. Sen yinede kürleri dene ama beklemedenin dediği o ilacı araştır beklemede çünkü araştırıyor cnm daha

ugurböceği birde unuttum onuda söyliyim beslenme çok önemli o yüzden vitamin veriyorlar tedavilerinde erkeklere. Ceviz fındık incir bunları evde bulundur her akşam tv seyrederken biraz atıştırsın. Havuç suyuna da inanıyorum ben. Sağlıklı beslendikleri zaman elbet bir şeylerin değişeceğine inanıyorum.

canım eşim 103 kilo.boyu 1.80.alkol ve sigara kesinlikle kullanmıyo.ama cola bağımlısı diyebilirim.adam lire litre kola tüketiyo..gerçi buaralar azalttı biraz ama yinede içiyo sürekli..tamam fındık cevizde deniyim canım benim ama fazla vermiyim diyorum boyuna göre çok kilolu çünkü..bi de tatlım şu havuç suyu ne şekilde uygulanıyo?anlatırsan sevinirim plumcum

canım eşim 103 kilo.boyu 1.80.alkol ve sigara kesinlikle kullanmıyo.ama cola bağımlısı diyebilirim.adam lire litre kola tüketiyo..gerçi buaralar azalttı biraz ama yinede içiyo sürekli..tamam fındık cevizde deniyim canım benim ama fazla vermiyim diyorum boyuna göre çok kilolu çünkü..bi de tatlım şu havuç suyu ne şekilde uygulanıyo?anlatırsan sevinirim plumcum

canım benim eşimde 96 kilo 1.83 boya ama inan bu kiloları hep abur cubur yemekten sigarası var malesef alkol özel bir gün olacak o zaman anca. Hergün asitli içecek Sarelleyi alıp kaşık kaşık yemeler Bu durum jelibona kadar dayandı düşün. Sebze yemez, meyve yemez ben çok şaşırmadım aslında değer böyle çıkınca. Annesi gibi konuştum ama böyle durum. Havuç suyuna gelince valla biz onu kür olarak yapmadık her gün bir bardak sıkıyordum akşam içiyordu. bildiğim keçi boynuzuyla aynı anda yapılmaması 1 ay onu bırakıp sonra havuç yapılıcak diye biliyorum.

anladım canım..onuda yapalım 1 ay sonra ozaman..anlatıkların sanki bizimkinin kopyası...o da abur cubur yiye yiye böle oldu bu kadar şişko değildi:)bugün ev öle kalabalık ki malum bayram gelen giden oluyo..fırsatını buldukca oturuyorum ancak.ilgine teşekkür canım görşrz...

kızlar ben proxeed plus a karar verdim, bu hafta içi alabilirsem alıcam daha gnc arginmax bitmedi ay başına kadar zamanım var. bakalım fiyat arastırması yapıcam simdi...
ugurbocugu, plumun da dedigi gibi ikisi aynı anda yapılmıyor. keçiboynuzunun tam zamanı su anda, bu senekilerden al canım, sonra 1,5 bardak su koy tencereye iyice kaynat, 5 tane filan keçiboynuzunu kır içine, kapat kapağını 3 dk kaynat, kapat altını 20 dk dinlensin, sonra siz koy 1 bardak oluyo zaten, soguyunca içir kocişine..
ben uygulamıstım yaz basında 2 ay, simdi havuc suyuna basladım 2 gundur.. havuc suyunu da yaparken aklında olsun, 1-2 damla z.yağı damlatcaksın içine ki vitamin aktif olsun canım...
leptop konusunda da sunu söleyebilirm ki yaydığı radyasyonu hesaba katmasak bile diz üstünde kullanıldığında ısınmaya neden oluyorlar ve erkekler için bu çok zararlı bildiğin gibi...
abur cubur ve cola konusundaki çözümüm ise şöyle; inatla almıyorum :))

süpersin beklemede:) bende almıcam ve onunda almasına izin vermicem artık..o da biraz bilincine varsın yani..abur cuburuda kestiricem.şimdilik pek bişi demiyorum morali bozuk diye.. ..girdik madem bu yola...sonuna kadar devam..canım dediğin gibi keçi boynuzuna dün başladımda...çok kötü yaa aktarlara baktım tek tek...her girdiğim yerden azar azar aldım çoğu kötü ve kurtlu çıktı..demekki eski ürünleri iteliyolar..canımla cicimle yalvar yakar zor içirdim bi bardağı inan..taze olmadığından tadı kötü oluyo heralde..yarın yine bi kaç yere daha bakim tatlım sağol

kızlar ben proxeed plus a karar verdim, bu hafta içi alabilirsem alıcam daha gnc arginmax bitmedi ay başına kadar zamanım var. bakalım fiyat arastırması yapıcam simdi...
ugurbocugu, plumun da dedigi gibi ikisi aynı anda yapılmıyor. keçiboynuzunun tam zamanı su anda, bu senekilerden al canım, sonra 1,5 bardak su koy tencereye iyice kaynat, 5 tane filan keçiboynuzunu kır içine, kapat kapağını 3 dk kaynat, kapat altını 20 dk dinlensin, sonra siz koy 1 bardak oluyo zaten, soguyunca içir kocişine..
ben uygulamıstım yaz basında 2 ay, simdi havuc suyuna basladım 2 gundur.. havuc suyunu da yaparken aklında olsun, 1-2 damla z.yağı damlatcaksın içine ki vitamin aktif olsun canım...
leptop konusunda da sunu söleyebilirm ki yaydığı radyasyonu hesaba katmasak bile diz üstünde kullanıldığında ısınmaya neden oluyorlar ve erkekler için bu çok zararlı bildiğin gibi...
abur cubur ve cola konusundaki çözümüm ise şöyle; inatla almıyorum :))

Canım iyi mi diyosun proxeed plusa. Biraz bizede bilgi verirmisin biraz hazıra konmak oldu ama araştırmayı sen yaptın diye söylüyorum. :kedi:
''leptop konusunda da sunu söleyebilirm ki yaydığı radyasyonu hesaba katmasak bile diz üstünde kullanıldığında ısınmaya neden oluyorlar ve erkekler için bu çok zararlı bildiğin gibi...''

aa çok doğru ben bişey olmaz dedim ama düşünemedim normal masa üstü bilgasayar diye düşündüm nedense hani oyun falan diyince güçlü bilgisayar olması gerekiyor ya öyle düşündüm. Cep telefonunu da cepte taşımak tehlikeli.

X